Jump to content
Sooko

,,Pożeranie" transferu danych przy grze w Cs 1.6 oraz na YT

Recommended Posts

Cześć

Sprawa wygląda tak, mam internet z limitem (10 GB na miesiąc), a jako iż lubię bardzo grać w Counter Strika i oglądać filmiki na Youtubie to mam pytanie.

Jak dużo transferu danych ,,pożera" godzina gry w Cs 1.6 (steam) oraz oglądanie 30 minut filmiku na yt w jakości 360p.

Chodzi mi o to, że nie chcę któregoś dnia zadziwić się wiadomością, że zostało mi mniej niż 500 MB szybkiego transferu danych. Chcę wiedzieć co i jak.

Z góry wielkie dzięki za pomoc.

O cs przez 3g to ja bym radził zapomnieć za duże wymagania co do pingów chyba ze jesteś jednym z nielicznych posiadających na prawdę niskie pingi. Cs dużo zżerał nie będzie i na prawde nie ma się szczególnie co przejmować jego transferami bo wiecej zassiesz przeglądając strony w tym czasie. Yt to już inna historia - a wszystko zależy od wielkości samego filmiku:) do monitorowania transferu wystarczy oprogramowanie firmowe danego modemu(nie mylić z tym bajeranckim programem orange) 30 min? hm powino oscylować gdzieś w granicy do 100mb pi razy oko, kiedyś sprawdałem ale nie pamiętam, jak dobrze pamietam to odcinek housa z megavideo ssał z 250mb, z anyfiles już dużo lepiej. pamiętaj ze na te 10 gb składa sie zarówno down jaki up:) Mam nadzieje ze nocne posiadasz:)

W cs mogę grać normalnie, ping nie zachwyca, ale też prawie zawsze nie daje powodu do kickowania mnie lub auto wywalania za ping ;)

Nocnych darmowych transferów niestety nie mam.

A o co ci chodzi, że te 10 GB składa się z downloadu i uploadu ?

masz cp ze nie masz nocnych ?

Ciesz się ze masz sensowne pingi. W tym necie lecą z 60 do 2200 i w kosmos:) chyba ze cdma/lte:)

10gb to przecież nie predkosć, a limit danych na miesiąc który jest zliczany za zapytania do serwera i odpowiedzi z serwera czyli down i up:)

Przy zasysaniu plików wygląda to pi razy ściana tak zasysasz plik 1gb przy nim leci też upload(pakiet zwrotny ze doszło bodaj) przy tej wielkości pliku up wyniesie jakieś 300mb z transferu miesięcznego odliczą Ci 1,29 gb:)

Edited by illuvatar