Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2012

Recommended Posts

Oddboxxx... Mega, ale niestety obawiam się, że młodsze pokolenia może mieć problem z graniem w Abe's Oddysee i Abe's Exodus, a nowsze części już niestety nie są tak dobre.

Czy ja widzę płacz? Ci ludzie tak na poważnie? Najgorszy numer w tym roku? Żeby ich zaspokoić musicie dać Mass Effecta 3 chyba :)

Tak, na poważnie... jako trzeci pełniak DODATEK do gry, a jako drugi pakiet jakichś platformówko-logicznych gierek sprzed 15 lat... C'mon!

Nie nastawiałem się na ten numer, ale to co widzę to masakra. Przecież poprzedni numer był dużo lepszy!

Jakis ty bieeeeedny.

Jak cie te @#$% CDA w @#$% robi.

Poza tym zawsze mozesz kupic poprzedni numer ponownie, zamiast tego badziewia.

Poza tym wspolczuje ludziom, ktorym tytuly typu Abe's Oddysee NIC nie mowia. PRAWDZIWI gracze. :trollface:

luki970 - nie wiesz to się nie odzywaj.

Nie, nie wymaga.

OMG, przepraszam... Przeglądając google na temat tego pakietu widziałem o Steamie i myślałem, że wymaga, a jak się wczytałem to chodziło o możliwość zakupu. Sorry ;)

^ jak masz 13 lat to zrozumiem że oddworld Ci nie podpasi ale wieszanie psów na Dzikie Hordy bo to tylko dodatek jest głupotą bo tak naprawdę jest rozwinięty w stosunku do podstawki, np. dodatkową frakcją.

No i poza tym zluzujcie poślady z tymi swoimi wymaganiami bo nikt wam cda kupować nie każe, a zadowolonych mord i tak będzie masa...

zawsze liczyłem na to że w końcu zaczniecie dawać gry w które ciupali starsi czytelnicy no i się udało :)

E: Chodziło mi o użytkownika h00b1 ale zanim napisałem co miałem napisać nowa strona już wskoczyła.

Edited by Kondziorr

OMG Oddworld to nie ten z 15 lat no moze te 2 pierwsze części typowo platformowe 2 następne to przygodowo strategiczne szczelanki 2008, 2010 pakiet na stem ok 15ojro

HOMM V niby tylko samodzielny dodatek ale są mody co dodają mapy i kampanie z podstawki i 1 dodatku tylko niewiem czy to w 100% leg

Abe's Exodus ;D Boże loffciam tą grę! ;) A tak na poważnie to jest 1, 2 , 3, 4, 5, 6 pełniaków (licząc klient) to będzie jeszcze 7 pełniak!!! Anyway... o której jutro przecieki bo się dziś spóźniłem 5 minut -.- ????

Oddboxx?! Jeśli gry są w nim zaktualizowane do najnowszych wersji, to bardzo, ale to bardzo dobrze, bo w początkowej wersji ostatnie dwie odsłony były niegrywalne, z tego, co czytałem. Zaś że same gry są generalnie bardzo dobre - to na razie zestaw pełniaków w CD-Action imponuje. Boję się, że główny pełniak nie dorówna oczekiwaniom napędzonym przez pozostałe gry.

Edited by princefan

Po przegladnieciu "jutuba", Abe's Odysee przypomnialo mi sie! Tytulu nie pamietam, ale jak bylem maly, i jeszcze komputera nie mialem, gralismy w to u kuzyna :D Powrot do przeszlosci ;D

Uwielbiam Abe's Oddysee i exodus. A w 2 pozostałe gry z oddboxxxa też chętnie zagram, bo o nich wcześniej nie słyszałem.

Ogólnie numer pod względem pełniaków wygląda świetnie.

