Skocz do zawartości

Pełniaki dodawane do CDA


Polecane posty

Drakensang mnie odrzucił (10 minut nawalania się z kilkoma wilkami. 10 MINUT!!!!! I na dodatek sumując czas pewnych akcji to jeszcze w tych 10 było ok 3 minut "ja:pudło - on:pudło - ja:pudło itd.").

W Blacksite nie grałem i pewnie nie zagram (za mało giwer - ja jestem maniakiem broni palnej więc im więcej tym lepiej).

So Blonde - eeee głupia jak nieszczęście ta gra (tzn. dla niektórych może być to zaleta - po prostu ten tok myśleniowy blondynki mnie odrzuca).

Ninja Blade - duże prawdopodobieństwo że zagram

Devil May Cry 4 - pograłem, doszedłem do ostatniej misji Nero przed wskoczeniem w Dantego i już mi się dalej nie chce (Nuuuuuudy)

The legend of Beowulf - też raczej zagram

World of Goo - wymiata :)

Watchmeny - sama recka mnie odrzuciła

Dark Sector - nie za bardzo mam na to ochotę

Vivisector: Dusza Bestii - no na prawdę. Mimo baaardzo licznych bugów gra podobała mi się ogromnie. Może dlatego że lubię te klimaty Wellsa

Call of Jurez - spoko, a nawet więcej. Bardzo dobra gra i z chęcią zagram w Więzy Krwi

Puzzle Quest - grałem, grałem i mi się znudziła. Potem znowu zacząłem grać (po przerwie 2 miechy). Mimo tego że tak szybko się nudzi i najlepiej grać w nią z dużymi odstępami, gra jest znakomita

Titan Quest - j.w. Znudziła mnie ale ostatnio do niej wróciłem

Darkstar One - fajna. Zawsze chciałem takie cuś :). No ale powoli już nudzi. Ileż razy można walczyć z piratami po każdym wyjściu z hiperprzestrzeni

Two Worlds - znakomita gra. No ale ukończyłem ją na czitach bo mnie szlag trafił jak miałem w chusteczkę questów i się pogubiłem co, gdzie i jak. Poza tym wybiłem miasto ludzi co mi zbugowało grę (nawet po odrodzeniu ich wszystkich nie działała tak jak wcześniej)

No cóż. Troszkę się rozpisałem. I o starszych grach też co nieco powiedziałem. No ale nigdy nie zaglądałem do tego działu więc chciałem trochę nadrobić :)

Reasumując - Mam gdzieś 68 (miałem 71 ale kumpel płytkę mi jedną zgubił) gier z CDA. Zagrałem (czyt. zainstalowałem i sprawdziłem) w 20 z nich. Pograłem dłużej w 11 (tutaj najdłużej grałem [czyt. przeszedłem {chyba że nie było co}] w World of Goo, Tactical Ops, Vivisector Dusza Bestii, Red Faction, Call of Juarez, Titan Quest, DMC4 oraz...Dave Mirra Freestyle BMX :). Tak, tak - to był mój pierwszy numer CDA. Potem [za kilka lat] był ten z Sudeki. A potem dłuuuuga przerwa, gdyż wtedy jeszcze nie otrzymywałem na tyle kasy żeby pozwolić sobie na takie kupowanie :P. Reaktywacją był numer 150 [z Tactical Opsem])

No cóż - na poziom gier w CDA raczej nie da się nażekać. Jednak z racji że ja jestem bardzo nietypowym rodzajem gracza, w wiele z nich nie grałem i nie zagram.

Ale oby tak dalej.

