Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

TENCHU (seria)

Polecane posty

Ok, więc ja mam być pierwszy tak?

Nie ma problemu... Poruszyłbym temat wyboru postaci: wolicie Rikimaru, czy też Ayame? Osobiście wolę grać Rikim. Jego ciosy i comba przeważnie mordują bossów (przeciwników zabijam cichaczem) bardzo szybko...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to będzie jakieś Tenchu na PC, że temat jest założony :shock: ?

Co do serii to grałem tylko w Tenchu 3 Wrath Of Heaven, które było całkiem fajne (klimat, postaci, muzyka, dubbing japoński), ale projektanta(-ów ?) poziomów to normalnie bym ZABIŁ!!

No i świetne były Stealth-Kille, ale nie wiem czy były one we wcześniejszych częściach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grek, na stealth killah Tenchu zbudowano :D

i nie, nie ma tej gry na pc, więc teraz wystarczą trzy chetne osoby i możemy miec temat o czym chcemy ^^ Burnout anyone?

i powiedz mi jeszcze Helleński kuzynie, czy odblokowałes doktorka w trójce? heh jego morderstwa to był dopiero konkret! goła łapa w klatę, wyjmujemy serducho i sru :shock:

ja niestety grąlem tylko w część drugą i trzecią, choć z tego co się naczytałem to po trójce nie ma co się ta serią interesować, tylko tej przegapionej jedynki mi żal :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy odblokowałes doktorka w trójce?

jasne! Wspaniała nagroda za ukończenie gry - Tesshu. Za dnia lekarz pomagający chorym, w nocy bezwzględny zabójca, mordujący ofiary gołymi rękoma. :twisted:

po trójce nie ma co się ta serią interesować,

taaa...Kurenai jest bardzo słabiutkie, a kolejna część Senran na next-geny, nie wygląda "next-genowo"

i nie, nie ma tej gry na pc, więc teraz wystarczą trzy chetne osoby i możemy miec temat o czym chcemy Smile Burnout anyone?

jasne, już wchodzę do odpowiedniego tematu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, soundtrack z pierwszej części rządzi. Jak przechodziłem trzeci(?) etap (tam były kopalnie takie jakby... :oops: ), to zawsze ściszałem muzykę, bo się bałem (miałem wtedy sześć lat i takie tajemnicze dźwięki mnie przerażały)... Ale i tak na zawsze pozostanie w mej pamięci muzyka z treningu. Moim skromnym zdaniem - najlepszy kawałek w grze. Słucham wprawdzie tylko rock'a i metalu, ale ta spokojna muzyka jakoś tak na mnie dziwnie zawsze działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo wyłączenie muzy w dwójce było błędem - apropo - czy ktoś wyczaił system odcinania głowy - czy to jest generowane losowo czy trzeba coś zrobic, bo mi zawsze to wychodziło przypadkiem :lol:

No ii postac Suzaku - albo trzecie zakończenie w dwójce - mistrzostwo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooooo ja pamiętam jak kiedyś (1999 albo 2000 niewiem dokładnie) grałem u wujka na psiksie w tenchu jedyneczke kuuuurde to była giera. Moja taktyka była taka: biegłem na pałe i wszystkich siekałem i sie dziwiłem czego tak szybko umieram (miałem wtedy 6 albo 7 lat) Planuję zakup jakiejś konsoli mam nadzieję że będzie to najnowszy produkt sony, pierwsza gra jaką kupię nie będzie motorstormem albo vf5 tylko stareńki tenchu :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...