Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

danielek1808

Half-Life 2 - błedy tekstur

Polecane posty

Witam!

Dzisiaj po formacie postanowiłem zainstalować po pewnym czasie znowu Half-Life 2. Niestety spotkał mnie nie miły błąd:

hl22012022015481248.png

hl22012022015481457.png

Wiecie dlaczego tak się dzieje? Podbijałem detale na najwyższe i najniższe i zero różnicy...

Specyfikacja mojego komputera:

AMD Athlon 64 x2 Dual Core Processor 4200+ 2,21Ghz

1 gb ramu

Grafika zintegrowana: Geforce 6150 SE

Bardzo proszę o pomoc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie raczej nie jest to wina karty. Zainstaluj tego moda, co podałem i zobacz wtedy. Możliwe też, że wirus "zjadł" jakieś pliki lub antywir usunął, chociaż to przypadek 1:1000000. Ale oczywiście wszystko jest możliwe. Aha i podaj temperatury grafiki, o ile możesz. Polecam do tego program speedfan. Ewentualnie sprawdź stabilność w Video Card Stability Test i włącz Benchmarka. Może i dramatyzuję, ale staram się pomóc.

EDIT: sory, ale myślałem, że Aragornix jest autorem tematu^^ Niemniej jednak jakby co to skorzystaj z tego, co napisałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączasz, czekasz, po prawej stronie powinno pisać "GPU" i obok temperatura, lub po prostu skróć program do paska i obok godziny na dolnym pasku powinieneś mieć pokazaną temperaturę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie masz czujniku temperatury w grafice. Nic mi do głowy nie przychodzi, spróbuj zdefragmentować dysk. Na artefakty to nie wygląda. Naprawdę nie wiem. Pozostałe temperatury wydają się w porządku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...