Skocz do zawartości

Skyrim - Launcher się zapętlił


Polecane posty

Więc tak.

Jaaaaakiś (nie mam pojęcia, jaki) czas temu zainstalowałam sobie pewien Skyrimowy myk, poprawiający wydajność gry w najbardziej FPSożernych lokacjach. Do działania ten myk wymagał zainstalowania SKSE - a jak z pewnością wiecie, SKSE do działania z kolei wymaga tego, żeby przekierować na niego skrót do uruchomienia Skyrima.

I przez dłuższy czas wszystko działało, wydajność się poprawiła, uruchamiałam SKSE jak przykazano, a kiedy chciałam aktywować jakiś mod - uruchamiałam launcher z folderu gry.

Niestety, dzisiaj coś się popsuło. Normalnie po uruchomieniu launchera wybierałam, jaką chcę polonizację, po czym pojawiało mi się zwyczajowe okienko z opcjami, uruchomieniem gry i plikami danych. Natomiast dzisiaj wybieram opcję polonizacji - okienko znika - pojawia się znowu - i tak w nieskończoność. Jestem ,,utknięta" na etapie wyboru wersji z dubbingiem lub z napisami. Żeby było ciekawiej - kiedy uruchamiam Skyrima przez SKSE wszystko działa, ale wtedy z kolei nie mam możliwości wyboru .esp, które chcę aktywować... I tak dalej. Nie ukrywam, że ze wszystkich problemów, na jakie natknęłam się w Skyrimie, ten jest najbardziej uciążliwy. Pomocy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie nic innego mi nie przychodzi do głowy jak sprawdzenie spójności plików gry w Steam. Jeżeli coś się skopsało ten manewr przeważnie naprawia takie rzeczy.... wejdź w Steam > Biblioteka po lewej masz Skyrim naciskasz na nim PPM i wybierasz Właściwości zakładka "Pliki lokalne" i tam masz opcję "Sprawdź spójność plików...". Na mody nie powinno to mieć wpływu, opcja sprawdza tylko pliki gry i naprawia je, nie usuwa ani zmienia plików modów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...