Jump to content
RoZy

Pełniaki dodawane do CDA

Recommended Posts

Nie gram w gry z cd-action pewnie juz od carmagedon 2000, a tylko dlatego ze mi nie działają. Chociaz do tej pory mam zainstalowanego Gothic II, codziennie modle sie do tej płyty. A ja bym był za The Sims xD===i wszystkie setki dodatków;]

Wlasnie instaluje SBK 08 - bylem gra zainteresowany gdy uslyszalem, ze bedzie w CDA choc gdy juz czasopismo kupilem to raczej sie nie interesowalem ta gra. Ostatnio z gier na krazku CDA najbardziej spodobal mi sie Cevile, ale wasze tlumaczenie bylo 'torszke' schnione.:) To znaczy wykonane zostalo rzetelnie, ale jako, ze mieszkam w anglii i moj angielki jest na bardzo wysokim poziomie to troche mnie irytuja rozbieznosci pomiedzy tym co mowi Cevile, a tym co slysze po polsku. Generalnie sens oryginalnych wypowiedzi zostal ten sam, ale czesto autor tlumaczenia kierowal sie raczej wlasnym humorem niz tym co mowily postacie. Na szczescie zrobil to ze smakiem i humor w grze przetlumaczonej jest niemal rownie dobry (bo angielskie wyrazenia podobaly mi sie bardziej), a osoby nie zwracajace uwagi na roznice w tekscie beda sie bawily swietnie. Zdarzylo sie tez pare sytuacji (na poczatku gry) gdy tlumacz uzywal przeroznych wyrazen mimo, ze wystarczyloby uzycie, ktoregos z polskich zwiazkow frazeologicznych. Ogolnie jednak poziom gry sprawia, ze do momentu gdy wkraczaja inne grywalne postacie (bo wtedy robi sie najwyzej przecietnie - w moim odczuciu), ze nie przezkadza to za bardzo.

PS: Czy jest mozliwosc uruchomienia gry w calosci w wersji angielskiej?

Prince of Persia: The Two Thrones.

Nie pytajcie, to mój najulubieńszy, a mój oryginał (anglojęzyczny) powoli odmawia posłuszeństwa, zużycie płyty (nie, nie maltretowałem jej, ale ją ze 3 lata temu pożyczyłem i teraz pokutuję), więc wersja PL byłaby dla mnie zbawieniem (a Trylogii nie chcę kupować, to trochę nieopłacalne, ponieważ mam całą Trylogie po angielsku).

Pełniaki we wrześniowym numerze są naprawdę świetne, obydwa mają wysokie oceny i w CD-Action i w internecie, obydwie są maksymalnie grywalne (polecam JE, posiadam tą grę w wersji XK i się nie zawiodłem, nawet jej nie przeszedłem, a od razu zaczęła mi się podobać.

Ja sie fajnie zalatwilem z poprzednimi pelniakami :confused: Lecialem sobie do kiosku po nowe CDA a po drodze mam biedronke wiec zajrzalem wchodze i patrze a tam Puzzle Quest za 10 zl no to uradowany lece z pudelkiem do kasy i kupuje.Chyba nie musze opisywac co dzialo sie pozniej po kupnie CDA i zobaczeniu pelniakow :happy:

CDA nr. 09 wydaje sie jednym z ciekawszych nr roku, pod względem pełniaków. Macie moje 16 zł, za Jade Empire :) Już miałem ją kupić, a tu taka niespodzianka.

AbradAb - Ja dlatego zawsze wstrzymuje się zawsze ze zakupem gier na końcu miesiąca. Zawsze czekam co tam CDA zaproponuje :P

Ja w JE grałem dosyć dawno natomiast w Sins of Solar Empire jeszcze w ogóle. I tak naprawdę to wielkie brawa :klaszcze: za pełniaki.

no nie powiem, Jade Empire fajna rzecz, tylko do licha czemu mi się tak wlecze, mam core2 duo T5800 (2x2G) ATI HD 3470, 3G ramu i jakieś 3-4 klatki na sekundę :((

Co by nie mówić - wspaniałe pełniaki. Zarówno Jade Empire jak i Sins of a Solar Empire wylądują na moim dysku na dłużej :)

Pełniaki super. Jade empire wczoraj o 21 zakończyłem. Ale musz e zagrać jeszcze raz bo coś mi się wydaje, że nie zrobiłem dużo questów :P

No Jade Empire jest ekstra. Jeszcze podobał mi się Fable. A w Sins of Solar Empire jeszcze nie grałem. Naprawdę świetne pełniaki!

