Skocz do zawartości

Rozwiązany: Battlefield 3 - aktualizacja... ;/


Polecane posty

Dzień dobry, w pełni szczęśliwy dzisiaj odpakowałem mojego nowiuśkiego Battlefielda, wkładam pytkę, pierwsze co - Origin, dobra, przebolałem, potem się okazało że muszę mieć 16 lat żeby grać w multi, dobra - napisałem do EA maila po nowy klucz że niby się tam pomyliłem przy instalacji. Ale teraz tu jest problem, czy ktoś wie skąd można pobrać RĘCZNIE tego 4gigowego patcha? Mój net naprawdę tego nie wytrzyma, 3gb limitu... proszę o pomoc, będę OGROMNIE uradowany gdy ktoś da jakieś linki, to raczej piractwo jako takie nie jest.

PS. Ta gra mi bardziej zdewastowała psychikę instalacją niż GTA4, co jest wielkim wyczynem :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd można pobrać RĘCZNIE tego 4gigowego patcha?
Inaczej się nie da. Tylko poprzez Origin. Poza tym - nawet gdyby, to co ci da, że ktoś da ci link, skoro paczka 3,94GB aktualizacji i tak przekracza limit twojego transferu...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pograne... DZIĘKUJĘ WAM EA ZA TAK WSPANIAŁY PRODUKT JAKIM JEST BATTLEFIELD 3!
Nie rozumiem twojego podejścia. Masz łącze z beznadziejnie lichym limitem transferu i żalisz się na producenta gry?

Zrób sobie uprzejmość i wróć do DN3D. Nie będziesz musiał płakać, że nie możesz pograć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak żalę się na producenta gry, wypuścili mega wyje**anego patcha to niech dadzą możliwość pobrania go ręcznie. Inni twórcy jakoś dają taką możliwość. Ale w końcu too EA, musi wprowadzić jakąś mega potrzebną nowość... Dobra, koniec off-topu, kolega michalch123 ma niezłego pomysła, skoczę do siostry z kompem i u niej dociągnę resztę, dziękuję, dobranoc - do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...