Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

PostrachWsi

ponowne instalowanie gier na steam

Recommended Posts

Gre mozesz odinstalowac z dysku, ale pozostaje ona w Twojej bibliotece gier na Steam. Kiedy znowu najdzie Cie ochota zagrac w dany tytul, po prostu klikasz na nim i wybierasz opcje zainstaluj/pobierz. Gdy gra sie juz sciagnie bedziesz mogl w nia bez problemu zagrac.

Link to comment
Share on other sites

Od siebie dodam, że aby zaoszczędzić sobie ponownego pobierania całej gry, warto zrobić kopię zapasową i nagrać ją na płytę.

Steam posiada kreator kopii zapasowej, który uruchamia się klikając PPM na jakąś pozycję w "bibliotece" i wybierając polecenie "Kopia zapasowa plików gry...".

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam jeśli nie pisze adekwatnie co do tematu, ale mam problem. Otóż miałem zainstalowanego ETS 2 wraz z dodatkami, kochany braciszek usunął mi grę z biblioteki Steam. Oczywiście posiadam oryginalne płyty instalacyjne i numery seryjne. Moje pytanie jest następujące, dlaczego podczas instalacji DLC skandynawia przez steam po podaniu numeru seryjnego wyskakuje komunikat gra jest już w bibliotece i nie mogę jej ponownie zaintstalować na tym samym numerze seryjnym, niby jest już w bibliotece. Co robić prosze o pomoc. W razie czego Proszę również o pomoc na maila red_cross@o2.pl. Z góry bardzo dziękuje.

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...