Skocz do zawartości

Pełniaki dodawane do CDA


Polecane posty

No, CDA sprawiło ogromne zaskoczenie dodając DMC4.Miała być najlepsza gierka w historii pisma, a wyszedł jeden z może nie najgorszych, ale na pewno jeden z najbardziej prymitywnych w sposobie rozgrywki pełniak.Nie przemawia do mnie maltretowanie pada, klawiatury, żeby zabić dziesiątki(?),setki(??) czy tysiące(??!) tych samych potworów, przy okazji fabuły której poświęcono co najwyżej jedną przerwę na papierosa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze nie wszystkim się dogodzi,ale ja jestem zadowolony z DMC4.Normalnie bym 70zł na tę grę nie wydał ,ale skoro już jest w kiosku za 17zł wraz z czasopismem to czemu by nie poznać najlepszego przedstawiciela swojego gatunku(który zazwyczaj do mnie nie przemawia-ale to jest wyjątek ,doszedłem do 13 misji i nie mam dosyć).Co do fabuły-Japończycy jakoś nie są w tym najlepsi jak zauważyłem(ponoć z serią FF jest inaczej ,ale nie grałem).

Edytowano przez chuunin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu gwiazdke z nieba... Myślcie realnie, wydaje mi się że sam fakt wypuszczenia DMC 4 w CDA już trochę szarpnął budżet,a teraz chcecie Obliviona etc...

I tu się zgodzę bo pamiętajcie że CDA to magazyn o grach a nie jakiś EMPIK została stworzona dla nas abyśmy wiedzieli w co grać a w co nie akurat ja na razie kupuje CDA żey pomarzyć (niestety nie mam kompa ale zbieram) , gry mają nam umilić oczekiwanie na następny numer. Myślicie że oni sprzedają gry a gazeta to tylko dodatek więc pomyślcie o tym . zresztą jest wiele fajnych gier z CDA np: advent rising , call of juarez . itp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powtórze, że chciałbym wreszcie jakiegoś FPS'a! :P Od CoJ nie było chyba żadnego, a jak już to jakiś dość marny. :( Nie no, ale DMC 4 z ostatniego numeru jak dla mnie wystarczyłby na dwa, jakoś wątpie żeby teraz było coś równie dobrego, sądze raczej że właśnie coś kiepściejszego. (wiem, fajne słówko ^^)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coż nie mogę opisać zachowania mojej szczęki kiedy zobaczył nowe CDA w srebrnym worq a na górze napis DEVIL MAY CRY 4 PL. Ja niespecjalnie lubie takie gry ale sam fakt że w CDA pojawiła sie prawie świeża gra która w sklepach kosztuje 70zł. Rewelacja oby tak dalej!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja sądzę, że po takim znakomitym pełniaku przez kilka miesięcy będziemy mieli średniaki, by później znowu zostać zaskoczonym jakąś super gierką. A co do mnie to również pociąłbym w jakiegoś dynamicznego FPS-a lub przychylam się do pomysłu Spilnera - SWAT 4.

A co do DMC4 to całkiem niezła gierka. Faktycznie fabuła jest płytka ale to tylko tło dla siekaniny z setkami demonów. Ot taki slasher. Nic niezwykłego jak dla mnie. 6/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dorzucę swoje szaleństwo:

- pisane było kilkakrotnie, że "TIE Fighter" to dobra, stara gra. Według mnie coś takiego, co zajmuje kilka MB, a podobno jest bardzo grywalne nie byłoby głupią pozycją do dodania na DVD. Może to już było, czytam dopiero od 3 lat, więc nie jestem pewien.

Czy ktoś jeszcze byłby za?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej na jakieś super nowości to nie liczył, chociaż uśmiechnął bym się, gdybym spotkał w CDA Gothica 3 choćby. 1 i 2 z dodatkiem już miały swą premierę w gazecie, trójka ma już 3 lata, więc wydaje mi się, że można by ją dać. Oczywiście wtedy niekoniecznie musieliby pakować inne gry, więc uważam że to jest dobre.

Neverwinter Night 2 mógłby też się znaleźć na coverku, drogi nie jest, a gra dobra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napa88

LOL, dobry żart :D. Nie wiem tylko, czy moderatorzy się na nim poznają (choć do tej pory tolerowali "koncerty życzeń" w tym temacie).

