Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ravin

Nie wyświetla obrazu, prawdopodobnie coś z podłączenime karty graf.

Polecane posty

Witam. Składałem nowy komputer i po podłączeniu wszystkiego nie wyświetla mi obrazu na monitorze. Wszystkie wentyle itp. działają te na karcie też ale co chwile słychać 3 piknięcie ze speakera(pik pik pik chwila przerwy pik pik pik i tak w kolko). Możliwe że coś źle podłączyłem bo do zasilania karty potrzeba było 12 pin(2x6) a mój zasilacz miał tylko 6+2 więc podpiąłem to 6 + podpiąłem molexa do karty i podłączyłem pod niego dwa te złącza z zasilacza(do karty podpięty jest 6pin z zasilacza i molex i do molexa 2 razy te 4 piny z zasilacza(nie znam nazwy)) dodam że w zestawie do karty były dołączone 2 molexy może mam obydwa podłaczyć i do nich te 4 piny i już tego zasilania 6 pinowego z zasilacza do karty nie podłączać ?

Specyfika kompa:

Płyta: Asrock 970 Extreme3

Procek: AMD Phenom II X4 960T Black Edition

Ram: Kingston 4gb cl9

Zasilacz: OCZ StealthXStream 500W

Karta: Gigabyte GeForce GTX560 Ti 1GB GV-N560UD-1GI

Obudowa: SPC Brutus 410

Dysk: WD Caviar Blue 500GB AAKX

Napęd: LG GH22LS70 RBB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma obrazu to na pewno w twoim przypadku źle jest podpięte dodatkowe zasilanie karty graficznej. Bez tego obrazu nie będzie. Twój zasilacz ma jedno złącze 6pin do karty, a drugie właśnie od karty w zestawie na molexa. Nie powinno być żadnych problemów z tym. Upewnij się, że wszystko jest właściwie dociśnięte ( karta ma takie zabezpieczenie od strony płyty środka płyty głównej i ten zatrzask musi być wciśnięty), podobnie ram itp. Grunt to nie panikować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zacisk na karcie jest wciśnięty, dodam że jak tak na karte patrząc to najpierw wsadziłem zasilanie molexa a potem to pcie nie wiem czy jest jakas roznica przez to. Czy do molexa może być podpięte zasilanie z jednego paska(czlyli że jeden pasek od zasilacza który ma 2 te wejscia do molexa i obdywa podlaczylem z jednego) czy to musi byc podlaczone z 2 oddzielnych paskow ? Zaraz pobawie sie tym tylko mam problem z wyjeciem teraz zasilania od karty bo strasznie jest ciezko ;/

[EDIT]

Coś tam kombinowałem z tym zasilaniem do karty i teraz jak odpalam kompa to albo sie nie da odpalic wogólę(po nacisnięciu START nic sie nie dzieje) słychać tylko pracę zasilacza i lekko się obraca wiatraczek albo po naciśnięciu start słychać tylko jak pracuję dysk. Myslę że jest coś nie tak z zasilaczem albo płytą ale oddam to do jakiegoś fachowca i niech on mi powie.

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA, PROBLEM ROZWIĄZAŁEM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...