Jak dla mnie pierwsza piątka gier dodanych do CD-A to:

1. Advent Rising - REWELACJA! Wciągająca fabuła, rozwój bohatera, dwie giwery w dwóch łapkach, moce, akrobatyka. Ogólnie super.

2. XIII - kiedy kupiłem to na allegro za jakieś prześmieszne pieniądze, na 4 cd, skończyłem dwa razy. potem pojawiła się w Akszonie i znów ją skończyłem. Dlaczego nie ma dalszej części, tego nie jestem w stanie pojąć, zważywszy na obecną modę na Cell-shading. No i te ramki noża wbijanego w czaszkę oponenta.

3. Alien Shooter - czy jakoś tak. jedne ludzik, mnóstwo obcych do rozwalenia i posadzki spływające juchą po każdym spotkaniu ze setkami wrogów. poezja.

4. SWAT 3 - (ten sam numer co Bloodrayne 1, na jakieś urodziny, wieki temu). Ogólnie - najlepszy taktyczny shooter w dziejach tego gatunku.

5. Thef III Deadly Shadows - klimat, klimat i jeszcze raz klimat (czemu znalazł się za alien shooterem?? uznajmy że jest trzeci a "strzelający do obcych" piąty)

Jade Empire kiedyś miałem i Gra De Best

Później miałem defragmentację i kicha

Tera kupiłem cda i powtórzę Gra DE BEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Troche mnie zaskoczyło, że do gazetki było dołączone Jade Empire, ale zaskoczyło pozytywnie, bo gra jest Super. W sins of a solar empire jeszcze nie grałem, ale niedługo zainstaluje. :smile:

Zwróćcie uwagę że nikt nie psioczy że są tylko dwa pełniaki? :)

CDA dało dwa, porządne pełniaki i jest wszystko super. Gdyby dali więcej znaleźli by się narzekający. Tak trzymać! Dwa pełniaki a dobre to świetny pomysł.

@Down ?_?

Edited by HammerHead

Zobaczcie sobie ile osób pisze posty że im JE nie działa że są błędy

SotSE grałem i beznadzieja

Może dacie Gothica 3 , Just Cause , Oblivion , Mass Effect .......

No moze z Mass Effect przesadziłem ale inne mogły by byc

Co ci się nie podoba? Jade Empire jest super, Sins of Solar Empire, jeszcze lepszy.

Proszę tylko nie Gothic III i Oblivion. Grałem w obie i śmiało stwierdzam, że na obie te gry czekałem, a tutaj wyszły jedne z tych gier o których chciałbym zapomnieć.

Ale gdyby dali - Sagę - Icewind Dale, albo - Planscape Torment, byłbym zadowolony.

Jade Empire to wybitna gra(szkoda tylko ,że kupiłem ją wcześniej).Za to SoSE nie spodobało mi się.Nie było kampani ,tutorial kiepski a w misji wytrzymałem pół godziny wymiękłem i odinstalowałem tę gre.

Czekam na jakąś dobrą ścigałke albo Obliviona(wiem gra nie dorasta do pięt Morrowindowi,ale jego już przeszedłem).

A mnie ucieszyło właśnie SoaSE, w JE jeszcze nie grałem, raczej średnio mnie te chińskie klimaty przekonują. Dopiero gram pierwszy scenariusz, niestety na początku nie bardzo wiedziałem, co tu robić i wróg mi się mocno rozwinął. Doszło do niezłej batalii, oni chyba ze 100 statków mieli, ja coś koło 50. Na szczęście moje capital shipy najpierw wyczyściły wrogie, a potem zabrałem się za większe jednostki, doszło jeszcze trochę ciężkich cruiserów, i przeciwnik musiał z pozostałymi przy życiu 20 statkami salwować się ucieczką. Ogólnie super gra, pewno jeszcze długo będę się w to bawił, bo wszystko jest bardzo przystępne. Łatwa ekonomika, drzewka rozwoju. Dla fana strategii istna gratka, bo nawet nie wiedziałem, że coś takiego w ogóle wyszło :smile: