Skocz do zawartości

Pełniaki dodawane do CDA


Polecane posty

Pewnie rozpieszczone dzieciaki podniosły by larum gdyby takie ŚWIETNE I STARE tytuły pojawiały się co miesiąc,ale gdyby ze dwie takie gry,raz w roku (np.numer specjalny)........chyba zamieszania by nie było....Sądzę,że większość forumowiczów poparło by taką inicjatywę.To ludzie z jako takim stażem w grach,mam nadzieję ;) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

batonski->Wywaliłbym tylko AvP bo już grałem :D

Ale Alice.....wiele o tej grze czytałeM dobrego,ale nigdy nie zagrałem :(

Sanitarium mi przychodzi też do głowy.Chętnie bym zagrał w to.

Oczywiście tytułów takich jest więcej,ale tyle tego jest....

Moim cichym marzeniem jest Discworld(wszystkie części).....Wiem,te gry to już nawet chyba abandonware,ale grę bym ukończył zapomniał i skasował,a tak jest na płycie,z całą serią.Po prostu wolę mieć coś na płycie niż zasysać z netu....żle mi się to kojarzy :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie było jakiegoś RPG. Po Morrowindzie i Gothicu II nie było żadnych rewelacji - może w lipcowym numerze będzie jakaś miła niespodzianka (zwłaszcza że akurat CDA wyjdzie w moje urodzinki :D ) Jest nadzieja na Spell Force: The Order of Dawn? Słyszałam że ciekawa pozycja, screeny całkiem całkiem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Die by the sword było kiedyś w Clicku. A Hexen 2 nie był czasem w CDA kiedyś?

Hexen 2 było już w CDA. Die by the sword, mogliby dać. Nie znalazłem do tej pory żadnej gry przypominającej tego, szczególnie w trybie deathmatch. Co z tego, że było w click. Mi już dawno CD przepadło (ta gra miała straszne wzięcie na osiedlu, każdy posiadacz był mocno eksploatowany, najważniejszy tryb działa bez płyty). Swoją drogą, dodając takie gierki, których licencja nie jest chyba zbyt droga, można by stworzyć fajny dvd ze starszymi gierkami. Takich mogłoby więcej wejść, a wiele z nich trudniej zdobyć niż jakiś FSW, czy Blitzkrieg. Po prostu nikt temu reedycji nie zrobi.

PS

Kilka starszych hitów na jednym DVD to ciekawa sprawa, jeszcze chyba tego nie było.

Edytowano przez Vacter
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się bardzo ucieszył na kilka staroci w CDA :D

Moje typy:

- Resident Evil 2

- Final Fantasy VII (Wiem że nierealne, ale pomarzyć można :D)

- ONI

... Tyle mi przychodzi do głowy. A tak schodząc na ziemie to dawno nie było w CDA dobrej samochodówki (Trackmanii nie liczę bo się mi nie spodobała za bardzo). Może tak jakaś niespodzianka w najbliższym czasie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NFS:Porsche 2000!(ciekawe,że to kosztuje jeszcze pięć dych)

Na to bym nie liczyła, w końcu to gra EA (chociaż Armie Exigo też... ;) ).

Mogli by zrobić niespodziankę, np. jakąś polską premierę :lol:

Mój typ to Sacred - to dopiero byłby pełniak! :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sacred chyba był w tej serii kultowych gier w gazecie wyborczej ale przynajmniej u mnie nie chciał działac, wydaje mi sie ze wzgledu na system :/

a Porsche w sumie juz wiekowa dosyc gra wiec moze moze cos by sie dało ugrac dla wiernych fanów CDA :)))))

ogólnie jesli chodzi o pełniaki to wole gdy dodawane są gry stare (w sensie ze kultowe) albo jakies mało znane ktorych w sklepie i tak bysmy nie kupili) , niz gry które dostepne sa teraz w tanich seriach bo np taki Full Spectrum Warrior byl wydany w taniej serii i juz wczesniej go kupilem, a potem jeszcze go jako fulla dali w Playu... fakt - gra super i polecam ja wszystkim ktorzy nie grali :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie było jakiegoś RPG. Po Morrowindzie i Gothicu II nie było żadnych rewelacji

A Świątynia Pierwotnego Zła ? Najbardziej klasyczny jaki tylko może być RPG, więc nie powinieneś narzekać. A jak chcesz RPGa teraz, to kup Komputer Świat GRY, gdzie dali Two Worlds (tak, to ta polska odpowiedź na Gothic III)

Jest nadzieja na Spell Force: The Order of Dawn?

