Jump to content
c0r

Hitman Codename 47 - misja 2

Recommended Posts

Witam. Mam problem z grą Hitman Codename 47. Zainstalowalem sobie ją dzisiaj, przeszedłem pierwszą misję, jednak utknąłem przy drugiej. Mam zlikwidowac emisariusza Błękitnego Lotusa (tak?), ktory ma przyjechac autem pod restauracje. Jenak czekam, czekam 20 minut, i nikt nie przyjezdza. Jakieś sugestie?

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów - Kawalorn

Link to comment
Share on other sites

Chodzi chyba o zlikwidowanie negocjatora Czerwonego Smoka. Miejscem spotkania jest ogród z posągiem Buddy. Idź tam, a później wpasuj się w dziurę między blokami, z którego będziesz miał widok na chodnik idący wzdłuż muru ogrodu. Negocjator, który ma zostać przy życiu podjedzie do wejścia ogrodowego, które znajduje się na wprost posągu Buddy. Negocjator do wykończenia zjawi się swój bryką przy wejściu za plecami posągu. Nim podjedzie jego samochód wyjmij snajperkę i czekaj. Kiedy wyjdzie z limuzyny, ustaw odpowiedni "zoomik" i jednym strzałem rozpłaszcz gościa w "dresie" z czerwonym smokiem na plecach. I zacznij szybko uciekać, jak go zabijesz.

Mam nadzieję, że pomogłem.

Link to comment
Share on other sites

<dźwięk tykającego świerszcza>

Wiem, że chciałeś pomóc, ale niestety nie udało Ci się to. Już parę postów temu napisałem, że wiem jak zaliczyć tą misję, ale po prostu ten negocjator w ogóle nie przyjeżdża. Po prostu go nie ma. Czekam. Czekam. Czekam. Jego nie ma.

Dzięki za wysiłek - czekam dalej.

Link to comment
Share on other sites

Możliwe, że ten problem powstaje już w momencie instalacji- plik z misją jest zepsuty, ale jakoś się instaluje. Spróbuj z innej kopii gry zainstalować.

Ewentualnie to coś z systemem, ale reinstalacji windowsa nie zalecam :)

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...