Edytowano przez KafarPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja dorzucę swoje trzy grosze o Blacksite: Area 51, którego zdołałem przejść w jedno popołudnie... powiedzmy, że zeszło na niego góra sześć godzin. Godzin, które mogłem raczej spożytkować lepiej. Ogólnie gra to budżetowy średniak i to taki mocno średni, którego nie ratuje nawet silnik, bo liczne błędy, kulawa animacja, problemy z profilami (jak skasujesz domyślny to nie da rady założyć nowego), niemożliwość zpatchowania gry i przez to reinstalowałem ją trzy razy nim dałem sobie spokój. A sam FPS typowy - ot, do przodu, nawet przy strzelaniu nie trzeba się wysilać, bo chyba zostały resztki auto-aimingu. AI przeciwnika jak i naszych również nie zachwyca - niby korzystają z osłon, rzucają granaty, ale do szału jeszcze daleko. Lokacje - mało różnorodne, szczególnie widać to w rozdziale gdzie udajemy się do Rachel choć już same osiedla amerykańskie trochę się wyróżniają... Co do fabuły - pisana na kolanie. Pomijam tutaj teksty vide słynny o zapaleniu mózgu, ale spodziewałem się zrobienia lepszego użytku z miejsca owianego legendą. Nie wspomnę tutaj o rozdziale w Iraku. Ogólnie jestem skłonny dać 6/10, ale w porywach.

Na koniec kilka fotek w stylu "wyginam śmiało ciało" :P

blacksite20100328124855.th.jpgblacksite20100328140507.th.jpgblacksite20100328153206.th.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blacksite nie był zły 7/10 mu bym dał.Liczę na Wheelmana (nie wiem czy dobrze napisałem),Test Drive Unlimited,Dead To Rights 1,Codename Outbreak,Gothic 3,Splinter Cell Pandora Tommarow oraz Teorię Chaosu.No i chyba tyle:P A jeszcze mam nadzieję,że dadzą to grę (nie pamiętam tytułu ale coś na X,może Xype? nie pamiętam)o której napisali w jakimś newsie,że będzie na Coverze w CDA.

A co do Drakensanga to tak jak się spodziewałem,trafił tam gdzie Morrowind.Słabizna grałem w to jakieś 6 minut po czym wyłączyłem.

Edytowano przez Darkmen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, każdy znajdzie w pełniakach coś dla siebie. W każdym numerze jest jakaś super gierka. Można powiedzieć, że od czasu kupowania CDA nie pożyczam od kumpla pirackich gier. Np. Do dzisiaj gram w Call of Juarez Multiplayer. Zabawa jest jeszcze lepsza, bo ostatnimi czasy w COJ udostępniono nowe patche i mappacki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, sam ostatnio wróciłem do CoJ i miło zobaczyć, że ktoś nadal gra na serwerach.

Fajne pełniaki z CDA to dla mnie: DMC 4, Dark Sector, CoJ, XIII, Ninja Blade, World of Goo. Pełniaki z poprzedniego numeru niezbyt do mnie przemówiły, trudno.

Mam cichą nadzieję, że w przyszłym numerze zobaczę Bioshock'a 1 lub Mount & Blade'a 1. Są to już niezbyt nowe i stosunkowo tanie gry, więc mają zadatki na wylądowanie na coverku CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drakensang nie ma tej magii. Jeżeli muszę się zmuszać żeby przejść początek gry, który teoretycznie powinien ZACHĘCIĆ mnie do rozgrywki, to usuwam ją z dysku.

DMC 4 przechodziłem tylko z jednego powodu, podobały mi się cut-scenki opowiadające fabułę. Blacksite to kolejna gra w stylu "skoro nie ma nic innego", grałem żeby trochę czasu zmarnować?!

Nie mam bladego pojęcia co będzie w CDA, osobiście chciałbym zobaczyć sen niespełniony.

Half-Life 2 (nawet bez episodów).

Baldur's Gate 1&2 i Planescape:Torment (Nie mam pojęcia, może kiedyś było :( )

Najbardziej mnie rozbił fakt że kupiłem nowe CDA dla Beowulfa. "Oo, pogram sobie w tą nawalankę" Mimo to giera niczego sobie. A nie lubię przygodówek...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Dla mnie DARK SECTOR, JADE EMPIRE, DMC4.

