Jump to content
angelusbeliard

mass effect 3 demo - nie można włączyć

Recommended Posts

ja zato mam problem z demem sciaga sie przez origin jest calosc 2.1 giga ale dalej niechce sie wlaczyc zadna istalacja ani nic powiem ze dla pewnosci sciagalem wielokrotnie juz je nawet probowalem w plikach Origin Games\Mass Effect 3 Demo\Binaries\Win32 wlaczyc gre ale wtedy wyskakuje mi niemozna bylo uruchomic prosze o reaistalacje lub sprobowac pozniej

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów - Kawalorn

Link to comment
Share on other sites

Jeśli możesz to spróbuj kliknąć prawym klawisze myszy na grę i wybrać opcje "Napraw instalacje". Jeżeli to nie zadziała radze ściągnąć na innym komputerze i ręcznie przenieść do folderu "origin games". Można też przeinstalować origin i wtedy spróbować (tylko radze wcześniej zrobić kopie folderu "origin games" bo nie jestem pewien czy nie będzie trzeba tych gier na nowo ściągać po ponownej instalacji).

Edited by Owen24
Link to comment
Share on other sites

Witam, podepnę się do tematu ponieważ nie sądzę żeby było warto zakładać nowy. Znam przyczynę problemu aczkolwiek nie wiem jak go rozwiązać. Gra po prostu włącza mi się ze złą rozdzielczością, której mój monitor nie obsługuje i przez to wyświetla czarny ekran. Wie ktoś może jak ją zmienić? Gdzie pogrzebać w plikach itd? Z góry dziękuję za pomoc.

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...