Skocz do zawartości
RoZy

Pełniaki dodawane do CDA

Polecane posty

No w aktualnym CDA to za bardzo się wam nie udało z pełnymi wersjami. Ale Desperados i Ballance to dwie gry dla którego warto kupić aktualne CDA. A która gra lepsza? Sami oceńcie. Co do dem to żadnego nie zainstalowałem...

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak trochę oftop, ale przede wszystkim nareszcie coś takiego powstało. Męczące było to, że zawsze pojawiały się tematy dotyczące pełników z CDA :? aha. Ja chciałbym się wypowiedzieć jeszcze o gierce Dead to Rights II. Generalnie, zapowiadała się jako przyjemny relaksator. A tu nic. Mój gust gierkowy niestety nie akceptował jej nawet w dawkach po 30 min :x no, ale cóż, bywa.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o najnowsze CDA, to muszę mocno wyróżnić grę pt. Ballance. Niby nic specjalnego - ot, taka zwykła gierka logiczna, którą nikt poważniejszy się nie zainteresuje. Jednak pewne aspekty oraz średnia ocen w Necie (90%!!!) pokazują, że pozory BARDZO mylą.

Jestem obecnie po 7-ym poziomie. I gra, choć niekiedy irytująca, wciąga jak diabli. Toczenie kulki, żeby jakoś przetrwała całą planszę, jednak ma w sobie to COŚ. Ale trzeba uważać, bo przy syndromie "jeszcze jednego levelu" można sobie posiedzieć do trzeciej nad ranem. :) A w tym wypadku raczej do północy, gdyż gra zawiera "zaledwie" 12 plansz. Co gorsza, nikt się nie pokusił o dodanie jakiegoś edytora. Dzięki temu Ballance to gra zaledwie na kilka godzin i raczej nie przetrzyma próby czasu (bo przechodzenie po raz tysięczny tego samego poziomu dla "lepszego wyniku" zacznie już w końcu powoli nużyć). Jest to jednak gra, nad którą można posiedzieć z kilkadziesiąt minut dziennie. :)

PS RoZy, można ew. skomentować gry, które w CDA zamieszczono choćby kilka lat temu? Jeśli tak, to wtedy przygotujcie się wszyscy na wielki post. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o najnowsze CDA, to muszę mocno wyróżnić grę pt. Ballance. Niby nic specjalnego - ot, taka zwykła gierka logiczna, którą nikt poważniejszy się nie zainteresuje. Jednak pewne aspekty oraz średnia ocen w Necie (90%!!!) pokazują, że pozory BARDZO mylą.

Podpisuję się pod tym. Demo widziałem kieydś, ale to było za mało, aby pograć sobie. Teraz otrzymałem pełniaka i to jest jedna z niewielu gier, która pojawiłą się na moim twardzielu od dobrych kilku miesięcy. TO musi o czymś świadczyć. Zawsze tak koło 3.00.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aktualnym CDA są ciekawe pełniaki. Jak przejdę Ballance, wtedy biorę się za Desperados. :)

Z T 72 Balkans on fire miałem kłopoty od samego początku. Zapomniałem o tym, że powinienem najpierw się trochę podszkolić, a nie odrazu brać kampanię.

W weekend zobaczę jeszcze Supreme Ruler 2010.

Jak już mówiłem, w najnowszym CDA są bardzo dobre pełne wersje gier.

PS Ballance wciąga. :P

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że się zawiodłem. Niestety. Gierki są słabe. Desperados-stare i nie w moje gusta. T-72 - symulator czołgu. Zainstalowałem z chęcią niestety wyrzuciłem po 10 minutach. Supreme Ruller-... [no comments]. Jedynie Ballance się broni. I proszę nie pisać że jak chce gier hitów to mam iść do sklepu. Przecież CDA całkiem niedawno dała Tribes, Total Overdose czy chociażby początek roku 2006- XPand Rally, Hitman 2, SC, Gothic... CDA co się dzieje? Może oszczędzają na urodziny? Mam nadzieję...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam cichą nadzieje że na urodziny będzie sc:pandora tommorow co do pełnych wersji w bieżącym numerze ballance wymiata,a t-72 wogule nie udało mi sie uruchomić :(

Wątpie

Pierwszy SC był na dziesieciolecie , więc drugiego w następne urodziny raczej nie dadzą :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Desperados-stare

Chodzi o to że grafika brzydka? Bo to chyba jedyne ,,wady'' starych gier ocenianych dzisiaj. Moim zdaniem lepsza jest taka- dwuwymiarowa i starannie wykonana która będzie się podobać i za 5 lat , czego niestety nie da się powiedzię o większości nowych , trójwymiarowych gier które szybko zbrzydną.

Desperados - miałem już wcześniej , gierka o wiele trudniejsza od Robin Hooda tej samej firmy , ale świetna.

Ballance - No fajna gierka , ale nie podzielam waszego zachwytu. Na 15-20 min. dobra , ale jakbym musiał grać w to dłużej , coś chyba by mnie trafiło.

