Skocz do zawartości

Pełniaki dodawane do CDA


Polecane posty

Całkiem niezłe trafiły się pełniaki w najnowszym CD-A. <_< Alien Shooter od wczoraj zainstalowany i jestem pozytywnie zaskoczony. Na razie grałem tylko w pierwszą część AS i jak na bezsensowna strzelaninę jest OK. Na pewno po przejściu zainstaluję drugą część. Potem przyjdzie czas na Broken Sworda bo od czasów Post Mortema (z CD-A oczywiście) w przygodówkę nie grałem ;). No i TrackMania też znajdzie miejsce na moim dysku. W Armies of Exigo raczej nie zagram bo nie lubię tego gatunku.

3 gry na 4 mi się podobają czyli dla mnie jest to rewelacyjny numer jeśli chodzi o pełniaki ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jes, jes, jes!!! Nareszcie, tak fajne a tak niedocenione. Od dawna marzyłem o tej grze, a zawsze jak miałem kase to na cos innego poszła, ale teraz narszcie jest moja. Welcom Armies of Exigo. A i trackmania też zajefajna gierka :)) A moi kumple, pajace, nawet nie słyszeli o takiej grze jak Armies of Exigo ;0 Ciekawe od czego zależy sukces pożądnej gry ? Bo ona jest bardzo fajna, a jakoś nie zyskała takiej popularności jak mój ukochany DoW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w trackmanię pocinam od kiedy kupiłem nowy CD-A i chociaż jestem w tym straszliwym leszczem (nigdy nie byłem w pierwszej 10, a i do pierwszej 15 kiedy gra 30 graczy jest mi ciężko wejść), ale bawię się przy tym doskonale.

wczoraj zapodałem sobie tez Alien Shootera 2.. ALE MEGAWYPAS!! coś jak Crimsonland!! wymiękłem jak na drugim lvl zabiłem 1504 alienów (ciekawe gdzie sie schowało pozostałych 36?!)

dziś wrócę to sobie zapodam kolejny levelik (tylko trainera jakiegoś znajdę na kasę, bo amunicji wciąż mało i nie chce mi się czekać aż będę mógł odblokować i kupić co ciekawsze narzędzie eksterminacji, a trochę tego jest:D )

Brokena nie odpalę - nie grałem, nie gram i chyba nie będę grał w przygodówki (poza takimi w dawnych czasach jak Vida;P )

[EDIT]

DWUSETNY POSTA :rolleyes::P

Edytowano przez exkudlaty
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi amunicji w Alien Shooter 2 nie brakuje, bo wybrałem sobie hipnotyzera i tylko tą umiejętność rozwijam :P I mam jeszcze tego robocika co lata obok mnie.

Trackmania także jest super, ale zaś ma beznadziejnie zoptymalizowany kod.

A cóż... jedyna przygodówka jaką przeszedłem to... Woodruff-Cośtam cośtam of Azymuth chyba tak to się nazywało.

No i grałem w Broken Sword 2 - z solucją. Całą grę. A Armies of Exigo? Graliśmy w to z rok temu z Kuzynem. Pamiętam nawet jakiego miał buga na swoim poczciwym Radku. Do tego wujek miał drugiego kompa i graliśmy na LANie w to, ale z taką umową, że robimy armię 200 pająków (tych najsłabszych w Przeklętych) i potem była wojna xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broken Sword jest bardzo dobre, Alien Shoter niezły. Do tego całkiem fajne Armies of Exigo. Całkiem niezłe gry.

A w Trackmanie nie grales? Bardzo dobra gierka z niezłą grafiką i ogromną grywalnością. Ma takze niezle multi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione pełniaki z CD-A są to

Hitman od Codename 47 do Kontrakty Gdyby nie CD-A bym nie miał takiej kolekcji, może uda mi się za miesiąc od rodziców skupnąć kasę na blood money.

(nie kupiłem) miesiąc temu dostałem od kolegi numer stary CD-A w którym były gry Duke Nuken Duke Nuken II i Duke Nuken 3D, rany ale wtedy byliście chojni dać 3x gry z tym samym Hero ale nie byle jakim, najlepszym czyściczielu obcych z naszej kohanej planety.

Sudeki, lubię w to pograć słodka grafika rodem z konsol, i do tego piękna Księrzniczka Ailish ach gdybym teraz miał zaczrowany ołówek :D.

