Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2012

Recommended Posts

Czyżby o to chodziło Smugglerowi? Te pięć pełniaków to Oddbox (4 gry w zestawie) + Dzikie Hordy? Jeśli tak, to rozumiem, że jutro przecieków już nie będzie?

No no, klasyk :) Z tego co słyszałem seria Oddworld jest megauber, więc czekam z niecierpliwością aż się z nią zaznajomię. A szczerze nie spodziewałem się, że jeszcze o nim kiedys usłyszę, baaardzo miła niespodzianka i oby takich więcej.

Oddworld... Pamiętam, jak jeszcze grałem w to za czasów PSX-a. Wspaniała gra. Nieważne co tam jeszcze dacie w pełniakach - już was kupuję. :P No i wszystkiego najlepszego - ile to już lat macie?

ocb?! Ja rozumiem, że to klasyk, ale po pierwsze to w końcu numer urodzinowy, a po drugie to raczej pełniak nr 3, bo Heroes to zdecydowanie bardziej znana gra... Czekam na ostatnią pełną.

Jak do tej pory świetnie :D

Chętnie zagram w Heroes'y, a Oddworld to świetna niespodzianka :P

I to ma być numer urodzinowy? ocb?! Jak na razie najgorszy nr w tym roku (no sorry...)

Dobrze jest - lepiej niż ten lipny nr 200 z PoP-em na czele. Mam pytanie : Czy Oddworld wymaga Steama ?

łołołołołoło grubaśny zestaw, Oddbox miodzio zawsze chciałem zagrać, a mam sentyment to takich starutkich gier z młodości.

E: @szakalik1, homm jest bardziej rozbudowany niż Kings Bounty które de facto było bardziej erpegiem a tutaj masz turówkę, ale grafika i sposób rozgrywki przypomina Heroesów

Edited by Kondziorr

A ja tam z pełniaków narazie jestem zadowolny, Dzikie Hordy to wprawdzie tylko dodatek (samodzielny) i to kotlet (ale nie kupiłem jak był bodajżę w KŚGRY) ale zwiastuje że redakcja może planuje kiedyś dać HOMAM V, bo jak narazie nie pamiętam żeby redakcja na cover dawała dodatek jeżeli nie było wcześniej podstawki (więc może tak prawem analogii za niedługo podstawiki się doczekamy z Kuźnią Przeznaczenia:)) A ODDBOXX to fajne pełniaki jako "umilacz czasu", ot gry napewno nie wciągną na długie chwile, ale że jest ich aż 4 to stopniowo każdą przejdę, zwłaszcza że w Exodus kiedyś pogrywałem i dawał radę:) Póki co jest GITARA, tylko że nie widzę żęby Ghost poinformował w przeciekowym wątku kiedy następne odgadywanie...Mam nadzieję że nie oznacza to że koniec zgadywania na ten miesiąc.

EDIT: już poinformował:)

Edited by lechoo84

Czy ja widzę płacz? Ci ludzie tak na poważnie? Najgorszy numer w tym roku? Żeby ich zaspokoić musicie dać Mass Effecta 3 chyba :)

Tak, na poważnie... jako trzeci pełniak DODATEK do gry, a jako drugi pakiet jakichś platformówko-logicznych gierek sprzed 15 lat... C'mon!

Nie nastawiałem się na ten numer, ale to co widzę to masakra. Przecież poprzedni numer był dużo lepszy!

Czyżby o to chodziło Smugglerowi? Te pięć pełniaków to Oddbox (4 gry w zestawie) + Dzikie Hordy? Jeśli tak, to rozumiem, że jutro przecieków już nie będzie?

Bedzie. Jedynka przed wami jeszcze.

Tak, na poważnie... jako trzeci pełniak DODATEK do gry, a jako drugi pakiet jakichś platformówko-logicznych gierek sprzed 15 lat... C'mon!

Nie nastawiałem się na ten numer, ale to co widzę to masakra. Przecież poprzedni numer był dużo lepszy!

Samodzielny dodatek

Edited by iiron

Hmm, nie mam pojecia co to OddBoxx, jednak i tak sie ciesze :P

Tak sie fajnie sklada, ze ja 13 marca mam 16 urodziny ;]. Fajny prezent od was dla mnie na urodzinki :D Juz nie moge doczekac sie kolejnego przecieku :)

Edited by Callin