Jedyne co mnie smuci to to , że chyba już od roku nie ma w CDA żadnego RPG. Wiem , że to nie wina redakcji , ale po prostu mi szkoda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA od jakiegoś czasu nie kupuję, bo ani gry, ani teksty mnie do wysupłania 15 PLN nie przekonują. Natomiast Desperados mam z extra klasyki i grę przeszedłem i tym, którzy kupili to CDA, polecam pograć :) Twórcze rozwinięcie serii Commandos, może nawet i lepsze od części pierwszej (która jest IMO najlepsza, C2 jest za łatwe, C3 jest za słabe). Niektóre poziomy potrafią być twarde, ale podobnie jak i w Commandosach, po opanowaniu reguł nikt nam nie podskoczy ^^

Jedyne co mnie smuci to to , że chyba już od roku nie ma w CDA żadnego RPG. Wiem , że to nie wina redakcji , ale po prostu mi szkoda.

Zgadzam się, dobry RPG nie jest zły. Byle nic z serii Might and Magic (chyba że zestaw MM 1-6 :P ), bo Cenega to wydała ostatnio i już mam ^^'

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mnie smuci to to , że chyba już od roku nie ma w CDA żadnego RPG. Wiem , że to nie wina redakcji , ale po prostu mi szkoda.

Zgadzam się, dobry RPG nie jest zły. Byle nic z serii Might and Magic (chyba że zestaw MM 1-6 :P ), bo Cenega to wydała ostatnio i już mam ^^'

O tak. Popieram. RPG by się zdał :P zwłaszcza, że ostatnio fani strategii dostali ich parę, fani FPSów też, a fani RPG?? Dawno nie było na krążku RPG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W numerze 01/2007 dodali taką sobie niepozorną gierkę Total overdose. Widziałem wcześniej fragmenty gdzieś w tv i nie zachwyciła. No ale instaluję odpalam... na początku filmik, trochę mnie rozbroił. Świetna koncepcja z pokazaniem bohatera, który grzebie w bagażniku i wyjmuje różnej maści guny, gdy w tym czasie jacyś goście ładują ciężarówkę. No i później świetna muzyczka i wejście bohatera z całą górą broni (łącznie z grabiami). No to jest świetne. Poczułem jakbym oglądał film Rodriqueza lub Tarantino. I muza w menu nakręca odpowiednio. W samą grę jeszcze nie grałem, bo to czasu nie ma, ale jeśli w całej grze jest humor pokroju tych dwóch reżyserów to warto chyba w to zagrać, mimo nawet swojego kretynizmu (bo może on być zamierzony przypadkiem). Zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcami, przydałby się dobry RPG. Moim cichuśkim marzeniem jest Gothic 2 z dodateczkiem... A może Icewind Dale 2 lub Neverwinther... Z obecnego CDA tylko Ballance wciągnęło mnie na dłużej niż 10 minut. Przyjemny relaks. Tak czy siak gry na urodziny na pewno nas nie zawiodą (akurat, zaraz zlezą się marudy, po co ja się oszukuję?) i jeszcze raz zaklinam redakcję o dodanie do czasopisma jakiegoś RPG, broń Jowiszu, FPSa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ai! Ballance to świetna gierka, a Desperados to nie w moim stylu, więc długo nie pograłem...

Jeśli chodzi o numer urodzinowy (alleyuah!) to pocichutku liczę na jakiegoś fajnego RPGa może... eh, czasem warto pomarzyć :D...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Ballance już mówiłem. A jeśli chodzi o oczekiwania na pełniaki w CDA, to marzę o tym, żeby już niedługo dodali grę Guilty Gear XX: Slash. Dalej to konwertują na PC (i końca nie widać...), więc mam nadzieję, że CDA w premierze tej bijatyki da ją na Cover DVD. Oby to zamieścili prędko...

A RPG na Coverku? Myślę, że jakiś by się przydał... A może na urodziny wyciągną jeszcze jakąś wielką gierkę od wielkiej firmy (od Blizzarda albo coś w tym rodzaju ;))?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do marzeń o Guilty Gear się pocichutku dołączę. Aczkolwiek chciałbym o czymś innym - dawno w CDA nie było jakieś przygodówki. Nie głupim pomysłem było by, gdybyście znowu jakąś zmieścili na coverze. Nie chodzi mi, rzecz jasna, o jakiś super hit, ale takie np. Ankh byłoby bardzo sympatyczne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcami, przydałby się dobry RPG. Moim cichuśkim marzeniem jest Gothic 2 z dodateczkiem....

Dwójki raczej nie zamieszczą, a już na pewno nie Noc Kruka. Dlaczego?

Bo cdprojekt planuje teraz wypuścić dodatek w Extra Klasyce, więc byłoby to zabójstwo tego tytułu w serii za 20 zł. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie najbardzjej w aktualnym numerze t72:balkan of fire a w popszednim to ground cotnrol ,a jeszcze w popszednim total overdose{całę mam za sobom},i jeszcze popszednim proiect:snowblind{całe mam za sobom}

a muj pierwszy numer według mnie 1 z najlepszych to gra desert rats vs africa corps{całę mam za sobom i kampanie axis i allies good mornig et!]

:D:D:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie...czy Ankh w ogóle można kupić? Niby miało być po przystępnej cenie 19,99zł ale przechadzałem się po salonikach prasowych i nie uświadczyłem tego tytułu - albo go nie ma, albo jest tak popularny że ludzie ko wykupują :D

Tak, Ankh można kupić właśnie za 19,99 w kioskach, salonach prasowych i dobrych sklepach z grami :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...