Skocz do zawartości

Pełniaki dodawane do CDA


Polecane posty

Pol godziny temu zainstalowalem Shadowgrounds Survivor. Nie spodziewalem sie, ze ta gra bedzie az tak dobra. Bardzo fajny poczatek gry, grafika niczego sobie i co najwazniejsze niezla grywalnosc. Oby z czasem poziom gry sie nie obnizyl. Za to zupelnie nie spodobal mi sie Combat Mission: Shock Force(czy jakos tak smile.gif ).

Ja wolałem pierwszą część Shadowgrounds, z jednym tylko bohaterem. Dwójka też jest świetna, ale stanowczo za krótka, nie ma końcowej walki z bossem. Klimat też troszkę mniejszy niż w jedynce. Plus za to że jest, bo ciężko znaleźć inną tego typu grę. Jedynie Alien Shoter jeszcze jest...

Z pełniaków ostatnio dodanych do CDA najbardziej przypadły mi do gustu: TWO WORLDS (lubię RPG) i Psychonauts(zwariowany klimat) smile.gif

Już miałem instalować two worlds, ale przypomniało mi się, że jeszcze lokiego nie skończyłem :) Dopiero 28 h gry mam w niego. Swoją drogą fajny pełniak, ale chowa się do takiego Sacreda, pod względem questów czy rozwoju postaci. Kurcze Sacreda też mam zainstlowanego, ale nie mam kiedy grać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio wzialem sie za Spellforce'a 2, i musze przyznac ze to swietna gra jest!
Owszem, jest bardzo fajna i ładnie wygląda :] a sam gameplay pola do narzekań nie zostawia, chyba że do schematyczności zadań, bo zazwyczaj jest tak: buduj bazę -> surowce i wojska -> na wroga! i jest wielka walka. Zaciąłem się gdzieś przy misji przeciw jakimś bestiom walcząc ramię w ramię z barbarzyńcami i do tej pory nie chciało mi się przejść tego dalej ;] A z nowszych pełniaków Ten Hammers zainstalowałem i co mogę powiedzieć? Grafa nie robi wrażenia, nie widzę żeby była lepsza... trochę zmieniła się sama otoczka - atmosfera w naszych oddziałach jest mniej poważna i oficjalna. Ale zobaczymy, obecnie grałem w co innego ;D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie dwie gry z CD-Action które mi się podobał to Sniper Elite i Alone in the Dark 4 : Koszmar powraca.Obie gry z chęcia przechodziłem niejeden raz :) AIND 4 było naprawde fajne polecam przejść obyma postaciami Edwardem jak i Aline.Co do Sniper Elite jest to interesujaca gra z dosyc ciekawa fabula.Polecam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprzedni numer byl zazazazazazajefajny

super ze dali two worlds

two worlds to super gra

ma duzo zeczy w grze i w ogóle, fajni przeciwnicy, to naprawde gra godna mistrza

szkoda tylko ze nie zalapalem sie na spellforce 2 bo jedynka bardzo mi sie podobala

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym miesiącu pełniaki słabsze niż zwykle, więc raczej sobie nie pogram (w nie, bo mam kolejeczke z poprzednich miesięcy i pachnącego Wiedźmina :P)...

Mimo wszystko nastaja to pozytywnie przed numerem urodzinowym, gdzie pragnę zobaczyć jaki Hicior przez wielkie H!

:turned:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki, pełniaki... Hmm, zawsze coś ciekawego się znajdzie. Choćby ostatnio Ten Hammers czy teraz Broken Sword. Tylko żeby w nie pograć, trzeba by było poprosić kogoś odpowiedzialnego za to, aby przedłużył nam dobę... Bo ni w ząb jest sposobność się za to wszystko zabrać, gdy pojawiają się takie produkcje jak GTA, Saints Row czy Dawn of War II. A zbiorek powoli rośnie, może kiedyś się za niego zabiorę... Nie mniej, CDA praktycznie zawsze daje coś, co mnie kusi, żeby odpalić. Ludzie mogą narzekać na tandetę, starocie itp. Ale czasem trochę innego spojrzenia na gry się przydaje, poznając produkcje bardziej niszowe czy prosto już mówiąc - stare. Oby tak dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio był Broken Sword, wcześniej Two Worlds... na urodziny zawsze jest coś specjalnego ;) swoją drogą nowy cda wychodzi 2 dni przed moimi urodzinami ;). Już sie boje myśleć co dadzą. :nonono: Tylko żeby mnie nie zawiedli! :nonono: w końcy to MOJE urodziny :banana:

@

EDIT

a nieeee ;) wychodzi dokładnie w moje urodziny ;)

