Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Krychu4195

Skyrim - aczik

Polecane posty

Witam, mam pytanie odnośnie osiągnięcia w Skyrimie, konkretnie chodzi mi o - One with the Shadows.

Z tego co wiem to polega ono na wykonywaniu zadań pobocznych w gildii złodziei. Czy ukończenie zadań głównych w tej gildii mogłoby jakoś przeszkodzić w ukończeniu tego osiągnięcia? Ile konkretnie muszę wykonać tych zadań? Czy mogę któreś z nich zawalić? Proszę o pomoc ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o 'przywrócenie gildii złodziei do dawnej chwały', to musisz wykonać po 5 zadań dla każdej fortecy poza tą, w której jest siedziba gildii. Wtedy dostaniesz po jednej 'dużej' robocie na każdą z nich, którą jeśli wykonasz, to zdobędziesz ten achivement. On jest stosunkowo niezależny od wątku głównego gildii, tzn ukończenie tego wątku nie daje tego achievementa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadanie poboczne możesz zawalić tylko poprzez odmówienie jego wykonania(rób to często aby nie powtarzać zadań w tych samych miastach) albo poprzez złapanie na czymkolwiek przez strażnika (NO LOLLYGAGGING). Samą gildie przywróciłem do porządku dopiero po zakończeniu wątku głównego gildii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...