Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kuba114

Spellforce 2 - problem z "rozgrywką dowolną" przez lan

Polecane posty

Witam.

Zacznę może od tego, czym jest owa "rozgrywka dowolna" bo ktoś może nie pamiętać / mieć angielską wersję itd. Otóż to taki tryb, w którym zaczynasz jedną, zrobioną przez siebie postacią w mieście (bez bazy, zbierania surowców itd) i normalnie zbierasz sobie questy, dobierasz sobie ludzi do party i takie tam. Miasto jest małe i zamknięte, można się tylko wydostać teleportem, który prowadzi właśnie do miejsc, w których można robić questy (i tam już jest rozbudowa bazy). I tu zaczyna się mój problem - mianowicie, na singlu to wszystko hula, włazi się przez portal i przenosi nas do nowego obszaru i tam robimy questy itd.

Na multi wygląda sprawa trochę inaczej, ponieważ jak wleziemy w teleport to wywala nas do lobby z grami do dołączenie - czyli, zwyczajnie w świecie kończy się gra.

I tu moje pytanie - jest opcja, żeby grać w ten tryb przez lana ale żeby ten teleport działał jak wejście do nowej krainy (żeby nie wywalało do lobby), coś na kształt instancji z WoW'a? Da się tak grać?

Dodam, że opcje wszystkie jakie się dało próbowałem (swoją drogą, wiele ich nie ma do ustawienia w grze...). Może to nie uniemożliwia gry, ale bardzo denerwuje jak trzeba zakładać za każdym razem nową grę.

Z góry dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...