Skocz do zawartości

Pełniaki dodawane do CDA


Polecane posty

Gry, jakie zamieszczają, nie zależą od ceny gry, lecz od ceny licencji i od tego, czy twórcy w ogóle chcą ją sprzedać. To nie jest tak, że redakcja idzie sobie do sklepu, bierze jakieś gierki z półki, kupuje, a potem zamieszcza w CDA. Bo spotkałem się z ludźmi, którzy tak myśleli. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no było to juz nawet na łamach wiele razy wyjasniane ale nie dociera do niektórych :) wiadomo ze kazdy moze sobie podywagowac co by było gdyby, ale ja wole byc realistą. osobiscie po pelniakach z CDA spodziewam sie gier typu Pariah - gdy ktore sa warte zagrania i calkiem ciekawe ale jednak nie zdecydowalbym sie na ich zakup za 50-60zł :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie po pelniakach z CDA spodziewam sie gier typu Pariah - gdy ktore sa warte zagrania i calkiem ciekawe ale jednak nie zdecydowalbym sie na ich zakup za 50-60zł :)

Podzielam zdanie ;). A co do pełników z najnowszego numeru spodobał mi się Blitzkrieg 2 (tu już ta sytuacja, sam raczej kupił bym coś innego). Nie jestem fanem Strategi, ale przy tym tytule bawiłem się naprawdę dobrze ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż może masz rację, ale Blizzard chyba tak łatwo D2 nie odda skoro jeszcze w pełniku go nie zobaczyliśmy - jednak dalej trzymam kciuki :)

Edytowano przez Ron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamieta z was ktoś taka kultowa gre jak Wargasm ? Naprawde wciagajaca byla to gra. Na polkach sie jej juz nie znajdzie, w pismach komputerowych tez nie. Fajnie byloby pograc w ten (wazna dla ery gier wojennych) tytul.

Gra zajmuje jedna płytke CD. Nie wiem jak kompatybilnosc po takim czasie bylaby, ale warto przypomniec sobie ten tytul i chyba malo osob zna ta gre.

Ta, jest to moja propozycja.

Edytowano przez fucker
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zibi72w: Nie offtopujemy!

Jeśli chodzi o pełniaki w CDA 07/2008 zapowiada się ciekawie.

"Red Faction": całkiem niezły shooter, co prawda był w innym piśmie (bez reklamy!) dawno temu (kto jeszcze pamięta :P ).

"Kozacy II: Wojny Napoleońskie": fani strategii powinni być zadowoleni.

"MX vs ATV Unleashed": mało znana dobra produkcja? Patrząc na oceny na gry-online - owszem.

"Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse": rozważałem kupno tej gry, ale skoro będzie w następnym numerze, sprawdzę na pewno :P

Z tego zestawu pełniaków mogą być niezadowoleni fani RPGów, MMO i odwieczni malkontenci...

Ciekawe co da konkurencja? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no w tym miesiącu CDA wg mnie dało dobre gry, nie ma co narzekać.

Ja proponowałbym umieszczenie na CD gry Robin Hood - Legenda Shervood, licencja byłaby naprawdę tania, bo gry nie ma w ofercie żaden dystrybutor, a niektórzy np. ja nigdy w nią nie grali. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie ostatnio zaskoczyły fulle w CDA. Najpierw dorwałem Runaway 2, miesiac później Broken Sword 3... nastepnego numeru juz nei kupiłem, bo nie było nic ciekawego :P natomiast dziwne, że drugi raz powtórzono gre dodano do Play'a. Red Faction w tym pismie ukazał się co prawda kilka lat temu, ale Full Spectrum Warrior - ledwie w styczniu 2008. Ten numer chyba kupię ze względu na Stubb'a. Gra dosyć krótka, ale za 15zł... Nie jestem stałym czytelnikiem - kupuję gdy sa ciekawe dla mnie pelniaki, na codzien czytam ww Playa.

Robin Hood - Legenda Shervood

a gdzies to mam z jakiegos pisma :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki w nowym numerze sa dobre. W MX vs ATV Unleashed zawsze chcialem zagrac ale jakos nie chcialem kupowac a tu w CDA . Kozacy 2 tez dobra gra,mam dodatek z clicka, na Red Faction sie pewnie skusze i zobacze ale niestety Stubbs the Zombie mi nie pasuje :/ Kupilem ta gre 3 dni temu :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stubbsa mam z EK i mogę go polecić. Nie jest jakąś wybitną grą, imo taki niegłupi średniak. Ale za 15 zł wart zagrania, głównie ze względu na oryginalne podejście twórców. W każdym razie ja tam nie żałuję dwóch dych wydanych na kilka godzin spędzonych z gromadkę zombie.

móóóózgi!

móóóózgi!

Solidna jednorazówka.

Edytowano przez vainqueur
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie właśnie zachwycił MX vs ATV. Naprawde bardzo fajna, mega szybka ścigałka. Jeden z najlepszych ostatnio piełniaków :D Boje się tylko że szybko mi sie znudzi. Ale na razie jest okey :P

Edytowano przez kaktuus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh po długiej przerwie kupiłem wreszcie cda. I powiem szczerze nie dla pełniaków bardziej zainteresowały mnie tematy z okładki. Ale pełniaki może nie na miesiące ale jakiś czas wytrzymają. Kozaki i Stubbs trzymają formę a i może do red factiona się wróci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...