Jump to content
zaqq

Mass Effect 2 Sieć Cerberusa - pytanie

Recommended Posts

Witam

Mam pytanie dotyczące sieci cerberusa. Jest ona stworzona tylko na potrzeby dlc i za każdym razem gdy odpalam grę łączy sie z internetem ? Czy wystarczy ją aktywować raz i pobrać wszystkie(darmowe) dlc i grać tak jakby offline. Pytam ponieważ mam ograniczony dostęp do internetu a w takich sprawach jak dlc jestem kompletnie zielony. I drugie pytanie. Czy gre kupioną w empiku(wersje z EA Classic) można aktywować na Originie/steamie aby grać bez konieczności wachlowania plytką z pudełka do napędu

z góry dziekuje za odpowiedź

Pozdrawiam.

Wersji z EA Classic niestety na Origin nie aktywujesz. Sam tak próbowałem z kilkoma ale tylko premierówki mi Origin przyjął. jeśli chodzi o Siec Cerberusa to tak możesz aktywowac pobrac wszystkie interesujące Cię DLC - po instalacji DLC siec musi byc jeszcze właczona aby potwierdził autentyczność dodatków.

Poźniej możesz wejsć w Opcje -> Siec -> i wyłączyc automatyczne łączenie się i logowanie do sieci. Przyśpiesza to uruchomienie gry a skoro dodatki DLC masz już zatwierdzone to możesz bez problemu grać.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...