Skocz do zawartości
DeSon

Własna strona

Polecane posty

Oczywiście. Po prostu robisz jakąś ładną stronę o wybranym temacie używając nawet notatnika, lub innego edytora html, jak np. pajączek. Możesz też użyć PHP, ale to jest bardziej dla zaawansowanych. Użyj tego kursu html: http://www.kurshtml.edu.pl/

Gdy będziesz mial gotową stronę, wrzuć ją na jakiś darmowy hosting, jak np. www.friko.pl Na friko.pl mozesz utworzyc tez stronę, poniewaz ta strona ma wbudowany wlasny edytor stron.

Edytowano przez Callin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, nie zamykam tematu bo może jeszcze będę potrzebował wsparcia.

Powoli, powoli się przedzieram...uff, to dziwne czytać coś po polsku ale jednak w jakimś niezrozumiałym narzeczu

Edytowano przez deZoo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi Ci tylko o założenie strony, bez zbyt szczegółowego zgłębiania tajemnic webmastering'u, możesz wykorzystać jakiś system CMS (np. eXtreme Fusion).

Pozwoli Ci to w krótkim czasie uruchomić efektowną witrynę. Choć rozwiązanie takie ma swoje wady, to na pierwszy raz sprawdza się świetnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda strona ma być prosta, tekst, kilka podstron, filmik, zdjęcia ale będę się trzymał tego co zaproponował Callin, jak zacznę próbować w kilku na raz wariantach to zupełnie zgłupieję. Na razie wybrałem edytor i zrobiłem szablon. Zdecydowałem się użyć edytora Web edit, możecie mi jakieś podpowiedzi dać co do niego ?

Próbuję wstawić obrazek w tło i wchodzi ale tylko pół go widzę :laugh:

Jak wstawić obrazek żeby się nie powielał? Żeby tło stanowił jeden i tylko jeden obrazek/tapeta, a nie na przykład jeden i pół czy kilkanaście takich samych ?

Edytowano przez deZoo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to jest z tymi darmowymi hostami? Ma to sens?

Trochę mi się to kojarzy z darmowym naprawianiem auta. Naprawa wymaga przecież specjalisty i ważne jest żeby to zrobił dobrze... Poza tym jak bym potrzebował jakiś porad, to co z obsługą klienta?

Wydaje mi się, że lepiej jest zainwestować parę złotych i mieć dobrze zarządzane konto. Hm?

Bo dostałem ofertę hostingu w firmie 2be.pl. najpierw dycha a potem stówka za odnowienie. To nie są duże pieniądze, a wiadomo, kto to obsługuje. Zna Ktoś to 2be? Czy lepiej zupełnie darmowego hosta znaleźć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firmę rzeczywiście należy cały czas rozwijać. Należy też cały czas dbać o jej konkurencyjność, oferować wysokiej jakości produkty po kosztach porownywalnych lub niższych niż jest to u konkurencji. A możliwości aby obniżyć koszta jest sporo. Ot tych drobnych jak korzystanie z tanich usług bankowych, np tanich kont:. 

https://www.tanie-konto.pl/ranking-kont-osobistych/

Co mozna porównac sobie na stronie

Edytowano przez kacpee
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...