A a pro po Dark Sector - bo to według mnie najlepszy pełniak w historii kupowania prze ze mnie CDA tzn. najlepszy pełniak z 13 nr. które mam bo wcześniej CDA nie kupowałem to nie wiem czy nie było jakieś smakowitej gierki.A wracając do Dark Sectora zainstalowałem go dopiero dzisiaj naprawdę.Przeszedłem do połowy 3 rozdziału - kanały no i na podstawie tych pierwszych ,,chwil" wypowiadam się na temat tej gry.Ogólnie zawalista oby w dalszych etapach się nie popsuła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepsze pełniaki to:

Psi Ops

Dead To Rights II

Ninja Blade

Dark Sector

Starmageddon 2

Jade Empire

Gothic II

Splinter Cell

Advent Rising

Project Snowblind

Scrapland

LOK Blood Omen 2 (Defiance już wcześniej miałem)

Total Overdose

The Suffering

NARC

Overclocked (to samo co niżej:))

Ceville(fajne choć nie lubię przygodówek)

Psychonauts

Seria Hitman

I chyba tyle,mam nadzieję,że nie zapomniałem jakiejś:)W razie czego dopiszę:)

EDIT:Jak ja mogłem zapomnieć o Kronikach Riddicka!!!

Edytowano przez Darkmen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh. Też bym pograł w CoJ przez neta ale pomijając fakt iż nie mam aktualnie neta coby dało się pograć bezstresowo, (phi - Play Online niby 3,6 Mb/s a chodzi 2,5 razy wolniej niż net 1 Mb/s z Ery co miałem) to podczas wcześniejszych prób albo nie wchodziło mi na serwer, albo po kilku sekundach od dołączenia mnie do gry zawieszało ją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh. Też bym pograł w CoJ przez neta ale pomijając fakt iż nie mam aktualnie neta coby dało się pograć bezstresowo, (phi - Play Online niby 3,6 Mb/s a chodzi 2,5 razy wolniej niż net 1 Mb/s z Ery co miałem) to podczas wcześniejszych prób albo nie wchodziło mi na serwer, albo po kilku sekundach od dołączenia mnie do gry zawieszało ją.

Twoim sposobem na neta jest Neostrada (lub Fleshnet od Vectry bo na netie nie warto).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEE Blood Money skończyłem dwa razy :happy:

Ale i tak pełniak na bardzo wysokim poziomie.

Ostatnio to sobie zbieram gry do pary:

Jade empire- 2 szt.

Kroniki riddicka- 2 szt.

Gothic 2- 2 szt.

Jeszcze mam dwa hitmany: silent assasin :tongue:

Niby fajne gry ale zawsze jak trafia się gra którą już posiadam to na twarzy robi mi się mimowolny grymas :sleep:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Ja jakoś nie lubię serii Hitman. Z CDA mam już drugą część i trzecią, a teraz będę miał czwartą, a i tak w nią nie zagram, ale doceniam to, że się pojawiła w magazynie. I faktycznie, w tym roku, jak i w zeszłym, w CDA są same pełniaki na wysokim poziomie. :D Oby tak dalej. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wpadłem przed chwilą na BARDZO SZALONY POMYSŁ albowiem chciałbym widzieć w CDA grę...Teenage Mutant Ninja Turtles (te z 2003 roku) wielu z was może się dziwić ale przed chwilą zagrałem z nudy w demko i muszę przyznać,że gra strasznie mi się spodobała (w dzieciństwie byłem fanem żółwi) chętnie bym ją w sklepie kupił ale gierka nie wyszła w Polsce.TMNT wcale nie jest grą tylko dla dzieci (jak do dzisiaj wnioskowałem) demko nie należało do najłatwiejszych a bossowie byli fajnie zrealizowani,naprawdę chętnie bym ją wiedział na krążku w CDA tym bardziej,że dużo raczej nie powinna zajmować,a jako,że nie młoda to cena licencji też powinna być na rozsądnym poziomie.No cóż ale wątpię aby CDA się skusiło,a szkoda bo to naprawdę niezła gierka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...