Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sowa69

Counter Strike 1.6 - błąd przy uruchamianiu

Polecane posty

Jakiś czas temu przypadkiem usunął mi się steam. Zainstalowałem go od nowa i okazało się, że podczas uruchamiania Counter Strike wyskakuje błąd. Kilka razy przeinstalowywałem grę jak i całego Steama, ale nic to nie dało.

Po dziwnym usunięciu się Steam miałem podobny problem z grą Killing Floor. Przy uruchamianiu też wyskakiwał error, lecz naprawiłem to poprzez przeinstalowanie steam, lecz przy CS to nie pomaga.

Da się coś z tym zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie. Zapomniałem dać screena.

Grę usuwałem przez Steam, a potem całego Steama i nic to nie dało. Grę Instalowałem z płyty, jak i osobno potem pobierałem przez Steam, ale nie było żadnej różnicy.

post-144892-1329554982_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc zrób tak:

1. Wyłącz steama.

2. Wejdź do katalogu z grą /Steam/Steamapps/nazwa_uzytkownika/Counter-Strike i w tym katalogu usuń plik SteamUI.dll

3. Później wejdź w mój komputer, kliknij kombinację klawiszy ctrl+f i wpisz w wyszukiwarce steam.dll Wszystko co wyszuka usuń.

4. Potem włącz steama, powinien się zaaktualizować. Jeśli wszystko zrobiłeś dobrze, to będzie śmigać :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem jak powiedziałeś. Steam zaktualizował się, jednak CS dalej nie uruchamia się i pojawia się ten sam error.

Dodam jeszcze, że w folderze Counter Strike nie miałem pliku SteamUI.dll lecz był on w folderze Steam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nie wszystkie pliki usunąłeś. Jak wpiszesz w wyszukiwarce steam.dll to nie tylko ten plik masz usunąć, ale wszystkie jakie znajdzie! Powtórz wszystko jeszcze raz. Usuń Steam.dll i Filesystem_Steam.dll oraz wszystkie inne jakie znajdzie. Musi zadziałać :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To spróbuj jeszcze na steamie kliknąć prawym na Csie, następnie właściwości --> pliki lokalne i "sprawdź spójność plików gry". Ostatnią rzeczą jaką możesz zrobić to zainstalowanie STEAMA w innym miejscu, np. na innej partycji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem gdzieś taką instrukcję od Valve, z tym że po angielsku:

1. Write down your Steam Account name and password - you will need them to log back into Steam once you have reinstalled

2. Logout of Steam

3. Exit Steam

4. If you currently have any Steam games installed that you would like to keep, please copy the Steamapps folder from C:\Program Files\Steam to your desktop or another directory.

5. Delete the Steam folder in the default location C:\Program Files\Steam

6. Hit windows key + r ( run at the start menu ) and type regedit

7. Delete HKEY_CURRENT_USER\Software\Valve and HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Valve (or HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Valve on 64-bit Windows)

8. Download and install the Windows Installer CleanUp Utility from the following link: Description of the Windows Installer CleanUp Utility

9. Run Windows Install Clean Up from the Start menu.

10. Select Steam from the list. The list is only partially in alphabetical order, so be sure to check carefully.

11. Select Remove.

12. Select OK.

13. Reboot your computer.

14. Download and install a fresh copy of the Steam installer from http://www.steampowered.com/download/SteamInstall.msi

15. Run the installer and re-test the Steam client.

Nie wiem czy działa. Zrozumiesz po angielsku? :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam już pomysłów... przekopałem sporo różnych forów i zazwyczaj wszystkim pomagał sposób z usuwaniem SteamUI i aktualizacją. Ciężki masz przypadek. Albo robisz coś źle. Ciężko mi ocenić. Ja na Twoim miejscu wywaliłbym całego steama łącznie ze wszystkimi grami. Usunął cały folder Steam. Potem wyczyścił rejestr tak jak jest w podanej wcześniej instrukcji, usunął wszystkie ślady po steamie, a potem na partycji C zainstalował steama w folderze o innej nazwie, np. "asdf". Potem ściągnąłbym całego CSa ze steama :huh:

looknij jeszcze na ten filmik:

Pokazane, lepiej niż opisane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...