Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Slaughter

Rozwiązany: Nowy telefon - poszukuję.

Polecane posty

UP@ LG właśnie odstaje od reszty w wydajności. Ma sporo słabsze gpu i trochę wolniejszy proc. Zdjęcia robi chyba słabsze i ics ma niby zapowiedzianego ale dostanie może za 1-1,5 (nie jest to przesada na 2.3 czekał prawie rok). Więc bardziej opłacalna jest neoV.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od telefonu oczekuję przede wszystkim jak najlepszej wydajności, miałem jednego z pierwszych smartfonów i strasznie się zraziłem, zacinał się, a wyświetlacz pozostawiał wiele do życzenia. Przydałyby się oczywiście jakieś gry i prostota obsługi np. we wrzucaniu i słuchaniu muzyki, z e52 trzeba się sporo namęczyć - wrzucać muzykę trzeba przez specjalny program i to też wcale nie gwarantuje sukcesu.

/e co myslicie o galaxy s plus

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up@ Średni wybór, bez szans na ics-a i pomimo mocnych bebechów płynność taka sobie. Lepiej neov/arc/s. Oba mają świetne ekrany najlepszy możliwy soft stockowy pewna aktualizacja, bardzo dobrą roździałke i do gier będą bardzo dobre. Neov ma mniejszy ekran i słabszy aparat ale jest sporo tańsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie myślalem o tych HTC - desire hd i jeszcze htc hd2 ale jest straszna rozbieznosc cenowa, jedni sprzedaja za 1000 a inni za 1600. Ciekaw jestem jak je wycenią w umowie w Playu. Bo Galaxy S Plus za 2 stówki mogę wyrwać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie jak przeglądam to z telefonów godnych uwagi są HTC Desire HD i SE Xperia Neo V, macie jeszcze jakieś ciekawe typy? Nie musicie usprawiedliwiać, po prostu zarzućcie modelami a ja posprawdzam na telepolisach, jutjubach itepe.

Z góry dzięki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź Sgs +, to najszybszy fon z 1 rdzeniem. Chyba że zależ Ci na robieniu zdjęć z lampą błyskową to wtedy opłaca się wziąć SE neoV. Inne telefony nie mają sensu. Chyba że dwurdzeniowe ale to już inny pułap cenowy. Sgs+ jest we wszystkim lepszy od Se neoV poza zdjęciami, no i jeszcze neoV ma zapowiedzianą oficjalną aktualizację do androida 4.0 ale nikt nie wie kiedy to nastąpi. (aktualizacja Sgs+ jest wielką niewiadomą)

Btw Info że SE mają najlepszy soft stockowy jest grubą przesadą. Każdy wie że Htc sens jest na pierwszym miejscu. A soft Se może ledwo konkurować z Tw Samsunga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź Sgs +, to najszybszy fon z 1 rdzeniem. Chyba że zależ Ci na robieniu zdjęć z lampą błyskową to wtedy opłaca się wziąć SE neoV. Inne telefony nie mają sensu. Chyba że dwurdzeniowe ale to już inny pułap cenowy. Sgs+ jest we wszystkim lepszy od Se neoV poza zdjęciami, no i jeszcze neoV ma zapowiedzianą oficjalną aktualizację do androida 4.0 ale nikt nie wie kiedy to nastąpi. (aktualizacja Sgs+ jest wielką niewiadomą)

Btw Info że SE mają najlepszy soft stockowy jest grubą przesadą. Każdy wie że Htc sens jest na pierwszym miejscu. A soft Se może ledwo konkurować z Tw Samsunga.

Ponoć na sgs+ nie ma wsparcia do... czegośtam. Poza tym, czy desire hd nie byłby lepszym wyjściem od sgs+? Poza tym czytałem o sgsie opinie i ludzie narzekają, w przeciwieństwie do posiadaczy neov czy htc dhd.

A co do wildfire S - jest to przestarzały już model, ale dzięki, że zaproponowałeś.

Prosiłbym o jeszcze jakieś nazwy telefonów godnych uwagi żebym mógł porównać, narazie myślę nad DHD i Neo V.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź Sgs +, to najszybszy fon z 1 rdzeniem. Chyba że zależ Ci na robieniu zdjęć z lampą błyskową to wtedy opłaca się wziąć SE neoV. Inne telefony nie mają sensu. Chyba że dwurdzeniowe ale to już inny pułap cenowy. Sgs+ jest we wszystkim lepszy od Se neoV poza zdjęciami, no i jeszcze neoV ma zapowiedzianą oficjalną aktualizację do androida 4.0 ale nikt nie wie kiedy to nastąpi. (aktualizacja Sgs+ jest wielką niewiadomą)

Btw Info że SE mają najlepszy soft stockowy jest grubą przesadą. Każdy wie że Htc sens jest na pierwszym miejscu. A soft Se może ledwo konkurować z Tw Samsunga.

Kupienie SGS jeśli nie dostanie ICS jest kompletną głupotą ,no chyba że będziesz się bawił telefonem i zrobisz mu roota.

@ up Slaughter oprócz tych co wymieniłeś to w tym pułapie cenowym nic nie znajdziesz. Możesz też poczekać aż spadną ceny SGS 2 i/lub HTC Sensation ,ale to trochę potrwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sgs+ sobie odpuść słaby soft na stocku a wsparcie słabiutkie. Nie jest wcale najszybszy przez słaby soft nie pokazuje swojego sporego potencjału. Jeśli różnica między dhd a neov będzie większą niż 250-300 zł to nie warto więcej dopłacać. Bo w sumie różnice to większy (acz gorszy ekran), lepsze wykonanie i więcej ramu. Zdecyduj co wolisz.

P.S jest jeszcze arc/s wszystkie zalety neo plus większy ekran i lepszy aparat. Ta sama pułka co dhd i neov choć ja wybrałbym go choć co byś nie wybrał będziesz zadowolony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden - Nexus S :) Do wyrwania za około tysiąc złotych nowy/używany.

Jak dla mnie - najlepszy wybór z dostępnych, bo 4" uważam za optymalną wielkość ekranu, +wsparcie bezpośrednio od Google (a i 'scena' nie próżnuje +16GB pamięci +NFC)

Ale Xperia Arc/S też będzie bardzo ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...