Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

IllusiveMan7

Mass Effect 3

Polecane posty

Pograłem w końcu trochę w muli i jest przyjemnie. Jakby ktoś poszukiwał inżyniera z przeciążeniem/spaleniem i snajperką to czekam na wiadomość. Zwykle kolo 18-19 juz można mnie spotkać.

Nick: daverox

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zestawi się ten tryb wieloosobowy z tym, czym mógłby być i co mógłby mieć, to gracza masakrującego kolejne hordy przeciwników podgryza w ramię delikatny żal. Niemniej, póki co, goryczka przegrywa z ogromną dozą satysfakcji.

Dlatego podaję moje namiary (grolecki) i zapraszam do wspólnej effectownej rzezi mass. Z nieanonimową drużyną jednak przyjemniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie!

Nick KodarX, taki sam zreszta jak na innych grach, originie itp. (jedynie steam - kodar688)

Na złocie ciężko mi dość ale wytrwam ( szpiegiem dosyc czesto ratowuje ziomków) na srebrze już śmigam (chyba ze mam pecha i trafie na działko :)).

Innymi słowem - dajcie znać a zagram przeciwko każdemu, na każdej mapie i na każdym poziomie :D

Śmigam ogółem szpiegiem, żołnierzem i szturmowcem.

Szpieg juz 15 lvl, zolnierz 12 a szturmowiec asari 1 (dopiero co awansowałem ją)

Ogolny level - 135

Pozdro bede zapewne w piątek wieczorkiem lub w sobote

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m4n1a - ranga N7 cos kolo 400.

Czy jak chcialbym pograc z kims, to wystarczy, ze dodam Was gdzies na poziomie Origin? Kompletnym laikiem jestem w tym wzgledzie :P i czy istnieje jakis chat w Originie? Bo w multiplayerze bez mirko nie da sie komunikowac, a mi cos komunikacja glosowa w ogole nie dziala :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpal sobie Origina, w dolnym prawym rogu masz ikonę dodawania znajomych. Wpisuj tam każdy login jaki znajdziesz w tym temacie. Utworzy Ci się lista znajomych i żeby z kimś pogadać wystarczy kliknąć dwa razy w nick. Swoją drogą, dziwne, że masz tak wysoką rangę N7 a nie wiesz dokładnie jak ogarnąć program. Sam wcześniej grałeś i tyle naklepałeś? ;)

A co do ustawień głosowych - sprawdź w opcjach czy masz je w ogóle włączone. Pamiętam z dema (bo pełnej wersji JESZCZE nie mam), że trzeba było przesunąć dwa suwaki. Jeden chyba włączał możliwość gadania a drugim wybierało się sposób w jaki nawiązujesz kontakt (wyłączony/naciśnij TAB/zawsze włączony).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ese

Jeśli chodzi o chat umożliwiający się komunikowanie przy multi ME3, to chat pisemny z origina, ale nie pozwala on na swobodną grę :/ A co dokładnie jest nie tak z Twoim dołączeniem się do chatu głosowego w grze? Chociaż głośnik w poczekalni jest aktywny? Czasem wystarczy go po prostu uaktywnić.

@UP

Oo, a Ty jeszcze się jednak czaisz na swój egzemplarz ME3? :) A już myślałam, że odpuściłeś :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czaję się i niczym czołg wyskoczę znienacka szturmowcem lub strażnikiem turianinem i nie dam Wam pograć :P Bójcie się bo może to nastąpić lada dzień a wtedy nie będzie "że boli" ;) I w życiu bym nie odpuścił, bo nie po to cztery razy przeszedłem ME2 żeby nie poznać dalszych losów :)

Dla przypomnienia i reklamy żebym nie musiał pisać dwa razy - crowmaster13 to ja :) Kto chce, niech zaprasza, będziemy mogli popykać i nastukać kilku przeciwników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cicho się zrobiło. Grę kupiłem dwa dni temu, zabójcza ranga N7 równa 19 punktów (jak to coś zwiększać?! Tylko doświadczeniem zdobywając i resetując postacie?) i chętnie bym z kimś pograł, o ile niedoświadczenie nie przeszkadza.

Nick na Origin - MathRaven27

Może znajdzie się paru jeszcze Newbie i uda się coś poszaleć bez wzajemnych kpin o niedoświadczenie. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ostatnio pustki były na Originie. Niby sporo osób na liście znajomych a jak przyjdzie co do czego to nie ma z kim pograć. Fajnie, że teraz kilka dni dało się popykać z dobrą ekipą nawet na srebrze.

Ale taka pustka to też po części wina BioWare. Świetna gra, super misje w singlu, multi z ogromnym potencjałem który nie został do końca wykorzystany. Uważam, że jakby było więcej trybów takich jak deathmatch czy CTF to grywalność byłaby na zdecydowanie wyższym poziomie. Bo tak PvE trochę szybko się nudzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...