Skocz do zawartości

Pełniaki dodawane do CDA


Polecane posty

Ma pytanko odnośnie Psychonauts. Gdy trafiliśmy do mózgu tej wielkiej ryby i jesteśmy gigantem w mieście to po pewnym czasie pojawia się nowy przeciwnik, chodzi mi o te duże wieżyczki co zabierają ci połowe życia,używam tarczy i chronię się przed ich strzałami, ale nie strzały w nie nic nie dają,stąd moje pytanie jak je rozwalić ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż z racji tego że w CDA są ostatnio dość dobre pełniaki ale trochę albo zapomniane lub te które są niedoceniane to może pokusiło by się o dodanie np. Overlorda, DMC 3, Watchmen Part 2 lub czegoś w tym stylu tj. gry nie za stare ale dobre. Myślę że takie gry nie są raczej zbyt drogie żeby CDA nie mogło sobie ich kupić i dodać jako pełniaka a na pewno taki dodatek spodobałby się czytelnikom.

Edytowano przez nero321
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że takie gry nie są raczej zbyt drogie żeby CDA nie mogło sobie ich kupić

LOL. Między "myślę" a "wiem" jest bardzo gruba granica.

Smuggler potwierdził, że Watchmen The End is Night Part 2 będzie dołączone do pisma.

Hmmm nie rozumiem o co ci chodzi przecież nie mówiłem"O to jest na pewno taniocha bierzcie od razu mówię wam wiem co mówię" tylko "myślę" czyli tylko przypuszczam że gra która ma już kilka lat może być tańsza i CDA mogłoby ją sprowadzić chociaż to również zależy od wydawcy czy chcę ją dać oraz w jakiej cenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404
Zamiast "czekać i mieć nadzieję", można sobie pójść do sklepu i kupić tę grę...

To pokaż mi sklep, (oprócz Steama, na którym nie każdy ma konto) w którym można kupić Watchmena.

A poza tym lepiej poczekać, niż kupić, a potem mieć tą samą grę w CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój post dotyczył gier Ghotic 3, Overlord i DMC 3, które zostały wymienione w poprzednich postach w tym temacie (dokładniej rzecz ujmując - po wątku z grą Watchmen.)

Dodałbym komentarz o logicznym myśleniu i w ogóle czytaniu tematu, ale na tym forum moderatorzy patrzą :P

A poza tym lepiej poczekać, niż kupić, a potem mieć tą samą grę w CDA.

Nikt ci nie każe kupować CDA, jeśli dodają grę, którą już masz/która ci się nie podoba. A może jesteś jednym z tych, którzy kupują CDA dla czytania pisma? Jeśli tak, to jakie będzie miało w takim razie znaczenie, że masz grę zdublowaną, bo w CDA dali takiego i takiego pełniaka?

I jeszcze jedna sprawa - czekając, aż "CDA dołączy grę do pisma" niezupełnie wspierasz twórców danej gry.

Edytowano przez SilentBob
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh jesteś trochę zabawny zwróć uwagę że nie w każdym sklepie jest już Overlord i DMC 3 bo np. w mojej okolicy tak jest i może nie każdy chcę kupować gry na Steam'ie a że ostatnio w CDA dają niezłe gry to możliwe że i te dodadzą kiedyś ale tak jak już wspomniałem wcześniej zależy to też od producenta i wydawcy. Z drugiej strony jeśli masz tak dużo kasy to kupuj sobie nawet codziennie gry ale zwróć uwagę, że nie nie każdy może sobie pozwolić na wiele i czeka aż pojawi się w piśmie.

Edytowano przez nero321
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...