Był już w kolekcji Gazety Wyborczej. Ale z drugiej strony, to dobra gra, a przecież CDA, co niestety widać w ostatnim numerze nie brzydzi się dodawać coś co gdzieś już było

Die by the sword, mogliby dać. Nie znalazłem do tej pory żadnej gry przypominającej tego, szczególnie w trybie deathmatch. Co z tego, że było w click. Mi już dawno CD przepadło

Znowu by od paru idiotów dostali cięgi że dają starocie. Ja też kochałem Die By The Sword, ze względu na nowatorstwo. Ale jest jedna troszke podobna gra. Enclave, która była w CDA - ma chyba tryb areny gdzie postacią naparzasz się w każdej rundzie z coraz lepszymi przeciwnikami i z coraz większą ich liczbą (choć nie ma tego fajnego odrąbywania kończyn :D ). Jeszcze Jedi Knight 2 i Jedi Academy jakby nie patrzeć mają tryb areny z naparzaniem na broń białą (no dobra, świetlną, ale lightsabery to przecież miecze)

Kilka starszych hitów na jednym DVD to ciekawa sprawa, jeszcze chyba tego nie było

Pewnie byłyby kłopoty z licencjami jak to zwykle bywa w przypadku starszych gier. Jedni wydawcy już pewnie nie istnieją, inni porzucili tytuł itp. Już wielokrotnie powtarzano w CDA że są nikłe szanse na dorzucanie do DVD starych jarych gierek, a takie pomysły lecą od kilku lat.

Mi już dawno CD przepadło (ta gra miała straszne wzięcie na osiedlu, każdy posiadacz był mocno eksploatowany, najważniejszy tryb działa bez płyty)

Sprawdź w necie, może to jest już abandonware. A jeśli nie to kup na allegro, przecież jest już za grosze, pewnie nie drożej niż za 5 zł. Ale ostrzegam, powrót do przeszłości może być bolesny, to już nie te czasy, ja ostatnio przestaje wracać do starych gier bo coraz częściej niszczę sobie zapamiętaną idealność gry.

Mój typ to Sacred - to dopiero byłby pełniak!

Już był - i to gdzie !!! W Cybermysze... Taki dojrzały hack&slash, taki hicior w czasopiśmie dla dzieciaków... A takie CDA czy Play nie mogły go wyrwać od dystrybutora :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O N4S: Porshe i RA2 możecie zapomnieć - EA nie daje "swoich" gier na covery. Wiem, że w CDA wylądował AoE a w KŚG Extra - C&C (1), ale przypuszczam, że były to sytuacje wyjątkowe i jako takie potwierdzające regułę. Zresztą nie jest wykluczone, że twórcy AoE nie odkupili od EA praw do swojego dzieła albo umowa z wydawcą była tak podpisana, że "elektronicy" nie przejęli licencji na własność (sądzę, że jeden z ww. przypadków jest bardzo prawdopodobny, w końcu u nas AoE pojawił się w reedycji u... Oni Games :blink:). A w przypadku C&C sprawa pewnie była jeszcze prostsza - skoro EA "puścił" tę część serii za free (koniec świata), to zapewne nie miał nic przeciwko temu, by wylądowała na coverze jakiegoś pisma (zwłaszcza, że pewnie Axel Springer "na zachętę" potrząsnął sakiewką ;)).

PS Polecam lekturę pierwszego posta w temacie, bo jak tu jakiś moderator wpadnie, to jeszcze zrobi "rzeź niewiniątek" za te "koncerty życzeń" ;).

PS2 de99ial TFD wciąż można kupić, w niektórych sklepach internetowych za bardzo atrakcyjną cenę :).

Edytowano przez Blackhand
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TFD = Command & Conquer: The First Decade - zestaw zawierający prawie wszystkie części cyklu, od pierwszego C&C po Generals: Zero Hour (brak Sole Survivor). Pewien sklep internetowy sprzedaje ten pakiecik dość tanio, przynajmniej jeśli wziąć pod uwagę fakt, że gry z "taniej serii" EA kosztują oficjalnie ~50 zł. Niedogodnością może być fakt, że wszystko upchnięto na DVD9, więc do gry w sieci każdy musi mieć swój egzemplarz TFD. Ale dla chcącego nic trudnego - w pewnym serwisie aukcyjnym można dostać C&C Collection, który jest "nieco" mniej atrakcyjny pod względem ceny i zawartości (tylko Renegade, Tiberian Sun i Red Alert 2 z dodatkami), ale za to wszystko jest na CD.

To tyle w kwestii wyjaśnienia :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...