Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PostrachWsi

ponowne instalowanie gier na steam

Polecane posty

Gre mozesz odinstalowac z dysku, ale pozostaje ona w Twojej bibliotece gier na Steam. Kiedy znowu najdzie Cie ochota zagrac w dany tytul, po prostu klikasz na nim i wybierasz opcje zainstaluj/pobierz. Gdy gra sie juz sciagnie bedziesz mogl w nia bez problemu zagrac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam, że aby zaoszczędzić sobie ponownego pobierania całej gry, warto zrobić kopię zapasową i nagrać ją na płytę.

Steam posiada kreator kopii zapasowej, który uruchamia się klikając PPM na jakąś pozycję w "bibliotece" i wybierając polecenie "Kopia zapasowa plików gry...".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jeśli nie pisze adekwatnie co do tematu, ale mam problem. Otóż miałem zainstalowanego ETS 2 wraz z dodatkami, kochany braciszek usunął mi grę z biblioteki Steam. Oczywiście posiadam oryginalne płyty instalacyjne i numery seryjne. Moje pytanie jest następujące, dlaczego podczas instalacji DLC skandynawia przez steam po podaniu numeru seryjnego wyskakuje komunikat gra jest już w bibliotece i nie mogę jej ponownie zaintstalować na tym samym numerze seryjnym, niby jest już w bibliotece. Co robić prosze o pomoc. W razie czego Proszę również o pomoc na maila red_cross@o2.pl. Z góry bardzo dziękuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...