Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smially

Kompania Braci - Tales of Valor - nie można zarejestrować

Polecane posty

Witajcie

Zainstalowałem właśnie tą gre z aktualnego wydania CDaction. Wszystkie patche zostały zainstalowane poprawnie. Gra uruchamia się lecz przy okienku logowania się do gry opcja rejestracji jest niedostępna? Co mam zrobić normalnie grać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty seba opowiadasz, ja wczoraj założyłem konto i normalnie grałem multi, ale jak Wam pomóc to nie wiem.

@up Seba zwracam honor, faktycznie serwery relic leżą i kwiczą, a wczoraj ostatni raz grałem multi :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie mogę zagrać na multi... Gra instaluje się poprawnie, patche pobierają i instalują się poprawnie. Wszystko cacy, ale. Nie mogę się zalogować na konto, które kiedyś miałem. Nie da się założyć nowego konta bo ta opcja jest niedostępna (zacieniowana), nie da się wysłać przypomnienia hasła (również zacieniowana opcja). Co jest najśmieszniejsze to to, że gra prosi o włożenie płyty za każdym razem, opcja kontynuuj działa za każdym razem, czy mam płytę czy nie mam jej włożonej. Nie robi to żadnej różnicy. Gra działa normalnie, single chodzi, potyczka działa. Da się założyć pokój w multi przez LAN, ale nie da się do niego połączyć (przez hamachi także).

I co tu teraz zrobić? Reinstal nie pomógł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj po prostu mają problemy ze stabilnością serverów(może ze względu na przeciążenie spowodowane naszymi rodakami którzy kupili CDA głównie by pograć w COH multi. Prawie jak zombie apokalipsa). Myślę, że problem sam się rozwiąże z czasem więc nie ma sensu próbować coś z tym zrobić bo problem to nie nasza wina(a tym bardziej redakcji CDA ^^).

Myślę, że temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, CDA nie będzie się poczuwało do winy ;] Ludzie kupili grę, w którą nie będą mogli pograć na multi i LAN-ie ;] bo się serwery zawinęły phiiiii a informacja idzie już w eter :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat to się zamknie jak sprawa będzie rozwiązana i w końcu zagram sobie w multi Adnachiel.

Przeciążone serwery? No proszę cię ziomuś, ileż to osób mogło się zalogować, że aż tak obciążyło serwery... To jakie to były serwery?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat to się zamknie jak sprawa będzie rozwiązana i w końcu zagram sobie w multi Adnachiel.

Przeciążone serwery? No proszę cię ziomuś, ileż to osób mogło się zalogować, że aż tak obciążyło serwery... To jakie to były serwery?

Podobno coś tam robią z serwerami :D zobaczymy co i jak im to pójdzie te "robienie" z serwerami ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mojego kolegi wymagana jest pierwsza płyta i działa mu normalnie. U mnie zaś jak wsadzę pierwszą płytę to ciągle wyskakuje, żeby włożyć płytę z grą. Kiedy wsadzę DVD 2 to dalej wyskakuje, żebym włożył płytę, ale jak nacisnę OK to już działa. Wchodzę w multiplayer i nie widzi mi gier, gdzie w tym samym czasie u kolegi wszystko śmiga idealnie. O co chodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...