Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Shortyy

YouTube - dźwięk się zacina

Polecane posty

Dzisiaj zauważyłem bardzo niefajną rzecz, mianowicie dźwięk w YouTube co jakiś czas się wyłącza, na sekundę lub dwie. Przez to co chwilę muszę cofać się kawałek i słuchać jeszcze raz. Uruchomienie ponowne przeglądarki (Chrome'a) nie pomogło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Chrome'a, nie da się tam na nowo zainstalować Flash Playera, bo z góry jest najnowsza stabilna wersja. Gdybym miał problemy z dostawą internetu, filmik by mi się wolniej buforował/zacinał, a nie wyłączał dźwięk w trakcie oglądania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak to wina amplitunera/głośników, bo po podłączeniu słuchawek działa. I jest jeszcze jeden problem, odłączyłem i podłączyłem głośniki ponownie, teraz mimo, że je znajduje - wcale nie mam dźwięku.

Btw. W Realteku wciąż szaleją przednie wejścia (na mic i słuchawki), że niby jedno z nich co jakiś czas jest podłączone, odłączone, podłączone, odłączone i tak w kółko. Da się je jakoś odłączyć?

Edit/ Zmieniłem wykrywane urządzenie z wejścia liniowego na słuchawki i teraz kolumny działają, póki co nie przerywają, ale i tak Realtekowi coś odwala z tymi przednimi wejściami, dlatego wyłączyłem go w procesach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...