Skocz do zawartości

Gears of War (seria)


Polecane posty

Nie wypisuje [beeep] tylko pisze moje zdanie na temat porownywania grania online. Jak widac po popularnosci Live'a ludzie sa z niego mega zadowoleni i na dzien dzisiejszy Live nie ma konkurencji jesli chodzi o jakosc.

Wiesz nie obraź sie ale te kilka (nawet nie 10) milionów nie robi na mnie wrażenia w porównaniu do kilkudziesięciu(może nawet kilkuset) milionów użytkowników którzy grają na PC przez multiplayer. :roll:

PS. Sam WoW ma 9,3 miliona użytkowników... A co do tego ze są mega zadowoleni to zobacz jeszcze jedną rzecz, oni muszą używać Live jeśli chcą grać przez internet. Jeśli nie ma konkurencji (wtedy można by zobaczyć czy to Live jest takie świetne) to nie ma co gadać ze jest takie super.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 699
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Nie wypisuje [beeep] tylko pisze moje zdanie na temat porownywania grania online. Jak widac po popularnosci Live'a ludzie sa z niego mega zadowoleni i na dzien dzisiejszy Live nie ma konkurencji jesli chodzi o jakosc.

Wiesz nie obraź sie ale te kilka (nawet nie 10) milionów nie robi na mnie wrażenia w porównaniu do kilkudziesięciu(może nawet kilkuset) milionów użytkowników którzy grają na PC przez multiplayer. :roll:

PS. Sam WoW ma 9,3 miliona użytkowników... A co do tego ze są mega zadowoleni to zobacz jeszcze jedną rzecz, oni muszą używać Live jeśli chcą grać przez internet. Jeśli nie ma konkurencji (wtedy można by zobaczyć czy to Live jest takie świetne) to nie ma co gadać ze jest takie super.

Twoje porownanie jest totalnie bez sensu :shock:

PC jest zwiazany z powrzechnym sieciowym graniem juz ponad 10 lat.

Live natomiast rozwinal skrzydla dopiero po premierze X360 czyli dwa lata temu! Hello :roll:

Po za tym PC jako nazedzie pracy polaczone z netem ma niemal kazdy w domu a konsole kupuje sie jako sprzet niemal tylko do gier bo do tego zostala stworzona

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje porownanie jest totalnie bez sensu :shock:

PC jest zwiazany z powrzechnym sieciowym graniem juz ponad 10 lat.

Live natomiast rozwinal skrzydla dopiero po premierze X360 czyli dwa lata temu! Hello :roll:

Po za tym PC jako nazedzie pracy polaczone z netem ma niemal kazdy w domu a konsole kupuje sie jako sprzet niemal tylko do gier bo do tego zostala stworzona

Obawiam sie ze moje porównanie było na poziomie twoich... :roll:

Przeczytaj sam swoje wcześniejsze porównania z odrobiną krytycyzmu :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje porownanie jest totalnie bez sensu :shock:

PC jest zwiazany z powrzechnym sieciowym graniem juz ponad 10 lat.

Live natomiast rozwinal skrzydla dopiero po premierze X360 czyli dwa lata temu! Hello :roll:

Po za tym PC jako nazedzie pracy polaczone z netem ma niemal kazdy w domu a konsole kupuje sie jako sprzet niemal tylko do gier bo do tego zostala stworzona

Obawiam sie ze moje porównanie było na poziomie twoich... :roll:

Przeczytaj sam swoje wcześniejsze porównania z odrobiną krytycyzmu :wink:

Widze ze jestes dobrze obeznany z Live! :D Znasz dobrze ta platforme i masz konkretne argumenty na stawianie pecetowego online w grach ponad Live! lub PSN.

Podaj GamerTaga, dodam Cie do listy 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po za tym PC jako nazedzie pracy polaczone z netem ma niemal kazdy w domu a konsole kupuje sie jako sprzet niemal tylko do gier bo do tego zostala stworzona

Narzędziem pracy jest, ale również zaznać można przy nim rozrywki, bo przecież to nie jest jakiś komputer NASA pracujący cały czas.

