Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

IllusiveMan7

Mass Effect 3

Polecane posty

Karol, na przyszłość do takich pytań jest dział Pomocna Dłoń. Tam zagląda więcej osób i jest większa szansa na pomoc.

Odnośnie Twojego pytania - masz zadanie? To czekaj, nie wszystkie układy są dostępne od samego początku gry. W miarę postępów w fabule na pewno będziesz mógł polecieć tam gdzie chcesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem że sporo osób mnie zaprasza. Muszę was poinformować że do przyszłego piątku raczej nie włączę ME3. Możemy zagrać w 4 osoby dopiero w piątek wieczorem/ w nocy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wieczorem zaczyna się Operacja Olimp. Zadanie proste. Mapa: Londyn | Cel: Wytrzymać 10 fal ----> zadanie dla składu.

Jest też zadnaie ogólne (wytrzymać 10 fal razy 200 000) Proponowałbym zebrać forumową brać i porozwalać żniwiarki w Londynie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fishy, nie do końca masz rację. Celem dla oddziału nie jest samo wytrzymanie dziesiątej fali, a pełna ewakuacja z mapy. Sporym ułatwieniem jest dowolność pod każdym względem (postać, poziom i przeciwnik).

Co do drugiego to też tylko po części się zgodzę :P 200 000 dziesiątych fal, ale tylko na brązie. Trzeba jeszcze dołożyć 175 000 na srebrze i 70 000 na złocie.

Jakby ktoś potrzebował pomocy Cienia to zapraszam. Nick crowmaster13. Tyle, że od wczorajszej aktualizacji ukochanego Origina mam problem z załadowaniem się listy znajomych (w sensie raz jest, raz jej nie ma :/)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysła na wojny drużyn! :) Jeśli taki pomysł już gdzieś kiedyś był to chętnie się o tym dowiem.

Byłyby to rozgrywki 2 vs 2, na ustalonych wcześniej trzech mapach, na każdej inny przeciwnik (kapitanowie ustalaliby to między sobą). Postaci byłyby również dowolne. Gralibyśmy np. na srebrze żeby było w miarę sporo wrogów, ale też nie jakoś specjalnie trudno. Natomiast jednym z głównych założeń fair play byłoby wzajemne podnoszenie nawet członka przeciwnej drużyny. Komunikacja przez mikrofony również mile widziana ;)

Jak byśmy dochodzili do tego która drużyna była lepsza? Proste i logiczne - punkty zdobywane w czasie misji poprzez zabójstwa, asysty itd. W przypadku zadań z paką idziemy w grupie żeby nie było, że ktoś w tym czasie może zabijać jak szalony a niosący ma ograniczone ruchy. W przypadku nadajników wyłącza ten kto ma najbliżej. Cztery cele - kto pierwszy ten lepszy :) Zwycięstwo na mapie zgarnia drużyna która po dodaniu ma więcej punktów. Za złotą odznakę +250 pkt, srebrną +150pkt, brązową +50pkt. Która drużyna wygra więcej map osiąga zwycięstwo w całym meczu.

Wybaczcie chaos, ale czasem potrafię nieźle zamotać takie opisy. Myślę jednak, że ogarniacie o co mi się rozchodzi. Każdy z nas ma chyba jakąś stałą ekipę z którą gra. Wystarczy dobrać się w jakieś pary, doszlifować to co napisałem i grać :) Ktoś mnie popiera? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój nick na Origin Mati249 jeśli ktoś jeszcze w multi gra, lub zechce zagrać to ja z przyjemnością się dołącze :D. Aktualnie gra w to mało osób, a szkoda bo multi jest bardzo fajne. Jeśli o mnie chodzi, gram najczęściej adeptami - ludźmi, Cerberusa i drellami, ale czasem też kimś innym pogram :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...