Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Piterson

Battlefield 3 - długie czasy wczytywania,ściny.

Polecane posty

Witam, mam problem z bf3.Otóż jak włączam Bf3(multi, singla jeszcze nie próbowałem)to mapa na serwer ładuję się kilka minut a potem mam ściny straszne, choć mam ustawione niskie ustawienia a na becie wyciskałem czasami na ultra...Co może być tego powodem?Pomóżcie!

Mój komp:

CPU: AMD Phenom X4 955 BE 3,2 Ghz |GPU:ASUS Geforce GTX 460 768 mb | MOBO:MSI 870-C45 | PSU:CorsairCX430W | MEMORY:GoodRam 2 gb 1333 Mhz DDR3 | HDD: Hitachi 250 Gb. SATA | OS: Windows 7 Home Premium 64 bit. Case:Fractal Design Core 3000

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Z Twoim konfigiem sprzętowym wszystko w porządku jak widzę, ale troszkę mnie martwi Twój procek. Być może on nie wyrabia. Może spróbuj kupić nowy lub go podkręcić? :) Ale najpierw spróbuj reinstalacji gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czasów bety wyszły nowe sterowniki dla kart nVidia tworzone właśnie z myślą o BF3. Spróbuj je zaktualizować jeśli jeszcze tego nie robiłeś. Jeżeli masz więcej niż jedną kartę graficzną (np. zintegrowana) to upewnij się, że BF3 korzysta z tej najmocniejszej (w panelu sterowania nVidia).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj ustawić w panelu Nvidii, w zakładce dotyczącej Physx, aby korzystało z CPU.

Możesz też spróbować zmniejszyć taktowanie karty graficznej (o jakieś 50MHz) - mnie pomogło to przy problemach z kartą 560Ti, więc warto spróbować (użyj, np. EVGA Precision).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem tez podobny problem strasznie długo wczytywały mi się mapy, znajomi z którymi gram maja słabsze PC a wczytywały im się o wiele szybciej wina leżała po stronie włączonego firewall w antywirusie po wyłączeniu na czas gry wszystko śmiga jak należny . możesz również spróbować otworzyć porty jeżeli używasz routera , jakie porty jakie trzeba otworzyć są podane na battlelogu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...