Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

danieq085

bulletstorm games for windows live problem z siecią

Polecane posty

Witam. Kupiłem grę bulletstorm, zainstalowałem wszystko ładnie i kliknąłem na magiczną ikonkę gry po czym wyskoczyło mi okienko naszego "UKOCHANEGO" GFWL. Treść: "Usługa Games For Windows- Live musi sprawdzić datę wydania tej gry.Upewnij się, czy komputer jest podłączony do internetu." No pewnie, że mam. Więc klikam na magiczny guzik dalej w nadziei , że w końcu pogram po wcześniej wymianie uszkodzonej płyty ale to nieistotne :D. No więc klikam i co się okazuje? Nasz kochany GFWL informuje mnie iż nie jestem połączony z internetem a mianowicie "Połączenie się przez usługę GFWL z usługą LIVE nie było możliwe. Upewnij się,czy komputer jest podłączony do internetu." i tu się pojawia moje pytanie ocb!?? bo już mam tego serdecznie dosyć wszystkie programy łatki i porty na liveboxie (ss portów podany) odblokowane CO JEST.. Proszę o pomoc WAS bo cóż ja mogę zdziałać biedny.69ukbwy6uk74bxi7upbk.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ni eposiadam xFire

Może da się to jakoś obejść ? usunąć jakiś pliczek w folderze z grą? lub też : co ciekawe patchuje ale pisze mi wersje w marketplace ,że jest 3.5.0050.0/3.5.0088.0 próbowałem patchowac ,ale nadal nie podnosi do tej wersji 3.5.0088.0

poza tym jak włączam bullet storm to nei włącza mi sie gfwl i okno logowania tylko samo sprawdzanie gry. Okno logowania musze wlaczac osobno z marketplace.

W ogóle to nijak sie nie trzyma kupy .. mam 3 programy zamioast jednego jak w steamie.. dziwne mam tak :Microsoft games for windows- Live redistributable, MGFW marketplace i windows live ID sign-in assistant

i o co chodzi ? jak by marketplace jest zbędny gdy go włączam loguje się na swoje konto i puste okienko z możliwością sprawdzenia gier jakie posiadam , ten assistant jak włączam mam tylko 2 opcje do wyboru klikam ok i nic si enie dzieje a to redistributable nawet nie wiem co to i nie moge tego znalezc.

Mam też samo Games For Windows-Live nie jakiś market place. To jest w rozszerzeniu .lnk nie moge tego otworzyć a jak klikam prawym to mam "otwórz lokalizacje pliku" klikam to i komunikat "System windows nie może znaleźć elementu docelowwego" I tu nowy problem co się dzieje? może to to jest potrzebne do uruchomienia gry,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asystent logowania sprawia, że nie musisz za każdym razem wpisywać swoich danych podczas korzystania z usług Live, które obejmują nie tylko granie. Marketplace to jak sam napisałeś - biblioteka Twoich gier, które kupiłeś przez GfWL i oczywiście sklep zarazem. Live Redistributable to kolei nakładka GfWL, którą widzisz w samych grach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I czemu do cholery jak otwieram Games for windows LIVE! to mi się otwiera market place tak ma być? i co z tym rozszerzeniem .lnk?

Właśnie na forum mpc polecili mi siciągnąć cracka do gry ,żeby pominąc sprawdzanie daty czy coś. Nie zaszkodzi potem multiplayerowi ten zabieg?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiem, ale tu się cracków nie toleruje.

Jak otwierasz GfWL bez gry to normalne, że włącza Ci się Markeplace; jeśli w grze - to rzeczywiście jest spory problem.

Rozszerzenie? To skrót od "link", czyli po prostu... skrót.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...