Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grimm

Ballance

Polecane posty

Witam

Chciałbym przenieść tą gierkę na cd-rom. Niestety jeżeli zrobię obraz covera CDA i próbuję cokolwiek w nim zmienić, Ballance nie rozpoznaje płytki. Oczywiście używam wspomnianego w poprzednich postach ultraiso ale i tak kiszka z tego. Może mógłby ktoś pomóc. THX

Piractwo to byłoby gdybym nie miał oryginału (kopię na prywatny użytek mogę zrobić). A tak po prostu nie chce zajeździć coverka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziesz cały czas przed siebie, po prawej, wzdłuż tego 'płotka'. dojeżdżasz do klapki, którą jeżeli popchniesz i przejedziesz po niej wystartujesz jednocześnie kulę obok - i chodzi o to, by zjechać na dół zanim zrobi to tamta kula (utrudnienie - nie jedziemy po 'rynnie', więc całość trzeba wykonać dość szybko cały czas kierując kulę na zewnątrz tej spirali, inaczej spadamy w nicość), bo na dole jest podobna klapka, która zablokuje nam drogę, jeżeli się nie pospieszymy, potem po trasie tej drugiej kuli możemy wjechać do góry i zebrać wszystkie "czasowspomagacze" ;) Powodzenia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja co do poziomu 13. Ściągnąłem to, i rozpakowałem. Trochę pokombinowałem ale jak narazie to mi wychodzi w select stage jako 13 level "twinlight zone" czy jakoś tak. I to jest taki filmik zmieniający kolor nieba. Jak prawidłowo rozpakować lvl 13 żeby zagrać? :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wychodzi w select stage jako 13 level "twinlight zone

i bardzo dobrze Ci wychodzi :) działaj dokładnie wg pliku redme z covera :)

7. Uruchomienie Poziomu 13

- kiedy juz wejdziesz do menu Twilight Zone, musisz nacisnac myszka (!) chinskie znaki, aby rozpoczac poziom

- mozesz wyjsc z tego menu, tylko naciskajac klawisz ESC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem zaraz po napisaniu posta sięgnąłem po ostateczną broń czyli README :) No i się okazało że byłem głupi. Ale level jako taki mi się nie podoba. To taki wyścig z czasem...A w ballance trzeba trochę czasu na pomyślenie. Tu się nie da bo cię kulka goni :? Ale dzięki za pomoc :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tutaj po prostu postawili na zręczne palce. I refleks. I wyczucie. Mi się podoba. Pokombinować też trzeba. Po prostu wszystko jest niejako przyspieszone. Wykorzystane zostały chyba wszystkie możliwe najtrudniejsze elementy gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystałem z waszej podpowiedzi na pierwszej stronie (mianowicie wyłączyć jeden rdzeń procesora w menadżerze zadań by gra się nie cięła), ale mam pytanie. Jak ustawić, by gra przy każdym włączeniu używała tylko jeden rdzeń ? Bo to trochę uciążliwe, wyłączać ten rdzeń za każdym razem. Z góry dzięki za odpowiedź

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...