Skocz do zawartości
yojc

Telefony komórkowe - dyskusje ogólne

Polecane posty

No tam jakaś jednak jest. 8S jest tańszy o prawie 200 zł, ma gorszy aparat, gorszy procesor, dużo mniej ramu. Gdybym miała się decydować, to wolałabym dołożyć te 200 zł i kupić 8X. Ale w tym budżecie są przecież lepsze telefony. Mam tutaj LG L9 który pojawia się sporadycznie w cenach poniżej 600 zł - tutaj masz specyfikację techniczną http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/5574707#techniczne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko! Od pewnego czasu chcę zmienić telefon ze swojego OnePlusa 7T Pro. Niestety jestem absolutnie rozczarowany obecnym rynkiem telefonów. OnePlus to kompletnie nie ta marka której byłem fanem. I tak naprawdę w topce zostały tylko Samsungi i iPhone. iPhone wiem że jest obiektywnie najbardziej kompletny, co mnie niebywale irytuje ponieważ iOS nie pozwala na instalację zmodowanych apek, a potrzebuję zmodowanej apki so mojego smart home I nie mogę tego przeskoczyć . Samsungi nie licząc ultra szału nie robią, ale dzisiaj w moje oczy wpadł materiał od MKBHD o Xiaomi Mi12S ultra. Wygląda na prze[beeep]isty telefon w okej pieniądzach, więc moi drodzy siajomiarze, jak teraz wygląda sprawa softu? Czy już jest dopracowany i można z niego przyjemnie korzystać, czy przesiadka z oxygen os na miui będzie jak lepa na ryj? Jeśli macie jeszcze jakieś propozycje telefonu do 5k który będzie sensownym wyborem, z chęcią je obczaję. Dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zmieniłem 7t pro na IPhone 12, po miesiącu jestem bardzo zadowolony. A zmieniłem tylko dlatego ze rozwaliłem OP . Co prawda nie gram w gry, ale bateria spoko i aparat top. Pierwsze dni były ciężkie do przestawienie się do iOS ale teraz już spoko. Podejrzewam, ze w przyszłym roku zmienię na nowy model, ten trafi do mojej kobiety.

Jeśli szukasz miejsca do zakupu, polecam imad, mają dobrą opiekę gwarancyjna ( jest to również autoryzowany serwis Iphone https://imad.pl/dla_ciebie/serwis/ ). 

Edytowano przez bendzo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...