Czy ja widzę płacz? Ci ludzie tak na poważnie? Najgorszy numer w tym roku? Żeby ich zaspokoić musicie dać Mass Effecta 3 chyba :)

Tak, na poważnie... jako trzeci pełniak DODATEK do gry, a jako drugi pakiet jakichś platformówko-logicznych gierek sprzed 15 lat... C'mon!

Nie nastawiałem się na ten numer, ale to co widzę to masakra. Przecież poprzedni numer był dużo lepszy!

Jakis ty bieeeeedny.

Jak cie te @#$% CDA w @#$% robi.

Poza tym zawsze mozesz kupic poprzedni numer ponownie, zamiast tego badziewia.

Poza tym wspolczuje ludziom, ktorym tytuly typu Abe's Oddysee NIC nie mowia. PRAWDZIWI gracze. :trollface:

Chciałeś być zabawny? btw. nie każdy kilknanaście lat temu miał kompa,może gdybym wtedy miał to bym to znał

Oddboxx! Fantastyczna druga pełna wersja.

Pamiętam że kiedyś grałem w jakąś część na PSX. Chętnie zagram jeszcze raz :)

Jak dla mnie git, jeszcze tylko Assassin Creed jako main full i rozbijam obóz pod kioskiem do wtorku. Na GTA IV zamiast AC też się nie obrażę (a jak komuś wpadnie do głowy odpisać - "a może GTA V, co se będziesz żałował" , z góry odpowiadam - też może być ) :)

prffffffffff [smg]

Oddboxxx! Już dawno nie było tak dobrej gry. Nie mogę się doczekać kiedy znowu zagram w Oddysee lub Exoddus ... przypomną się lata młodości. :)

POEZJA! Czapki z głów. Takiego repertuaru to dawno nie było. Świetne dwie części wyrąbanej w kosmos logicznej platformówki, do tego samodzielny dodatek niezwykle miodnej serii. No normalnie dzień dziecka :) W sumie mi to wystarczy. Ten zestaw spokojnie się broni bez głównego pełniaka.

Szacun Panowie, po trzykroć szacun :brawa: :brawa: :brawa:

Zaraz... To istnieją ludzie którzy nie znają serii Abe? Czy to możliwe?

Akurat wiadomość że będzie Oddbox jest najlepszą wiadomością bo z chęcią w nie pogram. Co do reszty pełniaków to mnie nie obchodzą, bo za pewno tek jak większość gier w historii CDA - pewnie już ją dawno mam. Samo pismo jednak z chęcią poczytam, bo nie dla gier je kupuję. Kupuję je dla Smugglera :P

Oddboxxx jest OK jestem bardzo pozytywnie zaskoczony nie spodziewałem się takiej gry w CDA :)

Pozostaje tylko czekać na główne danie.

Już nie trzeba kolejnej pełnej wersji. Oddboxx wystarczy ;] Tylko takie pytanko mam. @ pierwsze części będą w HD? Bo pamiętam jak grałem na PSX wyglądała bosko gra, ale na PC już textury były rozmazane. Eh powrót do dzieciństwa nam zaserwowaliście ;]

Hmm... ktoś tam chyba mówił (Ty Smugg?), że jedna z gier będzie pod steama, będzie wymagać internetu itp.

Więc moje przypuszczenia to PayDay: the heist, ale poczekajmy na przeciek

Mowilem, ze jedna wymaga internetu. O steami nic nie wiem [smg]

A to bardzo przepraszam, coś przekręciłem.

Edited by pat661

Bardzo dobre pełniaki się szykują. Teraz nawet przy słabym głównym jestem pewien, że ten numer kupię :) Dawno nie było tak dobrego. Jeśli jeszcze do zestawu dojdzie jakiś RPG to będzie to dla mnie najlepszy numer ostatnich lat, obok tych z king's bounty.

Hmm... ktoś tam chyba mówił (Ty Smugg?), że jedna z gier będzie pod steama

Oby to był w takim razie Oddbox - bardzo lubię zbierać achivementy w takich gierkach.

Edited by buggeer