Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lord Nargogh

Steam - tryb offline nie działa

Polecane posty

Problem jak w nazwie - nie jestem w stanie uruchomić Steama w trybie offline. Gdy uruchamiam go bez dostępu do internetu i wybieram tryb offline, na chwilę się 'zamyśla' a potem informuje mnie, że 'jednak nie można'. Jest to dość uciążliwe, bowiem chciałem sobie pograć w niektóre gry w miejscach w których nie mam dostępu do internetu, a w ten sposób nie mogę uruchomić żadnej z nich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podam odpowiedź:

Ten tryb nie działa. Programiści od Steama nadal nie rozwiązali tej kwestii, dlaczego się nie chce uruchomić offline bez neta. Nie wiem, czy ktoś w ogóle tak może, jednak na pewno 90% się to nie udaje(może 99%). Problem był zgłaszany i nie wiem, czy to ich olewactwo, czy trudność operacji, która wydaje się dosyć łatwa do przeprowadzenia. Tryb offline działa, tylko wtedy gdy włączając go przy podłączonym działającym internecie przełączymy się na niego. Wtedy gdy wyłączymy komputer i nie będzie internetu to tryb offline działa. Normalnie przejście z trybu Online na Offline bez internetu jest niemożliwe.

PS. Właśnie tego nienawidzę w Steamie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shaker

Z tymi procentami bym nie przesadzał. Przed chwilą rozłączyłem się z siecią i Steam normalnie bez problemów włączył się w trybie Offline, więc da się to zrobić bez połączenia z internetem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie 90% ale znaczna część użytkowników ma ten problem. Jest to najczęściej poruszany wątek i nie dość, że nie da się nic z tym zrobić to jeszcze infromacje o możliwym rozwiązaniu (w przyszłości) nie są znane.

@Azgrel

Wyłącz komputer. Odłącz kabel od neta całkowicie i włącz ponownie komputer.(Nie przełączaj w tryb offline zanim wyłączysz komputer)

Dopiero wtedy możesz potwierdzić(lub nie) to, co przed chwilą napisałeś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lord Nargogh

Głupie pytanie - masz w Ustawieniach usunięte zaznaczenie opcji "Nie zapisuj informacji o koncie na tym komputerze"? A jeśli masz, to pozwoliłeś Steamowi, by zapamiętał hasło do Twojego konta (niezbyt oczywiste, ale trzeba pozwolić klientowi Steama na zapisanie hasła, by tryb offline działał)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zwykle jest tak, że raz na jakiś czas (i są to zwykle krótkie odstępy) muszę uruchomić Steam w trybie online żeby offline działał. Wygląda to tak jakby wykrywał, że jakieś pliki są za stare i przez to nie chciał uruchamiać się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...