Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2012

Recommended Posts

@Xerber

Jedyne czasopisma o grach które KIEDYKOLWIEK dały grę EA na cover to:

The Games Machine (obecnie nieistniejące)

Giochi per il Mio Computer (ostatnio kryzys i gry gorsze niż CD-Action daje)

Oba włoskie, czyżby duże pieniądze wchodziły w grę, czy też może polityka wydawnicza tam jest inna?

Żeby nie było off-topu to powiem że film oglądałem, więc w grę chętnie zagram, a miałem sobie ją ostatnio kupić w MM...

@All above

Chodziło mi specyficznie o EA Polska bo o tym, że dwa włoskie magazyny dostąpiły "zaszczytu" posiadania gier EA w dystrybucji już wiedziałem, ale dzięki za sprostowanie.

"Jakieś GTA" już było w CDA w 2001 roku. Trzeba było kupić :tongue: . Co do ME 2 - jest w MM w kolekcji EA Classic za 25 zł obok Dragon Age'a. Dobra oferta. Jakbym chociaż raz włączył ME1 z CDA pewnie bym kupił.

Co do Saw - "jak na garbatego to on całkiem prosty". Taką konkluzję można wysnuć z recenzji Siekiery z CDA 1/10. Czyli jako filmówka może być - 6+. Zaskoczył "klimatem, przyzwoitym audio, i zmyślnymi zagadkami". Ale też "walka ssie, drewniane animacje, słabsza grafika, kiepskie modele postaci". Ponieważ nie oglądam/nie interesują mnie horrory, także Piła więc dla mnie. Zobaczymy jutro co będzie dalej.

Chciałbym zwrócić uwagę na bardzo niefajną rzecz.

Mianowicie w dzisiejszych czasach czasopismo bez dobrych pełnych wersji chyli się powoli ku upadkowi, po prostu traci klientów ludzie przechodzą do konkurencji. Widać tutaj zero szacunku dla redaktorów, którzy poświęcają masę czasu aby napisać jakiś sensowny tekst.

Wg mnie ten temat powinien byc zamkniety do czasu zapowiedzi numeru... szkoda nerwow redakcji...

Prrzecież nie widać żeby redakcja się denerwowała na negatywne komentarze :tongue:

Widze kolejny koncert życzeń i kolejne narzekania. Chyba w gimnazjum nic nie pozadawali prac domowych. :]

Jak na najsłabszy pełniak to jest ok. Oczywiście nie zagram. Horrory to nie jest mój ulubiony gatunek gier. Poza tym filmów też nie oglądałem, wiec nie ma to zbytnio sensu. :smile:

Mimo, że zazwyczaj tak nie robię, z powodów finansowych, o kupnie tego numeru CDA zadecydują pełniaki. Na razie gra nie dla mnie ale znając życie dodacie znów coś co mi się spodoba i oszczędności pójdą się... no. :)

Tak było przez kilka ostatnich miesięcy.

Piła to dla hardkorowców. Ale to ,że ostatnio bardzo często się powtarzacie to już przesada. Ostatnio powtórka z machinarium albo się mylę jak tak to mnie poprawcie i ostatnio zastanawiam się czy w ogóle kupować następny numer:(

Nie obraźcie się. Naprawdę. Ale zauważyłem, że czasami dacie gnioty które się nie sprzedały, a się świetnie zapowiadały. Zapewne twórcy chcą zminimalizować straty sprzedając licencje do gier różnym pismom

Lepszy taki crap niż jakakolwiek przygodówka.

Jestem na TAK!

Tak jest. Takiej gry nie bylo od wielu numerow. Nie obserwuje na biezaco, wiec moglo mi cos umknac.

Chciałbym dać tej grze szanse , ale dla całej swej lubości do horrorów Saw to raczej niezbyt udana produkcja. But - don't cry , baby - mogli dać coś gorszego. Czekamy na następne przecieki

Grałem w nią kiedyś trochę i nie jest zła, chociaż z survival horror'ów lepsza byłaby Penumbra.

Tak... Fajnie by było gdybyście kiedyś Penumbrę dali. Gotów byłbym zapłać za CDA dwa razy więcej :happy: .

Mi też podobał się film Piła ale tylko pierwsza część, po obejrzeniu drugiej dałem sobie spokój. Zresztą kiedyś myślałem że można by z tej gry zrobić ciekawą przygodówke.

Jak na trzeci pełniak jest dobrze. Jak znajdę czas to pewnie odpalę. Czekam na jutro i ujawnienie kolejnej pełnej wersji.

Hmmmm Gierka ciekawa...Mozna sie troche pobac jak to było w recenzji Limbo w numerze 09/2011 ktorego Eugeniusz Siekera recenzował pod obrazkiem bylo napisane "Straszno..." te słowa chyba najbardziej pasuja do Piły