Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wwonlas

Rozwiązany: Zakupy i upgrade kompa pod nowe standardy

Polecane posty

Witajcie. Potrzebuje pomocy w doborze plyty glownej idacej z duchem czasu, o co sie rozchodzi, jako ze moj ASUS M4A79XTD EVO swoja mlodosc ma juz za soba chce go wymienic. Pierwsze na co zwrocilem uwage to ASUS M5A79 PRO lecz sie nie znam i niechce kupowac czegos w ciemno. Zalezy mi na produktach marki ASUS poniewaz im UFOm.

Obecna konfiguracja PC

AMD Phenom II x4 955 3.2 @ 3.6 (plyta strasznie mnie ogranicza nie ma dokladnych opcji do OC, a napiecia szaleja)

x2 HD ASUS 6950 @ HD 6970

8 GB DDR3 1600 (7>7>7>21) KingStone

ASUS Xonar DG

Tagan 900W (modelu nie pamietam a nawet nie wiem w ktorym miejscu to pisze zeby sprawdzic szybko :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intelowi mowie stanowcze NIE!! Posiadalem kiedys AsRocka i niebylem z niego zadowololny, odsprzedalem i kupilem bodajze wtedy jakiegos Solteka :P nie pamietam co to bylo dokladnie. M5A99x evo znowu nie taka droga. Co to znaczy PCI-E 3.0 czy ja cos przespalem? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra a teraz niech no mi któryś powie na jakiego wała zmieniać to mobo, które posiada autor?

(plyta strasznie mnie ogranicza nie ma dokladnych opcji do OC, a napiecia szaleja)

Płyta pod OC jest całkiem ok więc albo coś robisz źle albo jest uszkodzona ale obstawiam tą pierwszą opcję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robie raczej wszystko dobrze poprostu pyta nie trzyma napiecia na procku tak jak powinna. dlatego chce ja wymienic. a plyta z AM3+ bardzo mi pasuje bo moze p rzyszlosci wymienie procesor o ile bedzie to mialo sens bo jak narazie nie ma.

A tak w ogóle, to wiesz, że Twój procesor nie wykorzystuje potencjału tych dwóch kart? Zamiast kupować nowe MoBo, lepiej pozbierać (i poczekać do kwietnia) na Ivy Bridge.

mysl sobie co chcesz ale to ja mam 100-70 fpsow w bf3 ... w full hd ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PCIe 3.0 to po prostu nowy standard PCIe, korzystają z niego np. Radeony HD7000.

Zaraz zaraz ale ja chce radeona seri hd 7XXX oczywisicie jak cny sensownie spadna. dobra powiedzmy ze moge w chwili obecnej wziac plyte glowna na raty, na np rok. dajmy na to ze jedna rata bedzie po 100 zl wiec nie obciazy to mojego budzetu domowego az nadto. wiec poleccie mi plyte pod AM3+ z Pci-e 3.0 tak by raty sie w miere lagodnie rozlozyly :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...