Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misio357

Dźwięk w głośnikach i słuchawkach jednocześnie - jak uzyskać?

Polecane posty

Też miałem z tym problem. Obecnie mam po prostu podłączone słuchawki i głośniki przez jeden rozgałęźnik audio(do kupienia za kilka/kilkanaście złotych w sklepach z elektroniką i w dużych supermarketach), więc siłą rzeczy dźwięk idzie jednocześnie, bez potrzeby przełączania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak to wygląda u Ciebie, ale spróbuj "pogrzebać" w ustawieniach Menedżera Realteka.

Na Viście powinno być tak: "Ustawienia złącza" (ikonka przedstawiająca

folder, znajdująca się po prawej stronie) i zaznacz, bądź odznacz - "Wyłącz wykrywanie gniazda panela przedniego". Następnie -

"Zaawansowane ustawienia

urządzenia" i odznacz

"Wyciszenie urządzenia tylnego wyjścia, po podłączeniu urządzenia przedniego gniazda słuchawek".

Jednak, po pierwsze - tych opcji może nie być (spróbuj, wtedy najnowszych sterowników), po drugie - nie wiem dokładnie, jak masz podłączone słuchawki i głośniki (wejścia, wtyczki), a po trzecie - jeśli takowe ustawienia będą, to raczej powinieneś, urządzenia dźwiękowe podłączyć odwrotnie (słuchawki na przód, głośniki z tyłu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mogę zrobić aby mieć dźwięk i w słuchawkach , i w głośnikach? Głośniki mam podłączone z przodu , a słuchawki z mikrofonem z tyłu

U mnie na netbooku, gdy podłączam słochawki włącza się panel - podłączono nowy sprzęt, wybierz słóchawki, czy głosniki - coś takiego. I gdy nic nie wybieram dźwięk cały czas leci z głośników i słuchawek :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...