Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

(Odswieżone) Na Luzie

Polecane posty

Z tego co czytałem to ta grafomania jest jak najbardziej uczciwa, pisana przez nieszczęśliwie zakochane nastolatki, całkowicie na serio. ;) Ale nie będę na nic naciskał, nie chcę cię mieć na sumieniu gdy połknięty, przeżuty i wypluty przez świat literackich fanfików wrócisz do AR i zaczniesz tam pisać większe dziwactwa niż Jedi. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ukryć że starsze wersje NL było lepsze, jednak obecnie jest na solidnym poziomie. Co numer zdecydowanie najlepiej sprawdzają się Autentyki i różne pojedyncze historie. Gorzej ma się z "Oczom nie wierzę" ze względu na dublowanie się. Mimo wszystko NL dalej trzyma poziom i jest jeden z pierwszych działów od których zaczynam lekturę CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, można się pośmiać, choć szkoda, że nie jest napisane, z jakich gier są Screenshocki. :) Cytaty numery są świetne, gameplaye też. Oczom nie wierzę? Czasem nie widzę efektów. :/ Mimo to dłuższe opowiadania (np. o wędkarzu :D) są świetne. Oby więcej takich. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest TEN Grunwald, co w 2000 roku. We wszystkich czesciach Rycerzy wystepuja ci sami bohaterowie i w ogole to jest o czym innym.

A Grunwald jest faktycznie stary, to juz z 600 lat z hakiem trollface.gif a do tego powinno ci sie podobac - nasi bija Niemcow. trollface.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jak niektórzy już zauważyli, od nr 200 NL zostalo lekko odświeżone - nieco innych tekstów (ciekawostek), więcej dowcipow graficznych, komiksy i takie tam.

Pytanie: podoba się to, czy tradycyjnie "stare bylo lepsze"?

Hehe ja nie zauważyłem... przynajmniej nie od nr200. Faktycznie jednak jakoś tak lepiej mi się NL czytało ostatnio więc zmiana chyba "działa"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie alternatywna (bo wiele podanych tam faktow jest zgodnych z wiedza historyczna - gazy bojowe, postacie historyczne, smierc ksiecia Henryka i jego ostatnie slowa, podstep Tatarow krzyczacych po polsku itd. az po jej wynik) co moze opisana z nietypowego punktu widzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doceniam, naprawdę doceniam zamieszczenie świetnego tekstu o wędkarzu. Ale dalej uważam, że dużo miejsca jest marnowane, przez przesadne ramki, dużą czcionkę. Także IMHO z NL powinno wypaść English corner, złudzenia, screen shock i bądźmy kreatywni. Za mało śmieszne wg mnie.

Przyszła wiosna, ciepło się zrobiło i natura ciągnie nas. A oferty kuszą smile_prosty.gifbiggrin_prosty.giftongue_prosty.gif

6.jpg

Ale trzeba uważać! Ponieważ mamy już ze trzecie pokolenie czytelników CDA ("młode to, płoche" smile_prosty.gif ), które nie zna wszystkich tajemnic ujawnionych pierwszemu pokoleniu, zamieszczam wam poniższy tekst ku przestrodze. Pochodzi on z zamierzchłego sierpnia 2000 roku. Enjoy!

P.S. Smuggler wyraził zgodę na zamieszczenie skanu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doceniam, naprawdę doceniam zamieszczenie świetnego tekstu o wędkarzu. Ale dalej uważam, że dużo miejsca jest marnowane, przez przesadne ramki, dużą czcionkę. Także IMHO z NL powinno wypaść English corner, złudzenia, screen shock i bądźmy kreatywni. Za mało śmieszne wg mnie.

kacik musi tez jakos WYGLADAC, no i to, co jednego nie bawi, bawi drugiego i w ogole. Ale z checia sobie podystukuje na temat zmian w NL, najchetniej jednak bazujaca na tym, co warto DODAC, a nie usunac i to nie w stylu "dajcie wiecej SMIESZNYCH tekstow", tylko jakichs konkretnych, przemyslanych poropozycji - nowe kaciki/dzialy itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

To ja ponownie proszę o powrót Podrywaczy. Naprawdę IMHO rządzą. Także reaktywacja "Mam pomysł na grę" z twoimi komentarzami jest zabawna. I nie ograniczać Czadowych dialogów. Osobiście bardziej mnie śmieszą niż Autentyki. No chyba, że macie kolejne historyjki za śmiesznymi nazwiskami. Naprawdę ten tekścik z 2008 lub 2009 mnie powalił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w 100% pewien czy zdarzyło się to kilka razy, ale jeden raz na pewno. Pojawiło się prześmieszne opowiadanie Fantasy, jakby treść scenariusza sesji. Do tej pory pamiętam właśnie to jedno i zawsze równie mocno mnie śmieszy.

Dlatego bardzo ucieszyłem się czytając ostatnie opowieści i jeśli to tylko możliwe, jak najwięcej takich!

Jako, że jestem nowy, muszę się zorientować gdzie można samemu tu na forum umieszczać tego typu teksty i spróbować swych sił w zasypywaniu Was nimi. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...