Skocz do zawartości
RoZy

Pełniaki dodawane do CDA

Polecane posty

Wiesz, myślałem że Kraków to jednak miasto a nie wioska :wink: Byłem w kilku "Empikach" i innych "ruchach" i nie znalazłem. Ale będę szukał dalej, bo podobno to świetna przygodówka...Chociaż kto wie - może CDA da ją jako pełną wersję...

Jest nadzieja. Sporo gier z wydawnictw po 19,99 trafia na cover CDA. Tzn tych dobrych gier po 19. Jak choćby Ni-Bi-Ru (btw bardzo rzetelna gra). Ja codziennie mijam wystawę na której dumnie znajduje się Ankh, jednak czekam cierpliwie z nadzieją, że trafi na Cover CDA :)

Dopiero dziś zainstalowałem pierwszego pełniaka z najnowszego CDA, czyli Ballance! I powiem tyle: brać i grać!! Dawno już żadna gra mnie tak pozytywnie nie zaskoczyła swoim poziomem!! A tak jęczałem gdy się dowiedziałem, że będzie w CDA :P

A tak odchodząc troszkę od tematu, zamieszczam moją prywatną listę 3 najlepszych gier jakie wg pojawiły się w CDA w 06 roku. Kolejność losowa: Bad Day LA, Hitman 2 oraz Gothic! sry za maleńkiego oftopa, nie mogłem się powstrzymać :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oł jee, no to teraz moja kolej - co sądzę na temat pełniaków w CDA 03/07

Desperados - grałem w Robin Hood Legend of Sherwood, grałem w Chicago 1930 - w obie podczas ich premier, ale tylko ta pierwsza okazala sie byc czysta rewelacja, a druga totalnym przecietniakiem. Tak jakos wyszlo, ze w Desperados zagralem dopiero w 2007 roku i jakos nie moge sie do niego przekonac... No coz, spoznilem sie o 6 lat. ;D Zazwyczaj nie zdarza mi sie taka sytuacja, ze jak gram po raz pierwszy w gre sprzed 10 lat to mi sie nie podoba, ale tym razem moje odczucie jest odwrotne.

T-72 to gra nie dla mnie, podobnie Supreme Ruler 2010. W Ballance jeszcze nie gralem (chociaz naklanial mnie do tego sam Cormac) i watpie ze znajde na nia czas. :D A wiec MI zaden z pelniakow nie podjechal, wiec moja ocena moze byc tylko jedna - 2/10. :twisted: :P

Narazie pelniaki "the best" to Bad Day LA, PSI-OPS oraz... Grom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznać że w ostatnim numerze (marcowym) znalazłem gre dla siebie. Desperados to [beeep]ista gierka, aż dziw że wcześniej się z nią nie spotkałem. Dzięki wam całe CDA za nią. Czekam teraz na kolejną częśc Hitmana(jakoś bliżej mam do kiosku niż do sklepu z grami;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy mogl bym miec prozbe do zespolu cd-action zeby w jakims numerze dodali jako pelna wersje gry "Robin Hood the Legend Of Sherwood" gra jest bardzo fajna i podobna do kommandosow i desperados.

Bo Desperados i Robina zrobiła ta sama firma. :D Raczej wątpię żeby ją dali , niecały rok temu była w Play'u , choć z drugiej strony Gothic też był , i go dali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Total Ovedose- świetna gra akcji na parę tygodni w sam raz, ale trochę liniowa, ponieważ ciągle strelasz i biegasz, więc po jakimś czasie robi się to nudne. Ale mimo tego radosna rzeź. No i trochę tej brutalności za dużo.

Tak to jest spox.

Frater- może nie tak grywalny jak Diablo I, czy II, ale jest to całkiem dobry hack'n slash, z ładną grafiką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi coś nie chodzi Total Overdose. Mam problem z instalacją. Wybieram pełna instalacja, pasek dochodzi do końca, potem od nowa i dochodzi tak do 1/10 i sie zatrzymuje i wyskakuje że czas do końca instalacji do 742 min. :x A tak sie napaliłem na ta grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze, że w CDA są pełniaki...

dzięki temu poznałem Total Annihilation, Civilization Hitmana, Vampire: The Masquarade

i fallouty...

Niekiedy dają jakieś coś kiepskie (ścigałki niektóre) ale ogólnie nie ma się do czego czepić

osobiście wyczekuję po cichu Silent Hill 2 i Severance. Nie da się dostać w sklepach, a opisy w tipsomaniakach tylko nasycają mój apetyt....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Pałniaczki już znane... Jakoś żaden z nich raczej nie wart jest własnego wątku... Dla mnie pełniaki są tajemnicą, bo tylko w jednego awno dawno temu grałem .Więc tak:

- Space Empires IV Eeeeee :?

- Alone in the Dark 4 PL grałem chyba tylko w trzecią część na ...PSX xD Ale trójeczka klimacik trzymała, z czwórką jest tak samo?

- Tomb Raider Chronicles Jak dla mnie pełniak numer. Może i jest to jedna z gorszych części serii, ale jak prawie wszystkie [AoD :roll:] trzyma klimacik...

No i największa niewiadoma...: Enclave :? W sieci znalazłem demko i powiem Wam, że jest to całkiem przyjemna sieczka z niezgorsza grafika :] Czekając na wielki ''hicior'' w następnych CDA można pograć ;]

DEMO Enclave

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dot. AitD 4: Koszmar Powraca, czyli najnowszego pełniaka z CDA 04/07. Mianowicie jaka kamera jest w tej grze?? Zza pleców?? Czy też może (tak słyszałem) point&click??

Patrząc na screeny wydaje się, że jest to point&click. Kamery zza pleców przynajmniej nie widać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na 11 lat panowania Cd Action na rynku, nie jest to jakoś SZCZEGÓLNIE WYPASIONY zestaw aczkolwiek miło będzie pograć sobie w Enclave (toż to przecież jak Severance - sieczka i miód lejący się z monitora)...:)

To porównanie mnie przekonało :) Mmm, Severance...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA zawsze daje zajefajne pełaniaki. Każdy może znaleźć coś dla siebie. A za Heroes 1 wieczna cześć i chwała.

Mam nadzieję dzisiaj w nocy sieknąć sobie sesję z alone. Pamiętam jak dali trzecią część cyklu i jak ścigaliśmy się z kumplami kto dalej jest bez solucji. Klimacior miała trzecia część, choć już wtedy był unreal i quake 2...

Inaczej mówiąć pełniaki w CDA są jak Pudzian - dominują :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...