Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Roni13321

Mass Effect...

Polecane posty

Otóż mam taki problem : zainstalowałem sobie kiedyś Mass Effect z płytki CDA. Wszystko było ok, fajnie. Gram sobie, gram. Aż pewnego dnia gra po prostu się wieszała przy wczytywaniu poziomu (nie pamiętam, którego). Miałem w co grać, więc po prostu ME skasowałem. Dzisiaj zainstalowałem ponownie. I problem wrócił - tyle, że już na samym początku rozgrywki. Stworzyłem sobie nową postać, pierwsze wczytywanie i koniec. Mass Effect 2 przeszedłem kilka razy i nie miałem żadnego kłopotu. Nie ściągałem żadnych patchy, bo przy moim obecnym internecie jest to niemożliwe.

Mój PC (na wszelki wypadek) :

Intel Core 2 Duo E4500 2.2 Ghz

1 Gb RAM

GeForce 9500GT

Windows XP, SP 3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uruchamiałem jako administrator. Skoro ten patch może pomóc, to postaram się jak najszybciej go załatwić ^ ^

Patch 1.02 został pobrany i zainstalowany, lecz problem nie zniknął. Gdy włączyłem grę zaraz po wgraniu patcha gra zawiesiła się dopiero na pierwszym filmiku, gdy Shepard idzie przez Normandię, ale jak włączyłem ME jeszcze raz zawiesiło się tam, gdzie przed patchem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa, to akurat bardzo możliwe :D Od dawna myślałem nad formatem, ale najpierw muszę sobie załatwić jakiś dysk przenośny, coby mi wszystko nie znikło.

ważniejsze rzeczy przenieś na inne dyski - i tak robisz formata tylko "C:" takze nie potrzebny jest "przenosny"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem ten problem. Obniżyłem jakość grafiki, przeczyściłem komputer programami: CCleaner oraz Odkurzacz. Pomogło. Jeśli w twoim przypadku nie podziała...chyba pozostaje format.

Jednemu pomoże - drugiemu nie.

lecz nie mówię! Warto sprawdzić twoją metodę kolego "DoxtraduS" ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam sformatować partycje systemową, zainstalować na nowo system, ściągnąć najnowszy sterownik do karty graficznej, najnowszy directx i zainstalować grę na inną partycje nie systemową, polecam czyścić komputer co tydzień programem Tuneup 2012 i Defragmentować partycje programem O&O defrag, wtedy unikniesz formatowania systemu i takich sytuacji, pozdrawiam. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...