Skocz do zawartości

Pełniaki dodawane do CDA


Polecane posty

Muszę progratulować redakcji, że dali Gothica, no tylko że w nieodpowiednim czasie, na rynku GII+NK kosztuje 40zł. Ale i tak pewnie każdy fan już ma go dawno z NEKnext. Szczerze to w Prince of Quin to pewnie mało kto pogra. A czy istnieje jakaś szansa na Diablo 2 na waszego Coverka ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, dodanie G2 i Nocy Kruka (absolutnie najlepsiejsza część serii! - tak, jestem fanboy'em NK :P) to świetny ruch, a moje gały miały chyba metrową średnicę, kiedy się dowiedzialem, jakie pełniaki są na DVD...

W PoQ zagram sobie moze kiedyś - pamietam, ze dołączono ja też do numeru specjalnego Świata Gier Komputerowych poświeconego RPGom :) (fajny numer to był, tak przy okazji mówiac ^^)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy istnieje jakaś szansa na Diablo 2 na waszego Coverka ?

Praktycznie jest to niemożliwe. Blizzard bardzo niechętnie zgadza się na to aby ich gra była dodana do czasopisma. Wprawdzie z WarCraft II się udało, ale na diablo II bym nie liczył, przynajmniej jeszcze przez kilka lat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie, pelniaki w CDA sa swietne, ale dla mnie niezbyt przypasowuja ^^ Bo taki Gothic. Ogolnie lubie RPG'i, ale Gothic srednio mi przypasil. Za to GII+NC, to ulubiona gra mojego brata (9 lat :D), wiec on jest wniebowziety. W sumie, ja nie kupuje CDA dla pelniakow, wiec dla mnie moze nawet byc Super Ultra Tetris 2008 z dodatkiem Ultima Deathmatch Master Plus :P Moze to nawet bardziej, niz jakies "dolne" eRPeGi ;) Na tym zakoncze swoja jakze nudna i nic nie wnoszaca do tematu wypowiedz ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie, ja nie kupuje CDA dla pelniakow, wiec dla mnie moze nawet byc Super Ultra Tetris 2008 z dodatkiem Ultima Deathmatch Master Plus :P)

Hej, hej, hej! Ja bym się nawet bardzo ucieszył z takiego pełniaka! O ile zwykłęgo, szarego i nudnego Tetrisa wręcz nienawidzę, to wszystkie wariacje na jego temat po prostu kocham! :shock:

Nie ma nic tak dobrego, jak partyja w grę wymagającą prawdziwego skilla 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja byłbym wdzięczny za jakąś fajną strategie :) C&C Red Alert lub Generals - bardzo fajne strategie które kiedyś mnie wciągały na długie godziny. LotR Battle for middle earth, pierwsza część oczywiście, ale to chyba za młode jeszcze jest. Pamiętam też świetną grę Lord of the Ring return of the king, przechodzenie ważnych bitew i zdarzeń z świata Tolkiena począwszy od bitwy o Helmowy Jar skończywszy na finałowej walce Froda z Gollumem. Grałem w nią dawno, ma już pare lat a bardzo szybko znikła z sklepowych półek i już jej nie ma. A jeśli chodzi o fps to mnie by się podobał CS 1.6 z cd keyem na konto no ale nie wiem czy takie coś byłoby możliwe, w końcu CS 1.6 nie jest wcale droższy niż Gothic z dodatkiem. Jeśli chodzi o ścigałki to może coś z wyższej półki ale też starszej, NFS Underground choćby. Poza tym dobra byłaby 3 część GTA lub Vice City.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gothic II + Noc Kruka - ja mam chyba jakiegoś pecha z tą grą. Podchodziłem do niej ze dwa razy i zawsze coś mi przeszkadzało w ukończeniu - a to jakieś pliki mi się posypały, a to formacik, a to trzęsienie ziemi, gradobicie i koklusz. No fatum dosłownie ;). Może tym razem los będzie łaskawszy.

LotR Battle for middle earth, pierwsza część oczywiście, ale to chyba za młode jeszcze jest. Pamiętam też świetną grę Lord of the Ring return of the king, przechodzenie ważnych bitew i zdarzeń z świata Tolkiena począwszy od bitwy o Helmowy Jar skończywszy na finałowej walce Froda z Gollumem.

Ale to są produkcje Electronic Arts, więc raczej szanse niezbyt wielkie :(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem niestety niekompatybilny z Gothicem II ;p.

