Jump to content
kostek941

Nowy telefon do 600 zł

Recommended Posts

Witam. Wiem że takich tematów już trochę było ale często zdarzały się oferty abonamentów lub różnych mix-ów, a ja chcę kupić po prostu telefon :P Aktualnie mam LG GT540 ,ale zaczyna mi odmawiać posłuszeństwa (ekran przestaje działać, bateria siada coraz szybciej i nic nie pomogła jej wymiana) i dlatego zaczynam poszukiwania nowego fona. Cenę już podałem - 600 zł i ani złotówki więcej ( to i tak max). Chciałbym żeby telefon był dotykowy z systemem Android. Najlepiej jak największy wyświetlacz i ekran pojemnościowy. Jakby była taka możliwość to multitouch mile widziany :) Nie wspominam o takich rzeczach jak 3G,WI-FI itd, bo to chyba już standard. Z góry dzięki za wszelką pomoc :) A i jeszcze jedno: telefon będę kupował pewnie w jakimś komisie (nowy) albo przez allegro z odbiorem osobistym w Warszawie,więc spodziewam się, że ceny będą niższe niż w EURO lub w MediaMarkt :)

700 zł? Na pewno? Na Allegro? No to ktoś chce Cię sporo "orżnąć", bo za 700 zł można kupić już SE Live with Walkman, telefon o wiele mocniejszy...

Tańsze - LG P500, ZTE Blade/Orange San Francisco/RBM One (to ten sam telefon), chodzą ok. 500 zł, choć faktem jest, że są trochę gorsze.

To znaczy z tym 700 to przesadziłem bo znalazłem także za 650. Ale dużo gorsze są te telefony które wymieniłeś? I czy ma teraz wyjść jakiś model w tej cenie który by je wszystkie przebił?

EDIT

Zapomniałem dodać, że chciałbym żeby gry 3D chodziły na tym telefonie. Na moim LG GT540 Angry Birds tną się niemiłosiernie i chciałbym żeby takie gry chodziły płynnie. A co myślicie o Samsungach:

Galaxy Gio i Galaxy Ace ? Oglądałem wideorecenzję i autor twierdzi, że Ace lepszy od tego HTC...

Edited by kostek941

Galaxy Ace, jak i Galaxy Gio to IMO niewypały. Mają bardzo mało ramu, więc jeśli chcesz grać w 3D, to odpadają. Do tego pikseloza ekranu w Ace...

Teoretycznie WF S i podane wyżej telefony mają takie same bebechy, ale tamte są bardzo podatne na modowanie, więc procek podkręcić czy wgrać CyanogenModa nie ma problemu. A to już fajnie poprawia wydajność.

Jedna sprawa, jeśli chcesz grać w produkcje 3D, takie jak np. GTA III czy inne Modern Combat'y musisz się liczyć z wydatkiem rzędu 1000zł. Co prawda na tańszych modelach również można uruchomić (przynajmniej część) tych gier. Jednak ze względu na ilość klatek czy wielkość i czułość ekranu nie będzie to gra zbyt komfortowa. Pomijam już fakt, że duża część nowych produkcji od Gameloft'u (ale nie tylko) wymaga do działania ekranów o rozdzielczości min 800x480. Jeśli chcesz korzystać z telefonu w dużej mierze jako przenośnej konsoli do gier szczerzę radzę dozbierać trochę kasy, gdyż tańsze modele mogą nie spełnić Twoich oczekiwań.

To juz drugi temat gdzie Darmad poleca tą Nokię, kiedy do wybory są znaaacznie lepsze telefony.

Kostek#Do tej kwoty, ja na Twoim miejscu wziąłbym P500, ewentualnie jeżeli na pewno będziesz grzebał przy ROMach, to możesz wziąć ZTE Blade, ale tylko jeżeli będziesz to robił, bo na stocku ten telefon nie jest tak dobrą propozycją.

mój kolega, ma ten telefon, i bardzo go sobie chwali, a z tego co mi wiadomo kosztuje 550 zł, to akurat na ten limit. A z wi-fi, dotykowego, za 550zł, nie ma co za bardzo szukać, o takich telefonach się myśli, gdy ma się co najmniej 1000zł.

E? Mając 350zł już można LG GT540 zakupić który już przyzwoitym smartfonem jest. Ta nokia X2 słaba nawet jak na telefony bez dotykowego. Do 550 zł albo Wildfire S po okazjnej cenie albo Samsung Galaxy Gio lub ZTE Blade albo LG P500 :D

Miałem brać Ace, ale bawiłem się tym telefonem u koleżanki i nie zrobił na mnie wrażenia. Oddałem Swifta do serwisu i postanowiłem pozbierać trochę więcej kasy. Wtedy może kupię SE Live with Walkman lub Neo V. Dzięki za pomoc. Temat na razie do zamknięcia, zgłoszę się jeszcze o pomoc jak już uzbieram :)