Jump to content
Harry856

APOCALYPSE.PL

Recommended Posts

Ave wam niewierni.34805_464702357986_189453987986_5718298_


Mam zaszczyt przedstawić wam grę osadzoną w realiach jak sama nazwa wskazuje, post-apokaliptycznej Ziemi, lecz nie została ona zdewastowana na skutek nuklearnego holocaustu ale przez (cytat oraz link) "... w Ziemię uderzy potężny obiekt, który wcześniej krążył wokół niej przez tysiące lat...".

Jak w każdej grze podobnego typu zaczynamy od kolonii, którą rozbudowywujemy przez konstruowanie nowych budynków oraz ich upgrade'owanie zużywając przy tym odpowiednie ilości surowców jak Żelaza, Ropy oraz Elektroniki, które magazynujemy w magazynie a im wyższy poziom tym więcej możemy pomieścić materiałów.
Do wydobywani wspomnianych surowców używamy Huty, Rafinerii oraz Labolatorium które służy do badania technologii w 3 trzech różnych kierunkach Armia , Infrastruktura oraz Nauka przy każdej z nich maxymalny poziom to 15, a przebadanie ich pozwala nam na szkolenie zaawansowanych jednostek oraz budynków.

Jeśli mowa o zaawansowany budynkach i jednostkach to można wymienić takie jak Radar, który odpowiednio rozwinięty daje możliwość kradnięcia wrogiej technologii oraz wysyłania szpiegów, lub Warsztat który także odpowiednio rozwinięty może budować 2 budynki jednocześnie.

W przypadku zaawansowanych jednostek mamy Molocha oraz inne jednostki.Moloch_3_2.jpg


Możemy podbijać sąsiadujące kolonie graczy przy użyciu ciężkiego sprzętu (Moloch, Saper) zdobywając Schron, budynek ten jest kluczowy ponieważ w przypadku gdy wytrzymałość spadnie poniżej 0 zdobywamy kolonie lub tracimy gdy jesteśmy oblężeni, mamy prawo go ulepszać a im wyższy jego lvl. tym trudniej nas pokonać (chyba że brak nam wojska).

Podczas gry towarzyszyć mogą nam Bohaterowie, którzy dołączać do nas będą w miarę rozgrywki lub kończąc quest'y.
Podczas bitw zwiększają morale żołnierzy oraz ich manewrowość oraz zwiększają ich bonusy, aby zwiększyć każdy ze współczynników musimy rozwijać naszych bohaterów (możemy mieć ich kilku) poprzez zwiększanie ich atrybutów, szukanie po mapie nowych item'ów jak broni, części ubrania lub pojazdów.

Interfejs Bohateraapocalypse.pl_equipment_screenshot_small

Mapa apocalypse.pl_map_screenshot_small.jpg

Jednak wszystko pięknie być niemoże a diabeł tkwi w szczegółach, gra jest w fazie rozwojowej wieć poszczególne funkcje są zablokowane, a nad grą która w rzeczy samej jest naszą rodzinna grą polską pracuje w obecnej sytuacji 2 osoby.Oby gra wam się spodobała.

P.S. Projektanci gry szukają członków do team'u aby przyspieszyć pracę więc jeśli znacie się na rzeczy, z chęcią was przyjmą.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...