Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stalker51

Beyerdynamic DT 770 pro (250ohm) VS Sennheiser HD 598

Polecane posty

Witam.

Tak jak w temacie, poszukuję słuchawek do 650zł. i kiedy już byłem pewien swojego wyboru którym miały być Beyery pojawiły się senki w niezwykle atrakcyjnej cenie.

Moje pytania:

1.Które mają lepszy bas?

2.Które są wygodniejsze?

3.Które są lepiej wykonane?

4.Które dają większą "radość" z słuchania muzyki?

Nie tworzę muzyki, ani nie mam studia także poszukuję słuchawek o dosyć funowym charakterze.

O beyerach czytałem, że to słuchawki które są na prawdę porządne i mogą wytrzymać lata, senki też były na tej płaszczyźnie dosyć chwalone, ale nie aż tak jak DT 770.

Jako wzmacniacz mam FiO e7.

Cenne będą dla mnei przede wszystkim opinie posiadaczy.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Tak jak w temacie, poszukuję słuchawek do 650zł. i kiedy już byłem pewien swojego wyboru którym miały być Beyery pojawiły się senki w niezwykle atrakcyjnej cenie.

Moje pytania:

1.Które mają lepszy bas?

2.Które są wygodniejsze?

3.Które są lepiej wykonane?

4.Które dają większą "radość" z słuchania muzyki?

Nie tworzę muzyki, ani nie mam studia także poszukuję słuchawek o dosyć funowym charakterze.

O beyerach czytałem, że to słuchawki które są na prawdę porządne i mogą wytrzymać lata, senki też były na tej płaszczyźnie dosyć chwalone, ale nie aż tak jak DT 770.

Jako wzmacniacz mam FiO e7.

Cenne będą dla mnei przede wszystkim opinie posiadaczy.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Pozdrawiam.

Hmmm po pierwsze zaczne od tego ze sam FiiO e7 sobie nie da rady z bayerami. 250 Ohm to juz raczej cos dla wzmacniacza z prawdziwego zdarzenia :P Wiec jesli bedziesz smigac na FiiO bym polecal senki 598 ktore zreszta wlasnie mam na glowie :P Bayerow nigdy nie mialem ale z tego co ci moge o senkach powiedziec to na pewno ze sa wyjatkowo wygodne. Zdecydowanie dobre sluchawki jesli lubisz naturalne brzmienie. Wedlug mnei brakuje im troche w dole ale to tylko moje prywatne preferencje. Uzywalem zreszta przedtem Shure 750 DJ ktore mialy bardzoe bogaty dol wiec moze to dla tego. Jedynym minusem w twoim przypadku moze byc to ze senki uzywaja cwierc calowego jacka i musisz przejsciowke montowac co przy fio i odtwarzaczu moze wpieniac bo wtyczka jest smiesznie dluga ale to otwarte sluchawki wiec i tak nie polecam sluchac ich na zewnatrz. DT 770 mialem tylko chwile na glowie sa wygodne i maja wedlug mnie odrobine lepsze brzmienie od senkow chociaz wydawalo mi sie strasznie "cieple" no ale sluchalem ich na innym zdecydowanie lepszym zrodle wiec nie mam prawa ani sposobnosci do prownania :P Swoja droga jako alternatywe sprawdz sobie sluchawki od shure :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...