Gry na tych różnych platformach nie są odbiciem lustrzanym i dla każdego systemu istnieją pewne produkcje i rozwiązania obce pozostałym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Over. Pomijając fakt, że i tak się nie dogadacie, to robicie tu wielkiego offtopa. Od takich dyskusji mamy temat 'Ogólnie o grach' w Off-topicu. I tam zapraszam, jeśli chcecie się dalej niedogadywać :wink: Może i ja się nawet przyłącze do dyskusji, co by Was oświecić 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez macie okienko po uruchomieniu gry mowiące o zaisntalowaniu najnowszych sterownikow AMD? Instaluje dokladnie te, ktore okienko podało, uruchamiam ponownie PC, nestepnie GOW i co? Znowu to samo :/ krzyczy o te sterowniki. Jak temu zaradzic?

Drugi moj problem to gubienie sejwów :(, przeszedlem spory kawałek gry i wszystko znikneło? Czy to wina gry?

Nie tutaj z problemami, od tego dział Pomocna Dłoń. Wyszukaj temat o Gears of War i tam zapytaj, jeśli nie będzie takowego to załóż odpowiedni - Qbuś

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może ja się wypowiem. Grałem w GoW na X i na PC, i muszę powiedzieć, że wersja na kompa podoba mi się dużo bardziej. Więcej grania, do tego myszka, porządna konwersja, ogólnie chłopcy z People Can Fly odwalili kawał solidnej roboty. Jedyne, co mogę zarzucić, to to, że gra jest trochę krótka i niedomaga AI. Poza tym rewelka, jak dla mnie 9+ :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie da się :)

A tak wogóle to gears of war na Pc jest dużo lepszy niż na konsoli :D ot co.

Celuje się dużo lepiej, ciągle w głowke, powiedziałbym, że jakbym grał z kimś z padem, a ja miałbym mychę to zrobił bym z niego skromnie mówiąc siekę. To, że nie ma feelingu rekompensuje świetny edytor + mapy i łatwość z celowania ( U kumpla na konsoli język latał mi jak głupi :P - no co... starałem się wcelować :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wogóle to gears of war na Pc jest dużo lepszy niż na konsoli ot co.

Bredzisz, ot co. Latwiej sie celuje to juz gra duzo lepsza? Otoz wcale latwiej sie nie celuje. Kwestia skilla. GoW w wersji na PC jest latwiejszy i tyle. W niczym nie jest lepszy od oryginalu. Walka Brumakiem to jakas kpina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

borxx piszesz tak by bronić swojej naczelnej cześci czyli konsol ;)

GW PC jest lepszy

może nie dużo ale jednak

dzięki konwersi na pc gra stała się jeszcze bardziej dynamiczna

zwłaszcza multi

na konsoli duża część graczy używa AA i się cieszą a prawdziwi hard corowcy( za którego między innymi ty się podajesz;) )

celują sami

ale nie jest to równie szybki sposób rozgrywki co z myszką

celowanie myszką jest szybsze wydajniejsze dokładniejsze i tak dalej ;)

ty grając po sieci jako ten już zatwardziały konsolowiec

z doświadczeniem miałbyś problemy w walce ze średnio doświadczonym graczem z myszką

bo zanim ty za pomocą "grzybka", wycelujesz mu w głowę on 3 razy sprzedał by ci hed shota

po raz kolejny PC wykazało swoją wyższość nad KONSOLAMI :D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

borxx piszesz tak by bronić swojej naczelnej cześci czyli konsol ;)

Moja naczelna czesc sie nie broni. Jest zawsze w ofensywie :wink:

GW PC jest lepszy

No a wracajac do GoW to nie, nie jest lepszy. Ma jeden dodatkowy epizod co akurat jest plusem ale nie sprawia ze gra jako taka jest lepsza. ma sterowanie klawa plus mych ktore dla mnie jest gorsze i odbiera tej grze 30% funu, grafa nie jest lepsza od wersji na X0, tzreba to badziewie instalowac a potem godzinami dorabiac sie garbia wlepiajac slepia w monitor:) multi jest rozwiazane fatalnie od strony "organizacyjnej"

dzięki konwersi na pc gra stała się jeszcze bardziej dynamiczna

zwłaszcza multi

Nie, bo ta gra nigdy nie byla zbyt dynamiczna. To typowy cover- szuter. W multi raczej dynamizmu tez nie ma za wiele. to nie UT.