Nie wiem czemu, ale ruchy kamery strasznie mnie drażnią. Po prostu nie mogę grać, kręci mi się w głowie. Jeszcze dziwniejsze jest to, że w przypadku innych tytułów nigdy nie spotkałem się z czymś takim. Nawet Gothic I który ruchy kamery ma bardzo podobne tak na mnie nie działa. Dziwne i śmieszne zarazem ;p. Mam wrażenie, że dużo tracę, ale cóż poradzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale ruchy kamery strasznie mnie drażnią. Po prostu nie mogę grać, kręci mi się w głowie.

Moze mi się uda coś na to poradzić? :)

Wejdź no sobie w opcje i zmniejsz czułość myszy: postać i kamera będą się wolniej obracały :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Osobiście podobają mi sie pełniaki choć z Cezarem mogliście dać sobie spokój, gra dobra ale stara i była już w Clicku i nie wiem czy nie w innych pismach. Pogram na pewno w Podróż do wnętrza Ziemi, chociaż dla tych którzy czytali ksiażkę nie będzie chyba jakimś specjalnym zaskoczeniem. A co do Thiefa to zawsze miałem go kupić ale jakas inna gra okazywała się pilniejsza:P może tym razem zagram

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tym razem cda szaleje Thieft 3 .

I dzięki temu jutro statne sie wlascicielem wszystkim 3 czesc...i wszystkich z cda (no jedynkje miałem podwojnie bo kiedys zostal doloaaczony do innego czasopisma...jakiego??nie pamietam.)

Ogolnie spoko Numerek pod wzglemem pelniakow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę mi zeszło, ale jednak chciałbym się wypowiedzieć o jednym z lepszych pełniaków jakim obdarzyło nas CDA w tym roku, mianowicie Ubersoldier. Ten FPS jest naprawdę dobry!! Jakoś się tego po nim nie spodziewałem, lecz przykuł mnie do monitora na długie godziny (no dobra, tak wiele ich jednak nie było.. wszak to FPS :) ). Mimo iż ta gra to zręcznościówka w najczystszej formie (apteczek i amunicji Ci pod dostatkiem) to gra się w nią genialnie. Wrogowie ne są zbyt mądrzy, denerwuje to, że strzał w makówkę nie zawsze pozbawia Niemców życia, grafika również nie powala, ale po jakiejś godzinie gry i tak zapominamy o grafice, mamy wpojone, że do tych "twardzieli" trzeba sporo ołowiu wpakować, ale przynajmniej są debilami (no, może nie aż tak dosadnie, taka straszna AI jednak nie jest). Jedyne co mnie dość długo irytowało to kulejąca fizyka i... fabuła. Tak, fabuła to zdecydowanie największy minus tej gry. To, że jest strasznie naciągana można jeszcze przeżyć, jednak to, że jest do bólu przewidywalna już jednak ostro potrafi człowieka zdenerwować.

Mimo wszystko, uważam, że Ubersoldier jest FPSem naprawdę dobrym. Zaskoczył mnie na całej linii, ponieważ po demku (też z CDA :) ) nie miałem co do niego wątpliwości- gra na 6+. Jednak pełniak to całkowicie inna, zasługująca na 8+, bajka.

W moim prywatnym rankingu stawiam tą grę powyżej Quake 4, który przecież miał znacznie lepszą grafę i, domyślając się, dużo większy budżet. Choć raczej wątpię, bym do NadŻołnierza jeszcze kiedyś wrócił, i mimo jego wad, będę go ciepło wspominał. Ta gra ma to coś, coś co się nazywa MIODNOŚĆ!!

Polecam Wam i czekam na 2. Oby była równie dobra. Pokaże recka, bo raczej wątpię bym ją kupił przed przeczytaniem recenzji, ew. zagraniem w demo.

Więc, o ile się nie mylę, do listopada panie Stolz. Odmaszerować.

no jedynkje miałem podwojnie bo kiedys zostal doloaaczony do innego czasopisma...jakiego??nie pamietam.)

SS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ mnie zaskocyliście pełaniakami w tym miesiącu ! Spodziewałem się czegoś bardzo średniego (wszak ostatnio poziom się nieco obniżył - już nie było dawno takiego szoku w stylu "o kurde oni to dali!!!!!!") a mam thiefa 3, ceazara i fajną przygodówkę. 3 gry po polsku. Pamiętam jak w zamierzchłych czasach (coś koło 1999) miałem pirackiego caesara 3 (a wtedy gierka w sklepie chodziła po 159 zł.) teraz mogę cieszyć się super grą oryginalną, po polsku i w dodatku za 15 zł. W tym miesiącu pełniaki urwały mi głowę. Oby było tak już zawsze.

