Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

incanto

Internet z Inea

Polecane posty

Siemka. Mam neta z Inei 1 mega. Mam z nim spore problemy szczególnie kiedy cała rodzinka siada przy swoich kompach ( 3 osoby xD). W Counter Strike Source mam ping ok 8000-6000. gdy go wyłaczam a sprawdzam na stronie www.sppedtest.pl/ pokazuje mi 40 pingu. 2 Sprawa zbyt wolny internet. Na nk praktycznie jak sie zaloguje to spokojnie moge iśc do kumpla na 1 h a i tak jeszcze sie ładuje ( to jest u mamy). Mój tata gra w www.seafight.pl. U niego nigdy nie ma żadnego problemu zawsze mu chodzi. czysciłem kompy ccleanerem. Skanowałem Ad aware i nic. Co mam w takim razie zrobić ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pingi do serwerów są różne, wszystko zależy od odległości od serwera, więc to, że masz w CS pingi wysokie a po włączeniu speedtest masz niższy niczego nie dowodzi.

2. Przy dużym obciążeniu internet będzie działał wolno, to naturalne.

3. Jaki masz router ? Nikt nie ustawiał na nim priorytetów, tak, że dostałeś najniższy ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden router to jakis box czy jakos tak. Do niego idzie kabel od anteny a od niego idzie jeden kabel ( do mnie ) drugi do nastepnego routera który dostałem za 1 zł tp-link czy cos takiego i od tego tp link sygnał idzie do 2 laptopów. Ja mam stacjonarnego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...