Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DeMola

Najlepsza Obudowa do 250 zł

Polecane posty

Witam. W najbliższym czasie postanowiłem wymienić obudowę na coś lepszego niż mam obecnie.

A obecnie mam TRACER LABIA TRO-115 4Life.

W powyższym Tracerze przednie wejścia psuły się dosłownie od początku. Gdy podłączałem słuchawki, to głos często leciał tylko do jednego ucha, bądź wcale nie grał. Wejścia USB raz działają, a czasem wcale. Do tego cały przód wykonany jest z brzydkiego błyszczącego się plastiku, który rysuję się bardzo mocno. Góra obudowy niestety też ostro się rysuję, chociaż nigdy tam nie kładłem żadnych rzeczy !! :O

Przejdźmy do rzeczy.

Tak jak opisałem w nazwie tematu, ma być to obudowa do maximum 250 zł. Uważam że więcej nie ma sensu wydawać na sprzęt tego typu. Zależy mi głównie na dobrej jakości wykonania całej obudowy jak i przedniego panelu. Skoro już mowa o przednim panelu to chciałbym aby posiadał dużo różnych wejść USB itp. Miłym dodatkiem byłaby też boczna szybka, lecz nie jest ona konieczna.

Domyślam się że większość zaproponowałaby mi obudowy typu Brutus 410 i CM Elite 430. Są to tanie i dobre obudowy - wiem o tym. Ale chętnie poszukam różnych alternatyw dla tych obudów.

Na uwadze mam także CM HAF 912 Plus i ... no i dalej nic. Tutaj czekam na wasze propozycję.

Jeśli istnieje wiele takich tematów to przepraszam że nie przeglądałem historii, ale być może coś nowego na rynek wrzucili, więc zakładam nowy topic :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałoby radę dodać te 2 dyszki ale tylko wtedy jeśli obudowa byłaby tego warta :).

Z tego co oglądam to Dwie pierwsze obudowy wyglądają super, a skoro je poleciłeś to i pewnie są dobre jakościowo :D.

Co do tego CM to on ma wejścia na górze.

I na ZDJĘCIU jest tu jakaś klapka. Co to jest ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie i chyba dam ci spokój :D.

W której obudowie byłaby najlepsza przewiewność / chłodzenie ??

E: Przed chwilą czytałem inne tematy i podobno ten Zalman Z9 Plus to najlepszy wybór do 200 zł. Też tak sądzisz ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli będe głównie patrzył na wygląd, jakość wykonania i cenę :). Dzięki za pomoc.

Moim głównym faworytem będzie raczej ten ZALMAN Z9 PLUS. Z tego co widzę to jakość wykonania stoi na dobrym poziomie, wygląd ma lux a cena jest dosyć atrakcyjna jak na to co tu oferują :). Do tego 4 x usb z przodu ( szkoda że nie USB 3 ale trudno :) ). Jednym słowem - Super Obudowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up ja mam tę obudowę i mogę Ci ją szczerze polecić :) poza tym mam Zalmana Performa i moim zdaniem warto dokupić regulatory napięć na wentylatory. Ja mam takie:

KLIK! KLIK! i powiem Ci nie słychać absolutnie NIC. Poza tym temperatury oraz cyrkulacja powietrza jest naprawdę na wysokim poziomie. Gdybym miał nawet 1000zł na obudowę - wziąłbym Zalman Z9 ; )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@makemebad. Tylko utwierdzasz mnie w przekonaniu że jest to dobra obudowa i za to dziękuje :). Co do regulatorów to nawet nie mam pojęcia jak to się podłącza, bo ja jakimś zaawansowanym w tego typu sprawach nie jestem, ale w przyszłości może pomyśle i o tym. Narazie takie bajery nie są potrzebne, a ciszy i tak mieć chwilowo nie będe, bo hałas to mi robi Boxowy wentylatorek od Phenoma II x4 955 :P. Kasy na co innego narazie brak :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...