Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

angelusbeliard

mass effect 3 demo - nie można włączyć

Polecane posty

ja zato mam problem z demem sciaga sie przez origin jest calosc 2.1 giga ale dalej niechce sie wlaczyc zadna istalacja ani nic powiem ze dla pewnosci sciagalem wielokrotnie juz je nawet probowalem w plikach Origin Games\Mass Effect 3 Demo\Binaries\Win32 wlaczyc gre ale wtedy wyskakuje mi niemozna bylo uruchomic prosze o reaistalacje lub sprobowac pozniej

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów - Kawalorn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli możesz to spróbuj kliknąć prawym klawisze myszy na grę i wybrać opcje "Napraw instalacje". Jeżeli to nie zadziała radze ściągnąć na innym komputerze i ręcznie przenieść do folderu "origin games". Można też przeinstalować origin i wtedy spróbować (tylko radze wcześniej zrobić kopie folderu "origin games" bo nie jestem pewien czy nie będzie trzeba tych gier na nowo ściągać po ponownej instalacji).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podepnę się do tematu ponieważ nie sądzę żeby było warto zakładać nowy. Znam przyczynę problemu aczkolwiek nie wiem jak go rozwiązać. Gra po prostu włącza mi się ze złą rozdzielczością, której mój monitor nie obsługuje i przez to wyświetla czarny ekran. Wie ktoś może jak ją zmienić? Gdzie pogrzebać w plikach itd? Z góry dziękuję za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...