Edytowano przez Bombaj
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem sobie pocinać w Rush for Berlin i to jest duchowy spadkobierca Panzersów. Właściwie, czułem się jakbym grał w tą serię tyle, że w innych misjach, bo grafika taka sama, ogólnie cały engine gry wzbudza wspomnienia, poza cut-scenkami które jednak wyglądają trochę lepiej niż w CP ;P Same misje są bardzo fajne do tej pory, miło się gra. Jedyną gameplayową zmianą jaką do tej pory zauważyłem jest możliwość przejmowania fabryk, koszarów i produkcja dodatkowych jednostek :) Ciekawe, ale też ułatwiające sprawę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na urodziny powinni się popisać (pozytywnie oczywiście :tongue: ), zacząłem grać w Broken Sword'a, ale non stop wywałało mnie z gry lub się komp wieszał, więc musiałem dać se spokój :verymad: natomiast reszta pełniaków z aktualnego CD Action to już nie moja działka.

Edytowano przez spontan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie te bugi, Rush for Berlin to by była super gra (chodzi o te bombowce), może kupię sobie oryginała, bo wersja z cda jest zepsute :/ lepsze niż blitzkierg, bo jest szybsza i piechota ma większą rolę

Broken Sword 4 jest dla mnie gorsze od 3, dużo gorsze,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie te bugi, Rush for Berlin to by była super gra (chodzi o te bombowce), może kupię sobie oryginała, bo wersja z cda jest zepsute :/ lepsze niż blitzkierg, bo jest szybsza i piechota ma większą rolę
O co chodzi z bombowcami? Jakie bugi? Możesz rozwinąć tą kwestię, bo nie łapię o jaki element się czepiasz. Jeśli masz na myśli to, że bomby rzadko coś niszczą to nie wiem czy to bug. Dwa, sugerujesz, że CDA daje wybrakowane wersje gier? Ok, może w przypadku Two Worlds tak było, bo nie było multi, ale nawet jak kupisz RfB nie z CDA to idę sobie rękę uciąć, że sytuacja twoja się nie zmieni :) A co do piechoty - w sumie się zgadzam. W Blitzkriegu, szczególnie dwójce, miałem wrażenie, że moja piechota dostaje za ciężkie baty i ponosi za wiele strat... ;P Tutaj jest lepiej (zresztą jak w CP).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, ale ja w solucji już nie mogłem wysłać bombowców za pomocą samochodu zwiadowczego, a jak się dowiedziałem że to na całą grę ma tak być to się rozczarowałem totalnie. ale to już było pisane w pomocy technicznej o grze, ponoć da się przejść grę i tak, ale według mnie jest to duży brak... http://forum.cdaction.pl/index.php?s=&...st&p=806544

W blitzkiergu to jeszcze mi się nie zdazryło wezwać posiłków piechoty, chociaż grałem dosyć długo :/ Opłaca się tylko czołgi, artylerie itd.

Edytowano przez tomwac
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w Rush for Berlin jest bug uniemożliwiający aktywację niektórych alterantywnych opcji dla jednostek jak bombardowania, nawały artyleryjskie itp. Nie wiem czy kolega zwrócił na to uwagę, bo uniemożliwiało to wykonanie 3. misji turtorialowej. Może kolega ma jako jedyny dobrze działającą wersję gry.

Co do grafiki to jest ona o wiele lepsza od Panzersów, piechota ewidentnie została poprawiona tak jak bronie, które stały się bardziej proporcjonalne wielkością do żołnierza. Woda i refleksy prezentują się zankomicie, a modele oraz tekstury pojazdów czasem wydają się te same a czasem lepsze. Animacje eksplozji pojazdów poprawiono, bo teraz widać jak wieże odksaują do góry. Tak samo ciekawie wygląda piechota jak np. obrywa ze snajperki.

Trochę dziwne, ale wydawło mi się, że przy większych bataliach pancernych malała dość liczba klatek na sekundę, chcoiaż mam sprzęt, na którym grałem w Company of Heroes na wysokich ustawieniach.

No i w sumie jak zauważyłem misje alianckie opierały się głównie w początkowych fazach na piechocie, a zdobywanie Berlina jakieś spektakularne nie było i jakieś takie bardziej jakby pasowało do serii Komandos dopóki się nie zdobyło fabryki do produkcji Tygrysów (też dziwne zdobywać Berlin za pomocą niemieckich czołgów). Do tego dokładnie była ta sama lokacja jak dla kampanii radzieckiej.

Tak w sumie to całkiem dobra pozycja, a cutscenki są lepsze niż w Pancersach i te na końcu po zdobyciu Berlina dość śmieszne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyłączam się do ogólnej euforii

akurat miałem ochotę na jakiegtoś hack'n'slasha i myślałem nad ponownym przejściem Diablo ,ale poczekam kilka dni i dostanę o wiele świeższą grę

reszta nie bardzo w moim typie ,ale 15 zł za samo pismo bym dał a jak jeszcze taką gre dali to lecę do kiosku jak tylko się ten numer ukaże

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...