Kozacy (bez dodatku) byli w którymś CDA, nie pamiętam w którym, ale od czego Markolf :).

RaM111222

Marzenie ściętej głowy - niektórzy wydawcy/developerzy nie dają swoich gier na covery (wg zasady "nie bo nie" ;)) a LucasArts akurat się do takich zalicza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc ja też się dorzuce ja bym chciał

-Dead Space

-L4D

-Assasin Creed

-Stalker Cień Czarnobyla/Czyste Niebo

-Just Cause (Choć może był)

-Call Of Duty UO

-Medal Of Honor : Airborne (niewiem czy dobrze napisałem)

-Warcrafta 3 Frozen Throne

-GtA 3/SA

-Call Of Duty 4

-OverLord

Hah pomarzyć można...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jak by dodali CoD jakas starsza czesc. A jak nie to Age of Empires stare ewentualnie Kozacy dobra czesc jakas. Moga doawac stare gry ale warte uwagi i poświęcenia czasu

Najlepiej jak by dodali CoD jakas starsza czesc. A jak nie to Age of Empires stare ewentualnie Kozacy dobra czesc jakas. Moga doawac stare gry ale warte uwagi i poświęcenia czasu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc ja też się dorzuce ja bym chciał

-Dead Space

-L4D

-Medal Of Honor : Airborne (nie wiem czy dobrze napisałem)

-GtA 3/SA

Hah pomarzyć można...

Racja - pomarzyć. DS i L4D są dystrybuowane przez EA, MoF:A chyba też, a EA swoich gier do czasopism nie daje, bo nie i już. R* chyba też nie daje, więc jakikolwiek GTA raczej odpada.

Jak już wszyscy robią koncert życzeń, to ja też, a co tam! Ja bym chciał:

-American McGee's Alice

-Plants vs. Zombies

-Ninja Blade (nie teraz, oczywista, ale może kiedyś...)

-Arcanum

-Just Cause (Ale i tak pewnie niedługo kupię, więc...)

-Devil May Cry 3

Ale dobra, wole ostem nie ryzykować, więc wypowiem się też na temat ostatnich pełniaków. A więc - Devil May Cry 4 był zaskoczeniem, ale nie ogromnym. Po przeczytaniu wstępniaka nastawiłem się na grę tego pokroju. (choć stawiałem raczej na Mass Efecta) Tak czy inaczej - Gra jest najlepszą siekanką, w jaką grałem, szkoda więc, że aktualnie dysk mam zbyt zawalony, by ją zainstalować na dłużej. Muszę przejść i odinstalować kilka innych gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nath4

AoE (razem z dodatkiem, "dwójką" i dodatkiem do niej) idź sobie kupić w Carrefourze :P (za 7,90). MS też chyba "swoich" gier na covery nie daje :), nie kojarzę, by jakikolwiek "ich" tytuł pojawił się w jakimś czasopiśmie.

orzechXIX

Akurat GTA był i to nawet w CDA :). GTA2 też chyba gdzieś był (hm, w Click!u?), a Wild Metal Country był w Resecie. Więc akurat Rockstar nie jest tak zawzięty, jak np. LucasArts. Z drugiej strony - trzy ww. gry są dostępne za darmo na Rockstar Classics, ale pojawiły się tam później, niż na coverach pism :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że poziom pełniaków w CD-A gwałtownie wzrósł przez jakieś pół roku ostatniego. Mieliśmy: Call of Juarez, Puzzle Quest, Titan Quest, Dark Sector, Jade Empire, no i teraz DMC4. Nie jest to poziom pism włoskich, gdzie dostają Stalkera, nowe Brothers in Arms, czy C&C3:Tiberium Wars. Pisma te kosztują trochę drożej niż CD-A, ale dla ludzi zarabiających odpowiednio więcej nie będzie to spory wydatek... Nie mniej - idzie nowy rok, i oby CD-A trzymało poziom pełniaków, bo jak wiemy z początku tego, 2009 roku, pełniaki w cda były... przeciętne. Przynajmniej w moim odczuciu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...