Mam tylko zastrzeżenia co do thiefa. Grafika spoko, dźwięki też, ale menu twórcy spier.olili jak tylko mogli ! Kurde menu w pierwszej części było 100 razy lepsze. No ale co tam menu - ważna gra. I tu kolejny wkurzający aspekt. Skąd do cholery wyłażą ci ludzie (nie starżnicy a cywile). Kurde można wymordowac z 50 osób a i tak z nikąd zaczną pojawiać sięnastępni ! co to ma być ? Idą na spot wyborczy PIS ?Wkurza mnie to że gdzieś pójdę, oczyszczę jakiś fragment tereny z ludzi a nagle pojawiają siękolejni. niby trzeba bardziej uważać, ale to psuje mi wrażenie tej gry. Ja dałbym jej 8 -. Thief 1 mimo starej grafiki, fizyki itp rządzi. Co nie zmienia faktu żę pełniakami w tym miesiącu wymietliście wszystkich. UP the CD actions.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ mnie zaskocyliście pełaniakami w tym miesiącu ! Spodziewałem się czegoś bardzo średniego (wszak ostatnio poziom się nieco obniżył - już nie było dawno takiego szoku w stylu "o kurde oni to dali!!!!!!") a mam thiefa 3, ceazara i fajną przygodówkę. 3 gry po polsku. Pamiętam jak w zamierzchłych czasach (coś koło 1999) miałem pirackiego caesara 3 (a wtedy gierka w sklepie chodziła po 159 zł.) teraz mogę cieszyć się super grą oryginalną, po polsku i w dodatku za 15 zł. W tym miesiącu pełniaki urwały mi głowę. Oby było tak już zawsze.

Mam tylko zastrzeżenia co do thiefa. Grafika spoko, dźwięki też, ale menu twórcy spier.olili jak tylko mogli ! Kurde menu w pierwszej części było 100 razy lepsze. No ale co tam menu - ważna gra. I tu kolejny wkurzający aspekt. Skąd do cholery wyłażą ci ludzie (nie starżnicy a cywile). Kurde można wymordowac z 50 osób a i tak z nikąd zaczną pojawiać sięnastępni ! co to ma być ? Idą na spot wyborczy PIS ?Wkurza mnie to że gdzieś pójdę, oczyszczę jakiś fragment tereny z ludzi a nagle pojawiają siękolejni. niby trzeba bardziej uważać, ale to psuje mi wrażenie tej gry. Ja dałbym jej 8 -. Thief 1 mimo starej grafiki, fizyki itp rządzi. Co nie zmienia faktu żę pełniakami w tym miesiącu wymietliście wszystkich. UP the CD actions.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z tym Thief 3 to żeście dali zada. Nie dość, że ciężko uruchomić na dwurdzeniówce (udało się dzięki Waszym poradom). To jeszcze mi zwaliło instalator Windows. Znaczy na moim użytkowniku się zainstalowałao dobrze. Potem się wylogowałem, dałem bratu, a na jego użytkowniku odpalił się setup do Thiefa. Zajął 50% zasobów i ani myślał się skończyć. Musiałem dopiero zapodać twardy reset. Próba osinstalowania na moim użytkowniku skończyła się kolejnym twardym resetem. Dopiero usunięcie podkatalogu z grą, pozwoliło usunąć grę przez Dodaj Usuń Programy.

Na szczęście system znów działa. Pierwsza gra z CDA od roku w którą chciałem zagrać.

Więc jeszcze raz. Jakby jeszcze komuś Thief 3 rozwalił instalatora u innych uzytkowników to trzbea wykasować podkatalog z grą i dopiero wtedy przez dodaj usuń programy usunąć resztę śmiecia. U mnie pomogło.

I tak Was kupię za miesiąc.

A od patrzenia na Podróż Do Wnętrza ziemi to aż mnie oczy bolą. Tak brzydkiej grafiki w przygodówce to od dobrych 10 lat nie widziałem. Ale jak się grało w TLJ, lub Syberie to nic dziwnego. :( A i zagadki jakieś proste i bezsensowne (szlifowanie kryształu piaskiem i meichem). A potem ta 12! (silnia) układanka na której się póki co poddałem. Nibiru było dużo lepsze...

A forum to też działa jakby chciało a nie mogło. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...