Jump to content
Ghost

T72 Bałkany w ogniu

Recommended Posts

Wyciąg z pliku readme.txt dołączonego do gry:

4. Rozwiązywanie problemów

1) Grę testowano na kartach graficznych GeForce 4200Ti, Radeon 9000, Radeon 9200, Radeon 9600XT, Radeon 9500, Radeon 9700, GeForce FX5600, GeForce4 MX440, i Radeon 9800.

2) Można grać na kartach GeForce 2 lub Geforce 4 MX, ale większość efektów wizualnych jest niedostępna, lub działa niepoprawnie. Wybierz minimalne ustawienia grafiki uruchamiając na nich grę.

3) Zaleca się używanie sterowników Detonator 53.03 lub nowszych w przypadku układów nVidia i Catalyst 4.2 lub nowszych dla układów ATI. Używaj wyłącznie OFICJALNYCH sterowników.

4) Najlepsze rezultaty na kartach graficznych ATI, zaleca się ustawienie suwaka JAKOŚĆ w ustawieniach w sekcji 3DDirect 3D.

5) Szybki twardy dysk i ponad 512 Mb RAM sprzyjają skróceniu czasu wczytywania gry.

6) W trybie sieciowej gry wieloosobowej należy zamknąć wszystkie działające programy takie jak WinGate. Upewnij się, że jest zainstalowany adaptor sieciowy i, że prawidłowo skonfigurowałeś protokół TCP/IP.

7) Jeśli masz problem z odtwarzaniem klipów video w grze, zainstaluj kodek DivX.

8) Jeśli twój komputer dokona ponownego uruchomienia lub pojawi się komunikat o błędzie (błękitny ekran) w czasie działania gry, wybierz "dźwięk: renderowanie sprzętowe" w ustawieniach gry (zakładając, że masz kartę dźwiękową zintegrowaną z płyta główną).

9) Tryb noktowizji w czołgach T-55 i T-72 wymaga kart graficznych Radeon 9500 i GeForce FX5200 lub lepszych. Wyświetlanie obrazu termicznego powoduje spadek wydajności kart graficznych typu GeForce FX5200.

10) Jeśli gra się nie uruchomi sprawdź czy nie masz zainstalowanego kodeka Morgan Multimedia Stream Switch (MMSwitch). Jeśli tak, odinstaluj go (kodek zwykle instaluje się w folderze c:windowssystem32 jako MMSwitch.ax) a potem skasuj wymieniony plik jeśli nadal się tam znajduje..

Link to comment
Share on other sites

Komunikat o braku pliku msvcr71.dll.

Plik ten znajduje się w katalogu z grą w podkatalogu "bin". Neleży go stamtąd skopiować na dysk gdzie jest zainstalowany Windows do katalogu:

Windows/system32

Gdy gra nie chce się uruchomić.

1. Jeśli gra się nie uruchomi sprawdź czy nie masz zainstalowanego kodeka Morgan Multimedia Stream Switch (MMSwitch). Jeśli tak, odinstaluj go (kodek zwykle instaluje się w folderze c:windowssystem32 jako MMSwitch.ax) a potem skasuj wymieniony plik jeśli nadal się tam znajduje.

2. Jeśli to nie pomoże to można spróbowac uruchomić ją przez plik "start_wovid", który znajduje się w katalogu gdzie zainstalowana jest gra.

3. Jeśli to nie pomoże to ściągnij i zainstaluj nowszy pakiet kodeków DivX.

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...