Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

IllusiveMan7

Mass Effect 3

Polecane posty

Ja od kilku dni zbieram kasiorę na jutrzejsze DLC, ale słabo mi idzie. Długa przerwa spowodowana przypalonym prockiem zrobiła swoje i czasem nabój z Wdowy leci w ścianę a nie w przeciwnika. I nie mówię tu o Duchu/Zombie bo i w Brutala nie raz mam problem trafić :D Do tego praca na dwunastogodzinne zmiany też robi swoje, do tego od marca przybędzie mi obowiązków.

Ale forma powoli wraca, kamuflaż zaczyna działać jak należy, czasem uda się ustrzelić dwóch jednym pociskiem. Jutro kolejna paczka motywująca do dalszej gry. Prime i Kroganin z młotkiem to moje najbliższe życzenia.

Kapkę wyżej jest mój nick z Origina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie też myślę o powrocie do multi - chociaż na 2/3 mecze dziennie, bo już chyba z miesiąc nie grałem, ale nie wiem czy to dobry pomysł ze względu na to, że mam pecha do zadania, w którym trzeba sondę eskortować. Dość często się buguje i jest to irytujące trochę. Szkoda, że chłopaki z BioWare olali już ME3, no ale cóż.... już podawałem chyba tutaj moją nazwę origin, ale zrobię to jeszcze raz: RedCardinall - może się skuszę na jakąś wspólną grę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DarthKoza

O to chodzi, że grałem z kumplem platynę i sonda po prostu nam się zatrzymała i nie chciała dalej ruszyć - najczęściej zdarzało się to na Vancouver. Miałem już tak kilka razy, z czego raz zdarzył się na Olbrzymie i z tego co pamiętam, to takie zdarzenie jeszcze miało miejsce na lodowcu, ale to dawno temu. Wyżej napisałem, że zbugowana sonda jest irytująca, ale niestety to nie jest jedyny powód, dla którego przestałem grać bowiem jeszcze częściej miałem problemy z połączeniem z serwerami EA, bądź z uwierzytelnieniem DLC - nie czytało żadnego DLC, więc nie mogłem z żadnym kumplem zagrać, bo się wersje gry nie zgadzały. Co do wyzwań to się zgodzę, teraz już nie ma takiej motywacji... no i dodatkowym plusem tych wyzwań była paczka z bronią, teraz te bronie z wyzwań można jedynie zdobyć, kupując paczki, ale ja mam zawsze pecha heh, jeszcze nawet błotniaka na X lvl nie mam tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: BloodyRainMaker, jeśli ktoś będzie chciał pograć to zaprasza. Aczkolwiek może być tak, że akurat mój brat gra w swoją fife 14 (na moim koncie, bo za młody jest by mieć swoje :P ), więc można mnie nie złapać. Mile widziana jakaś wiadomość na priv wcześniej :D Można by też zrobić jakąś konkretną drużynę z forum :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick Origin: GSonne

Chętnie zagram (jak na razie na brązie) - mam nowe konto i zaczynam praktycznie od zera po bardzo dłuuugiej przerwie... Nie wymagam mikrofonu. Jak się jakimś cudem rozkręcę (co jest mało prawdopodobne z powodu braku czasu i konkurencji w postaci innych tytułów) to sreberko lub złoto. Ładować zaproszenia, ile wlezie... wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chetnie pogram na fale bo lubie i chyba niczego innego tam nie ma lol

pamietajcie ze jestem mily ale czasem niemily ale i tak was kocham

potrafie pokazac pazur na polu walki a tak to jestem jak koteczek smile_prosty.gif

pozdrawiam i polecam sie na przyszlosc i terazniejszosc jak ktos chce a jak ktos nie chce to tez sie polecam

i pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...