Xpand Rally extreme Chciałem to mieć ale w moim mieście pudełkowa wersja szypko się wyprzedała, a wy uratowalście mój portfelik i zdobycie tego świętego gralla.

A te pełniaki to żal.pl

Ta ścigałka z mrówką Z może fajna ,zabawna ale trochę dla młodszych graczy :).

B.E.U net 2006 (chyba) może i polska ale to czysty freeware, powinien jak w tym numerze być dołączony jako dodatek.

Może to nie pełniak ale zabawny prezent :D Pusta płytka DVD (chyba) ciekaw jestem ile numerów wtedy się sprzedało :D.

Gierki więc moim zdaniem super oby tak dalej, tylko żeby jakaś (kiedyś) gra o tematyce formuły jeden się przytrafiła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój prywatny ranking pełniaków z 2008 (jak narazie...):

1. Kroniki Riddicka and Deus Ex 2

2. Shadowgrounds

3. Świątynia Pierwotnego Zła

Teraz (ostatnie 2 numery) gry mi nie odpowiadają (przygodówki - ocb?!). :P

Mam nadzieję, że dadzą Mafię lub Sid Meier's Pirates lub trylogię Prince of Persia... :lol: :lol: :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłem w empiku i patrze ze co drugi pełniak w CDA chodzi po 80zł o_O A tu trzy za 15. Tak trzymac

Który za 80zł? Najdroższa gra jaka była w tym roku to chyba Pariah i kosztuje 60zł. Fakt że gry w CDA są świetne (Kroniki Riddicka,Morrowind,Broken sword 3,Hitman:kontrakty) alr większość z nich kosztuje po 20-30zł więc nie przesadzaj :P

Jakby były gry za 80zł to byłby CoD 4, Diablo 2 i Wiedźmin :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi się wydaje, że się mylisz.

kiedy w Cd-A pojawiło się BloodRayne i Swat 3 (na któreś urodziny, albo na któryś równy numer, wiem, że na okładce był art ze stalkera) to owa BloodRayne w tym samym czasie była w empiku za 99zł (fakt, że chyba jeszcze edycja premierowa, z mocno podniszczoną okładką, ale zawsze)

poza tym gra, która kosztuje 25-35 zł wcale nie musi być badziewiem (teraz w tanich seriach powychodziły SplinterCell: Chao Theory, GTA: VICE City i mnóstwo innych, pomijam premierowe wydania w tanich seriach jak Riddick, czy RainbowSix Vegas)

a pełniaki w akszonie trzymają poziom (i chociaż dają ostatnio przygodówki (w które nie gram) zamiast fpsów (które uwielbiam) to i tak uważam, że w ciągu kilku miesięcy niebyło żadnego znaczącego knota)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są już wiadome pełniaki w nowym CDA. A przynajmniej ich część. Fajnie że jest Vivisector, zawsze chciałem to zobaczyć. Ale wielka krecha za Full Spectrum Warrior, był w Play 2/2008. Coś niedobrego się dzieje, skoro powtarzają pełne z Playa....

Czuje się trochę jak idiota, bo zawsze pisałem na każdym forum, iż uważam, że CDA dodaje niepowtarzalne, klimatyczne pełniaki, ciagle grywalne mimo upływu czasu, albo takie których nie odstaniemy za małe pieniądze, co je odróżnia od innych czasopism.

Edytowano przez batonski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo to pierwszy raz? A Gothic? A niedawny Alien Shooter Gold (był chyba w którymś KŚG)? IMO nie ma się czym przejmować, bo pismo to nie tylko CD/DVD, a co do cen gier - od kilkunastu miesięcy rzadko na covera trafia coś spoza XK, KK czy innej taniej serii i dotyczy to nie tylko CDA :).

BTW, Już słyszę, jak Martin otwiera szampana ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Full Spectrum Warrior i Blitzkrieg 2 PL??

Powiem krótko: przed państwem IMO Życiowa format cdacton.

2 wspaniałe gry, w które zagrałbym, gdybym ich już dawno nie przeszedł :). Ale jeśli chodzi o mnie, to uważam, że to jest najlepszy wynik cda. Jeśli nie ogólnie najlepszy, to jeden z lepszych.

Pod względem Pełniaków od Nicusia CDa dziś dostaje mocne 9/10. i znak jakości nicusia (N). Oby tak dalej. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...