Mylisz pojecia. Gra nie stala sie dynamiczniejsza. Stala sie banalniejsza:)

na konsoli duża część graczy używa AA i się cieszą a prawdziwi hard corowcy

Tym zdaniem podsumowales swoja wiedze o GoW. Dziekujemy.

celują sami

Nakierowanie kursorem na glowe przeciwnika nazywa sie "przesunieciem kursora w dany punkt" a nie celowaniem :lol:

ale nie jest to równie szybki sposób rozgrywki co z myszką

Nie. jest wolniejszy, ale i dynamiczniejszy ( paradox? Wcale nie) ciekawszy, wymagajacy i klimatyczniejszy niz banalne jezdzenie kursorem po ekranie i "pykanie" kolejno wyskakujacych przeciwnikow kliknieciami LMB :lol:

celowanie myszką jest szybsze wydajniejsze dokładniejsze i tak dalej ;)

Dream on

ty grając po sieci jako ten już zatwardziały konsolowiec

Tylko nie zatwardzialy. czesciej mam sraczuchne niz zatwardzenie glownien podczas czytania niektorych postow :lol:

z doświadczeniem miałbyś problemy w walce ze średnio doświadczonym graczem z myszką

Po dobrych 5 latach grania w UT? Nie sadze.

bo zanim ty za pomocą "grzybka", wycelujesz mu w głowę on 3 razy sprzedał by ci hed shota

No i? Zmoczylby sie potem z radosci ze tak szybko przesunal myszke? Na tym polega granie na PC? Wspolczuje

po raz kolejny PC wykazało swoją wyższość nad KONSOLAMI :D:D

No u mnie tez wyzej stoi. Na biurku :lol:

Ale mam dzis dobry humor :D

Pozdro mrowczak... mordo Ty moja :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GW PC jest lepszy

No a wracajac do GoW to nie, nie jest lepszy. Ma jeden dodatkowy epizod co akurat jest plusem ale nie sprawia ze gra jako taka jest lepsza. ma sterowanie klawa plus mych ktore dla mnie jest gorsze i odbiera tej grze 30% funu, grafa nie jest lepsza od wersji na X0, tzreba to badziewie instalowac a potem godzinami dorabiac sie garbia wlepiajac slepia w monitor:) multi jest rozwiazane fatalnie od strony "organizacyjnej"

Nie wiem jak ty ale ja nigdy się nie garbie przed monitorem :P

Mylisz pojecia. Gra nie stala sie dynamiczniejsza. Stala sie banalniejsza:)

Banalniejsza? na jakiej podstawie tak twierdzisz?

celują sami

Nakierowanie kursorem na glowe przeciwnika nazywa sie "przesunieciem kursora w dany punkt" a nie celowaniem :lol:

Ale przesunięcie kursora na pzreciwnika to celowanie :roll: czyli ty się mylisz on ma racje :P

jest wolniejszy, ale i dynamiczniejszy

No tak atakuje cię kilka potworów a ty przez 2-3sek nacelowujesz na nie żeczywiście wtedy adrenalina może skakać (zdążysz czy oni będą szybsi?) a nie to co banalne w ciągu ułamka sekundy najechać celownikiem i zabić uzywając myszki :roll:

ciekawszy, wymagajacy i klimatyczniejszy niz banalne jezdzenie kursorem po ekranie i "pykanie" kolejno wyskakujacych przeciwnikow kliknieciami LMB :lol:

Ocena subiektywna nie jest argumentem :roll: poza tym co widzisz banalnego w uzywaniu myszki? Jeśli to ze od lat się jej uzywa to powiem ze pada też się od lat używa...

celowanie myszką jest szybsze wydajniejsze dokładniejsze i tak dalej ;)

Dream on

Akurat celowanie myszką jest dokładniejsze i szybsze i nie mów tu o jakimś skillu (mógłbyś przynajmniej uzywać polskich wyrazów np. umiejętności zamiast skill no chyba ze czujesz się bardziej kull [czy jak tam się mówi] pisząc skill) ponieważ osoba spędzająca tyle samo czasu przy myszce i padzie w FPS (chodzi że tyle samo uzywają myszki i pada) pokona w FPS (zwłaszcza tych dynamicznych) osobe używającą pada

PS. przepraszam za błędy ale pisze ze szkoły a nie mam na kompie zainstalowanego worda czy coś w tym stylu do sprawdzania pisowni a ff 2.0 nie pozwalają mi zainstalować ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

borxx nie wiem czy Ty to wiesz ale do PC też można podpiąć oryginalnego pada z x360 i bez problemów na nim grać w taki sam sposób jak na konsoli. Mało tego - PieCa możesz również podłączyć do TV i w ten właśnie sposób gram w niektóre gry, bo rzeczywiście w niektóre tytuły gra się na padzie trochę lepiej. Zauważ jednak że tu masz wybór - na X nie bardzo. Niby można na 360 grać przy monitorze ale nie polecam takiego grania nikomu(odświeżalność tylko 60hz :shock: ) i niby wymyślono już sposoby podłączania pod niego myszki i klawiatury ale to również się w ogóle nie sprawdza - wiem bo sam miałem tą konsolę i próbowałem :? .

A co do grafiki Gears'a to widziałem ją na tym samym telewizorze granego z tych dwóch różnych platform i zdecydowanie wersja PC jest lepsza (szczególnie jeśli chodzi o tekstury) - jeżeli Ty tego nie widzisz to sądze że chyba wersji na Windowsa w ogóle nie miałeś możliwości oglądać.

Zresztą przeglądnij sobie recenzje na necie - w każdej podkreślają lepszą grafę na korzyść PC - no chyba że Ty wiesz lepiej od nich wszystkich :? .

Dobrego humoru Ci życzę przez resztę dnia :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noż kur... de mać, pisałem wielki post i mi się coś zrypało ;/

borxx proponuje spojrzeć na to co pisze zkeerd i skomentować co wiem, że nie nastąpi bo twój kompleks ci na to nie pozwala.

No a wracajac do GoW to nie, nie jest lepszy. Ma jeden dodatkowy epizod co akurat jest plusem ale nie sprawia ze gra jako taka jest lepsza. ma sterowanie klawa plus mych ktore dla mnie jest gorsze i odbiera tej grze 30% funu, grafa nie jest lepsza od wersji na X0, tzreba to badziewie instalowac a potem godzinami dorabiac sie garbia wlepiajac slepia w monitor:) multi jest rozwiazane fatalnie od strony "organizacyjnej"
Patche to co? Świetny edytor to co? Dodatkowe mape są genialne ( znów kompleks ). A jak leżysz jak śmierdzący leń na kanapie to wychodzi ci to na zdrowie? Na kompie przynajmniej rozwijasz mięśnie nóg :D Sterowanie padem to istna katorga, na myszy jest znacznie intensywniej i dynamicznie.
Nakierowanie kursorem na glowe przeciwnika nazywa sie "przesunieciem kursora w dany punkt" a nie celowaniem
Omfg... to padem się powolnie ( w porównaniu do myszki ) przesuwa na gościa, myszkę się po nim jedzie :D ( jak używasz pada to przesuwasz go mocą umysłu, to jest rozwiązanie zagadki!;D )
Nie. jest wolniejszy, ale i dynamiczniejszy ( paradox? Wcale nie) ciekawszy, wymagajacy i klimatyczniejszy niz banalne jezdzenie kursorem po ekranie i "pykanie" kolejno wyskakujacych przeciwnikow kliknieciami LMB
Tyle, że ci przeciwnicy są dużo trudniejsi.
Po dobrych 5 latach grania w UT? Nie sadze
Skromniacha...

Ile ja bym dał, żeby cie widzieć w takim pojedynku ( twoją mine ). Koleś z myszką, który umie jako tako w to grać zjadłby większość konsolowców.

No i? Zmoczylby sie potem z radosci ze tak szybko przesunal myszke? Na tym polega granie na PC? Wspolczuje /quote] Współczuje, że ty to tak odbierasz.

Ale dobrego humoru gratuluje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noż kur... de mać, pisałem wielki post i mi się coś zrypało ;/

borxx proponuje spojrzeć na to co pisze zkeerd i skomentować co wiem, że nie nastąpi bo twój kompleks ci na to nie pozwala.

No a wracajac do GoW to nie, nie jest lepszy. Ma jeden dodatkowy epizod co akurat jest plusem ale nie sprawia ze gra jako taka jest lepsza. ma sterowanie klawa plus mych ktore dla mnie jest gorsze i odbiera tej grze 30% funu, grafa nie jest lepsza od wersji na X0, tzreba to badziewie instalowac a potem godzinami dorabiac sie garbia wlepiajac slepia w monitor:) multi jest rozwiazane fatalnie od strony "organizacyjnej"
Patche to co? Świetny edytor to co? Dodatkowe mape są genialne ( znów kompleks ). A jak leżysz jak śmierdzący leń na kanapie to wychodzi ci to na zdrowie? Na kompie przynajmniej rozwijasz mięśnie nóg :D Sterowanie padem to istna katorga, na myszy jest znacznie intensywniej i dynamicznie.
Nakierowanie kursorem na glowe przeciwnika nazywa sie "przesunieciem kursora w dany punkt" a nie celowaniem
Omfg... to padem się powolnie ( w porównaniu do myszki ) przesuwa na gościa, myszkę się po nim jedzie :D ( jak używasz pada to przesuwasz go mocą umysłu, to jest rozwiązanie zagadki!;D )
Nie. jest wolniejszy, ale i dynamiczniejszy ( paradox? Wcale nie) ciekawszy, wymagajacy i klimatyczniejszy niz banalne jezdzenie kursorem po ekranie i "pykanie" kolejno wyskakujacych przeciwnikow kliknieciami LMB
Tyle, że ci przeciwnicy są dużo trudniejsi.
Po dobrych 5 latach grania w UT? Nie sadze
Skromniacha...

Ile ja bym dał, żeby cie widzieć w takim pojedynku ( twoją mine ). Koleś z myszką, który umie jako tako w to grać zjadłby większość konsolowców.

No i? Zmoczylby sie potem z radosci ze tak szybko przesunal myszke? Na tym polega granie na PC? Wspolczuje /quote] Współczuje, że ty to tak odbierasz.

Ale dobrego humoru gratuluje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym ktora wersja lepsza można by było mówić jeśli któraś z nich zawierałaby rażące błędy, a tego tutaj nie ma. Pozatym, każdy lubi co innego - jeden z padem w łapie rozwalić się przed TV, a drugi "garbić" się przed monitorem gniotąc mychę (ja osobiście faworyzuje to drugie ;)

A co do samego GoWa, powiem tyle - wersja na X360 sprawiała mi większą przyjemność, może dlatego że to było dobry rok temu, kiedy można było ją jeszcze nazwać next-genem :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no może było by to jakieś wyrównanie szans;]

ale z małą dalej przewagą dla PC ;)

i dlatego w mistrzostwach Halo PC wygrał koleś na padzie

Uwielbiam niezwykle trafne riposty, dobitnie pokazujące iż niektórzy użytkownicy, całą swoją "wielką" wiedzę o konsolach czerpią z pięciominutowej, bezmyślnej "rozgrywki", przeprowadzonej na jednym ze stoisk reklamowych, podczas niedzielnych zakupów w supermarkecie... :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...